0

Torres prawie 110 milionów?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 aż chce się oglądać taką mini kopie barcelonki i dodatkowo Lucho

1

@HypeR taka gites w sumie po dlugim slupku po ziemi

0

@Tomix_83 No tak, ale mowa jest o jego przyjściu po wygaśnięciu kontraktu.

0

@Messiasz2 i wykręcił znakomite liczby w krótkim czasie

0

@Messiasz2 a to Lewandowski już był w Barcelonie, że wiesz jakie już ma statystki?

1

@kibic1899 Coutinho sprzedany

0

@Messiasz2 to przecież mamy Aube

0

@marcin62 mam przeczucie, że romantyk futbolu Al-Khelaifi kiedyś i taką zapłaci

20

@Feniks_37 przecież jak przychodził to był Valverde

0

@Herbert oczywiście, że tak nawet jakiś jego ziomek czy ktoś taki powiedział, że ma on przyklejoną łatkę kontuzjowanego i nie gra, przecież na początku pracy Xaviego podobno pozytywnie zaskakiwał.

1

@Tatazolwinia FC andorze

0

@Herbert Ja osobiście chciałbym go zobaczyć na boisku, bo uważam, że może pokazać poziom.

0

@Malibu noo technika Umtitiego jego wyprowadzanie piłki i ogólnie też odbiory wraz z Araujo to było by coś

0

@Tom_Sta chodzi ci o mecz z Granadą?

0

@Crema Catalunya Chciałbym zobaczyć kiedyś faktycznie Pique lub Araujo w ataku, byłoby to ciekawe.

0

@Sewren122 Oj tak, a na boisku zawsze się starał i zresztą mam wrażenie, że bardziej był widoczny niż Auba, bo bardzo pressował i zresztą w ten sposób strzelił gola z Realem :).

6

@HypeR Otóż, może ten sezon w Chelsea był słaby, ale jeszcze w tamtym był naprawdę solidny.

2

@Crema Catalunya wydaje mi się, że taniej byłoby podpisać dembele aniżeli kupić raphinhe i dac mu pensje xD

4

@Barca1992 zdrowotnie tak, ale nie dostał szansy żeby powrócić i wcale się nie zdziwię jak w innym klubie , jeżeli uda się mu odejść będzie grał tak jak kiedyś.

0

@radlew prawda, mnie często irytowało jak po swoim udanym dryblingu kończył to strzałem, który był zawsze nieudany. Już Dembele w tylu sytuacjach co miał Abde by coś więcej ustrzelił niż jedną bramkę w 12 meczach.

0

@Crystalline No w sumie racja, no ale co z tą nieszczęsną prawą obroną?

19

Ja bym Desta nie oddawał, bo w zasadzie po co się go pozbywać? Gość potrafi obskoczyć oba boki obrony, a jak grał to wcale nie grał źle tylko spoko.

3

Po co w ogóle go sprzedawać, ostatnio spoko forma, początek sezonu też git. Nawet kiedy był w gorszej formie to i tak strzelał gole i asystował, ma raczej niewielką pensję i nie robi żadnych problemów.

0

@Sewren122 luk de jong

0

@Hasszz całkowicie się zgadzam, tak naprawdę kupuje się setki różnych kanałów zamiast samych sportowych, które by nas interesowały. Eleven o tyle konkretniejsze że to po prostu tylko eleven.

0

@Hasszz można zapytać czemu?

1

@Colin94 szczególnie po tym transferze Neymara, po którym ceny diametralnie wzrosły.

0

@Bulos11 no uważam, że Cadiz zasłużył bo on strzelił a my nie. Co do mojego nie patrzenia na styl, to nie jest to prawdą, ale to nie znaczy że ktoś zasługiwał na zwycięstwo bądź nie.

1

@Bulos11 na 3 punkty zasługuje ten, który strzelił więcej bramek od przeciwnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?