Sttrikerr
Dołączył/a: marzec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fenix1983 jest opcja Cavaniego za free np.
0
@Borneo Bayern trafia to by było.
1
@GrzegorzCabaj ja myślę że troszku tak troszku tak, czyli nie do końca kombinowany ale jednak.
0
Czy on naprawdę jest taki słaby jak część osób tutaj pisze, pytam bo niezbyt oglądam Bundesligę?
0
@korni20 a o co chodzi, bo ja nie w temacie?
1
Wstyd,że jest taka sytuacja, ale szukając pozytywów to dobrze że padło na Koncert, bo jest po kontuzji więc na spokojnie wróci do gry.
1
Mam nadzieję, że któryś zostanie, bo mocna ławka również ma znaczenie.
0
@lukasz222 Noo ja np nie rozumiem dlaczego Dest nie jest wybierany, bo chłop wcale nie gra słabo, w tamtym sezonie obskoczył kilka pozycji szczególnie za Koemana, a za Xaviego jak nie był kontuzjowany grał naprawdę kozacko.
0
@Kulakula ważne, że chociaż za darmo chcą, bo tej chorej pensji nikt nie chce płacić.
0
@Yoshi94 to też trochę przez ściągnięcie Ferrana, który moim zdaniem nawet jak grał słabo to i tak Depay nie dostawał szansy, a jak już pod koniec sezonu zaczął grać to cisnął fajnie. Najchętniej to bym się pozbył Torresa i zostawił Depaya, ale wtedy Barca by się przyznała do głupiego transferu.
18
@Yoshi94 czy się odbił od Barcy to nie wiem, mimo wszystko najlepszy strzelec naszej drużyny
1
@DziwnyKibicFCB i świetne wyprowadzanie piłki
0
@vene07 grał w Lechu
2
@qbsonFCBarca hajs z komunii zabierze
0
Skoro Braithwaite nie chce odejść, gdyż nie chce opuszczać Barcelony to można go spakować do Espanyolu.
2
@DonFerdinando myślę że tak, dodatkowo w Barcelonie wiele zawodników jest w swojej najgorszej formie i wersji a jak ją opuszczają to są totalnym przeciwieństwem. Jak Klopp potrafi wycisnąć maksa tak Barca czasami wyciska najgorszą dyspozycję.
1
Mają dać 80 mln stałej i tyle a nawet próbować 85 to im zależy na transferze i dodatkowo nie raz dawali wielkie piłkarze za słabszych grajków, a my wcale nie musimy go sprzedawać.
1
@karol97 mi jeszcze osobiście siadały te z sezonu 20/21
1
@sokot Momentami naprawdę grał spoko, więc myślę że Xavi dałby radę z niego zrobić git piłkarza
2
@against_modern_football dokładnie, bycie zadłużonym to nie bycie bankrutem.
2
Wcale nie zdziwię się jak zacznie tam dobrze grać, już wiele przypadków pokazało, że piłkarze w Barcelonie są najgorszą wersją samych siebie xD.
3
A to panie Hoeness nie wie pan, że większość klubów ma większy lub mniejszy dług, a i tak może wydawać pieniądze?
0
@slayer a no czaje nie do końca jasno, ale no wersja oficjalna to jest właśnie decyzja Koemana, gdzie przecież w meczu z Atletico w tym sezonie Suárez pokazał, że rozmawia przez telefon po strzeleniu gola jako taka prowokacja do niego.
0
@slayer hmm z tego co pamiętam to było podawane że Koeman zadzwonił do Suáreza, mówiąc że nie jest w jego planach. Oczywiście mogę się mylić.
0
@jabber21 decyzja Koemana
3
@Hiroshima Szkoda, że tak szybko odszedł, bo na spokojnie mógłby jeszcze grać.
1
Myślę, że spoko opcja, uważam że Marcos Alonso nie ma sensu.
7
Oby został zdecydowanie dobry grajek na lewe skrzydło potrafiący minąć rywala, zrobić coś ciekawego, zdecydowanie lepszy na skrzydle niż Ferran Torres
0
@Herbert chodzi o to że Roberto zszedł z pensji o ponad połowę co dało tam jakiś niby zysk a u Alvesa by takie czegoś nie było, lecz i tak nie ma to sensu
2
@Bogan noo lepszy byłby normalny kolorystycznie herb