Sttrikerr
Dołączył/a: marzec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Torres prawie 110 milionów?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 aż chce się oglądać taką mini kopie barcelonki i dodatkowo Lucho
1
@HypeR taka gites w sumie po dlugim slupku po ziemi
0
@Tomix_83 No tak, ale mowa jest o jego przyjściu po wygaśnięciu kontraktu.
0
@Messiasz2 i wykręcił znakomite liczby w krótkim czasie
0
@Messiasz2 a to Lewandowski już był w Barcelonie, że wiesz jakie już ma statystki?
1
@kibic1899 Coutinho sprzedany
0
@Messiasz2 to przecież mamy Aube
0
@marcin62 mam przeczucie, że romantyk futbolu Al-Khelaifi kiedyś i taką zapłaci
20
@Feniks_37 przecież jak przychodził to był Valverde
0
@Herbert oczywiście, że tak nawet jakiś jego ziomek czy ktoś taki powiedział, że ma on przyklejoną łatkę kontuzjowanego i nie gra, przecież na początku pracy Xaviego podobno pozytywnie zaskakiwał.
1
@Tatazolwinia FC andorze
0
@Herbert Ja osobiście chciałbym go zobaczyć na boisku, bo uważam, że może pokazać poziom.
0
@Malibu noo technika Umtitiego jego wyprowadzanie piłki i ogólnie też odbiory wraz z Araujo to było by coś
0
@Tom_Sta chodzi ci o mecz z Granadą?
0
@Crema Catalunya Chciałbym zobaczyć kiedyś faktycznie Pique lub Araujo w ataku, byłoby to ciekawe.
0
@Sewren122 Oj tak, a na boisku zawsze się starał i zresztą mam wrażenie, że bardziej był widoczny niż Auba, bo bardzo pressował i zresztą w ten sposób strzelił gola z Realem :).
6
@HypeR Otóż, może ten sezon w Chelsea był słaby, ale jeszcze w tamtym był naprawdę solidny.
2
@Crema Catalunya wydaje mi się, że taniej byłoby podpisać dembele aniżeli kupić raphinhe i dac mu pensje xD
4
@Barca1992 zdrowotnie tak, ale nie dostał szansy żeby powrócić i wcale się nie zdziwię jak w innym klubie , jeżeli uda się mu odejść będzie grał tak jak kiedyś.
0
@radlew prawda, mnie często irytowało jak po swoim udanym dryblingu kończył to strzałem, który był zawsze nieudany. Już Dembele w tylu sytuacjach co miał Abde by coś więcej ustrzelił niż jedną bramkę w 12 meczach.
0
@Crystalline No w sumie racja, no ale co z tą nieszczęsną prawą obroną?
19
Ja bym Desta nie oddawał, bo w zasadzie po co się go pozbywać? Gość potrafi obskoczyć oba boki obrony, a jak grał to wcale nie grał źle tylko spoko.
3
Po co w ogóle go sprzedawać, ostatnio spoko forma, początek sezonu też git. Nawet kiedy był w gorszej formie to i tak strzelał gole i asystował, ma raczej niewielką pensję i nie robi żadnych problemów.
0
@Sewren122 luk de jong
0
@Hasszz całkowicie się zgadzam, tak naprawdę kupuje się setki różnych kanałów zamiast samych sportowych, które by nas interesowały. Eleven o tyle konkretniejsze że to po prostu tylko eleven.
0
@Hasszz można zapytać czemu?
1
@Colin94 szczególnie po tym transferze Neymara, po którym ceny diametralnie wzrosły.
0
@Bulos11 no uważam, że Cadiz zasłużył bo on strzelił a my nie. Co do mojego nie patrzenia na styl, to nie jest to prawdą, ale to nie znaczy że ktoś zasługiwał na zwycięstwo bądź nie.
1
@Bulos11 na 3 punkty zasługuje ten, który strzelił więcej bramek od przeciwnika.