0

20 51

Munuera nadal jest...[Wpiszcie sobie co chcecie i bedzie pasowac]

1

@Roobo No nie wiem. Powtórka nic nie pokazała

0

Roque dostał chyba 2 żółte z dupy xD

Ja pier az mnie dupa rozbolała...

77

Nie mam żalu do Vitora.

Zrobił gola i został wydymany przez retarda z gwizdkiem.

1

Tfu na ta caste sędziowska.

0

Tygrys ugryzł :)

0

Czy oni w ogóle trenuja bronienie? Fatalnie to wygląda

0

Pedri jakie ciacho wow

0

@Miszak Nie interesuja mnie patusy rodem z żylety.

Ale widze podobienstwa między wami.

2

Komentarz usunięty

6

@Forsyth Do rzyci z taka taktyka

12

Logika

Lewy za katastrofalny mecz dostaje 1 skład
Vitor za wygranie nam meczu ławke.

To jest niepojęte jak głeboko w dupe lewemu wszedł Xavi. Kompromitacja.

0

@Pitinho Można nawet balet mongolski :)

0

@michal26 Ja patrze w perspektywnie długofalowej a ona wyglada tragicznie

0

@Pressinho Oj tak byczku +1

5

Przykro patrzec na upadek polskich skoków.

Zmarnowano czas,pieniądze i hype na skoki.
Przez lata nikt nie zadbał o rozwój młodzieży i samej dyscypliny.

Finlandia v2 in coming

6

Laporta powinien czasem po prostu milczec.

Ogólnie oceniam go pozytywnie bo z nielada gówna próbuje nas wyciągnac ale od czasu do czasu takie kwiatki sie pojawiaja niestety.

7

@azsiezaloguje To sie wyloguj

0

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca Kur chłopie jest różnica między liga brazylijska a hiszpanska. On potrzebuje czasu i regularnej gry. A to że kilka set nie wykorzystał to inna sprawa.

Trzeba go budowac bo widac w nim wielki potencjał na wybitna 9. Przypomina Suareza

1

@TR3YWAY Kto tak napisał xD? Pijani czy slepi a może i to i to?

2

To co wczoraj odwalał Lewy na boisku to jest kur skandal. Same złe dezycje a piłka odbija sie od niego jak od kłody...

Wchodzi Roque a zaraz ładuje gola i robi czerwo dla rywala. Przepasc totalna.

Ofc Vitor ma nad czym pracowac ale z nim na boisku Barca ma wiecej opcji w ataku

2

Włatcy móch po kilku latach wchodza jak złoto ;)

0

@Derean Jaki kur karny xD?

0

Bubush glob.

Brudny głupiec w języku Mordoru.

Trafne określenie sędziego.

10

@FCMulti Nie będziemy

0

Roque daje wszystko to czego nie daje Lewy.

Poprawic wykonczenie a Lewy adios.

1

@GeraltzKatalonii I co z tego? Potem robił wszystko by nam strzelili

0

Roque mvp mimo krótkiego czasu na boisku.

0

Roque giga chad :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?