Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
20 51
Munuera nadal jest...[Wpiszcie sobie co chcecie i bedzie pasowac]
1
@Roobo No nie wiem. Powtórka nic nie pokazała
0
Roque dostał chyba 2 żółte z dupy xD
Ja pier az mnie dupa rozbolała...
77
Nie mam żalu do Vitora.
Zrobił gola i został wydymany przez retarda z gwizdkiem.
1
Tfu na ta caste sędziowska.
0
Tygrys ugryzł :)
0
Czy oni w ogóle trenuja bronienie? Fatalnie to wygląda
0
Pedri jakie ciacho wow
0
@Miszak Nie interesuja mnie patusy rodem z żylety.
Ale widze podobienstwa między wami.
2
Komentarz usunięty
6
@Forsyth Do rzyci z taka taktyka
12
Logika
Lewy za katastrofalny mecz dostaje 1 skład
Vitor za wygranie nam meczu ławke.
To jest niepojęte jak głeboko w dupe lewemu wszedł Xavi. Kompromitacja.
0
@Pitinho Można nawet balet mongolski :)
0
@michal26 Ja patrze w perspektywnie długofalowej a ona wyglada tragicznie
0
@Pressinho Oj tak byczku +1
5
Przykro patrzec na upadek polskich skoków.
Zmarnowano czas,pieniądze i hype na skoki.
Przez lata nikt nie zadbał o rozwój młodzieży i samej dyscypliny.
Finlandia v2 in coming
6
Laporta powinien czasem po prostu milczec.
Ogólnie oceniam go pozytywnie bo z nielada gówna próbuje nas wyciągnac ale od czasu do czasu takie kwiatki sie pojawiaja niestety.
7
@azsiezaloguje To sie wyloguj
0
Komentarz usunięty
0
@PatrykBarca Kur chłopie jest różnica między liga brazylijska a hiszpanska. On potrzebuje czasu i regularnej gry. A to że kilka set nie wykorzystał to inna sprawa.
Trzeba go budowac bo widac w nim wielki potencjał na wybitna 9. Przypomina Suareza
1
@TR3YWAY Kto tak napisał xD? Pijani czy slepi a może i to i to?
2
To co wczoraj odwalał Lewy na boisku to jest kur skandal. Same złe dezycje a piłka odbija sie od niego jak od kłody...
Wchodzi Roque a zaraz ładuje gola i robi czerwo dla rywala. Przepasc totalna.
Ofc Vitor ma nad czym pracowac ale z nim na boisku Barca ma wiecej opcji w ataku
2
Włatcy móch po kilku latach wchodza jak złoto ;)
0
@Derean Jaki kur karny xD?
0
Bubush glob.
Brudny głupiec w języku Mordoru.
Trafne określenie sędziego.
10
@FCMulti Nie będziemy
0
Roque daje wszystko to czego nie daje Lewy.
Poprawic wykonczenie a Lewy adios.
1
@GeraltzKatalonii I co z tego? Potem robił wszystko by nam strzelili
0
Roque mvp mimo krótkiego czasu na boisku.
0
Roque giga chad :)