0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Owszem ostatnio prezentował tragiczny poziom, ale uważam że no ciężko wymagać od gościa, który gra tak naprawdę pierwszy mecz w Barcelonie, owszem był jakiś tam chyba z Cadiz, ale tak to praktycznie nic i dodatkowo był po kontuzji. W Betisie wyglądał naprawdę solidnie.

2

Chwała Wielkiej Viktorii Pilzno!!!

1

Mam wrażenie że Fati się zamienił z Ferranem dyspozycją i to teraz on traci piłki i irytuje.

0

Git skład i po zwycięstwo!!! VeB

0

@kuz Wybacz, że zapytam, ale za każdym razem gdy to widzę próbuje wymyśleć kto to ten bezcenny argentyński kaktus i nie mogę wymyśleć?

0

@jedrek7000 Tak to grajmy cały czas środkiem Gavi Pedri Busi, który zdecydowanie sprawdza się cały czas..

4

Oby zagrał za Busquetsa i żeby już to zostało na dłużej, wtedy po prostu pozycję busquetsa trzeba przedefiniować.

3

@Gruszeg tak, była swego czasu informacja że już tam jeden kawałeczek coś tam zaczęli ściągać czy tam coś robić.

0

Co można powiedzieć o tym meczu? Lewy niewidoczny skrzydła też niezbyt dobrze choć Raphinha dobra próba strzału zza pola karnego, Torres to bez zmian straci piłkę kopnie byle jak i się wywali w starciu z byle kim, ale myślę że też drużyna jest świadoma tego co w środę i miejmy nadzieję, że tam zagrają dobry mecz i po prostu wygrają.

0

Jeżeli na normalnym kontrakcie i na nie graniu każdej minuty- jak najbardziej. Wczorajszy mecz również pokazał jak potrzebny jest nam ktoś, kto po prostu zrobi coś z niczego albo da ciasteczko.

0

@mikke musimy wygrać z Interem, najlepiej dwoma bramkami, a z Bayernem możemy przegrać jeśli Inter też odniesie z porażkę z Bawarczykami. Ta sama sytuacja co rok temu że wygrana z benfika wyjście z grupy, a wtedy padł remis 0-0

2

Do tej pory nie znałem tego trenera, ale przesympatyczny człowiek, życzę mu jak najlepiej.

0

@VamosVamos Bardziej chodzi o to, że Kessie to twardy gość, który nie ma wielkiego przeglądu pola, a w Barcelonie na tej pozycji taki jest wymagany, choć sam uważam, że próba zastąpienia kogoś jeden do jednego nie ma sensu, ale no tak po prostu jest.

3

Szczerze mówiąc nie zdziwię się, jeżeli Lewy wygra w tym roku, bo medialnie to zyskał ogromnie, a jego sezon jeśli chodzi o indywidualności był super. Oczywiście ja uważam, że Benzema zasługuje najbardziej, ale no wiemy kto rok temu zasłużył, a kto jednak wygrał :)).

6

To co 16 lat i wbija do drużyny jak Fati?

11

Ferran to gra od początku sezonu jak chodzące gówno każdy go przepchnie on się wywali, każdy przewidzi odbierze piłę.

4

@Freek_Tom Ferran gra od początku sezonu jak chodzące gówno, każdy go przepchnie przewidzi odbierze pile

0

@Emhyr Héctor co najwyżej na środowy mecz w Lidze Mistrzów, ale wątpię nawet w całość minut.

0

Tylko nie Morata

0

@Chudini123 a nie do północy?

0

Co tu się dzieje, to jest niepojęte najpierw Abde do Valladolid potem Osasuna potem jednak Elche potem znów Osasuna tu najpierw bellerin ma byc sprowadzony, potem jednak Meunier, a teraz znów Bellerin, tak samo saga z duńczykiem, nooo na ostatnie chwile okienka jest ciekawie.

1

Absolutne NIE na odejście Alby, chłop jak jest w formie to nadal wymiata, pamiętamy miniony sezon, gdzie po meczu z Bilbao gdzie Nico Williams go ośmieszył, chłop zaczął wybitnie grać i lada chwila asystować itp.

2

Podejrzewam, że jest to ta sama zasada co z Pique - ma brodę=ma formę, nie ma brody= nie ma formy.

2

@SkN A w moich oczach wyglądało to jak od początku strzał, ale no każdy różnie sobie interpretuje.

0

@Bulos11 ale to nie ujmuje grze Barcelony, a przecież z Rayo jak było

0

Alonso na zmiennika Balde prędzej

0

@333tricampeones333 Szczególnie to wyjście to efektowne wyprowadzenie piłki/ wyjście spod pressingu w jego strefie w meczu z City, myślałem że ja to słynne El Clasico oglądam.

0

@Crema Catalunya Tak jak Drogba trafiający na Chelsea będąc graczem Galatasarayu

0

@Mavcin1980 jak się rozpędził dzisiaj to zrobiło wrażenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?