Sttrikerr
Dołączył/a: marzec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Owszem ostatnio prezentował tragiczny poziom, ale uważam że no ciężko wymagać od gościa, który gra tak naprawdę pierwszy mecz w Barcelonie, owszem był jakiś tam chyba z Cadiz, ale tak to praktycznie nic i dodatkowo był po kontuzji. W Betisie wyglądał naprawdę solidnie.
2
Chwała Wielkiej Viktorii Pilzno!!!
1
Mam wrażenie że Fati się zamienił z Ferranem dyspozycją i to teraz on traci piłki i irytuje.
0
Git skład i po zwycięstwo!!! VeB
0
@kuz Wybacz, że zapytam, ale za każdym razem gdy to widzę próbuje wymyśleć kto to ten bezcenny argentyński kaktus i nie mogę wymyśleć?
0
@jedrek7000 Tak to grajmy cały czas środkiem Gavi Pedri Busi, który zdecydowanie sprawdza się cały czas..
4
Oby zagrał za Busquetsa i żeby już to zostało na dłużej, wtedy po prostu pozycję busquetsa trzeba przedefiniować.
3
@Gruszeg tak, była swego czasu informacja że już tam jeden kawałeczek coś tam zaczęli ściągać czy tam coś robić.
0
Co można powiedzieć o tym meczu? Lewy niewidoczny skrzydła też niezbyt dobrze choć Raphinha dobra próba strzału zza pola karnego, Torres to bez zmian straci piłkę kopnie byle jak i się wywali w starciu z byle kim, ale myślę że też drużyna jest świadoma tego co w środę i miejmy nadzieję, że tam zagrają dobry mecz i po prostu wygrają.
0
Jeżeli na normalnym kontrakcie i na nie graniu każdej minuty- jak najbardziej. Wczorajszy mecz również pokazał jak potrzebny jest nam ktoś, kto po prostu zrobi coś z niczego albo da ciasteczko.
0
@mikke musimy wygrać z Interem, najlepiej dwoma bramkami, a z Bayernem możemy przegrać jeśli Inter też odniesie z porażkę z Bawarczykami. Ta sama sytuacja co rok temu że wygrana z benfika wyjście z grupy, a wtedy padł remis 0-0
2
Do tej pory nie znałem tego trenera, ale przesympatyczny człowiek, życzę mu jak najlepiej.
0
@VamosVamos Bardziej chodzi o to, że Kessie to twardy gość, który nie ma wielkiego przeglądu pola, a w Barcelonie na tej pozycji taki jest wymagany, choć sam uważam, że próba zastąpienia kogoś jeden do jednego nie ma sensu, ale no tak po prostu jest.
3
Szczerze mówiąc nie zdziwię się, jeżeli Lewy wygra w tym roku, bo medialnie to zyskał ogromnie, a jego sezon jeśli chodzi o indywidualności był super. Oczywiście ja uważam, że Benzema zasługuje najbardziej, ale no wiemy kto rok temu zasłużył, a kto jednak wygrał :)).
6
To co 16 lat i wbija do drużyny jak Fati?
11
Ferran to gra od początku sezonu jak chodzące gówno każdy go przepchnie on się wywali, każdy przewidzi odbierze piłę.
4
@Freek_Tom Ferran gra od początku sezonu jak chodzące gówno, każdy go przepchnie przewidzi odbierze pile
0
@Emhyr Héctor co najwyżej na środowy mecz w Lidze Mistrzów, ale wątpię nawet w całość minut.
0
Tylko nie Morata
0
@Chudini123 a nie do północy?
0
Co tu się dzieje, to jest niepojęte najpierw Abde do Valladolid potem Osasuna potem jednak Elche potem znów Osasuna tu najpierw bellerin ma byc sprowadzony, potem jednak Meunier, a teraz znów Bellerin, tak samo saga z duńczykiem, nooo na ostatnie chwile okienka jest ciekawie.
1
Absolutne NIE na odejście Alby, chłop jak jest w formie to nadal wymiata, pamiętamy miniony sezon, gdzie po meczu z Bilbao gdzie Nico Williams go ośmieszył, chłop zaczął wybitnie grać i lada chwila asystować itp.
2
Podejrzewam, że jest to ta sama zasada co z Pique - ma brodę=ma formę, nie ma brody= nie ma formy.
2
@SkN A w moich oczach wyglądało to jak od początku strzał, ale no każdy różnie sobie interpretuje.
0
@Bulos11 ale to nie ujmuje grze Barcelony, a przecież z Rayo jak było
0
Alonso na zmiennika Balde prędzej
0
@333tricampeones333 Szczególnie to wyjście to efektowne wyprowadzenie piłki/ wyjście spod pressingu w jego strefie w meczu z City, myślałem że ja to słynne El Clasico oglądam.
0
@Crema Catalunya Tak jak Drogba trafiający na Chelsea będąc graczem Galatasarayu
0
@Mavcin1980 jak się rozpędził dzisiaj to zrobiło wrażenie