2

@Emhyr Bez kitu mały Neymar :)

1

Sevilla bez strzału na bramke xD

Tam to jest kabaret xD

0

@mkord Nie o dzisiejszym mówie. W Lubinie chłop blokował reka strzał i brak 11

1

Ale ręki kur Lechowi to nie łaska było sprawdzic. ŻENADA

1

Raków w kryzysie? Dziczek i 1-0 dla Piasta

0

Raków bezjajeczny póki co na wiosne

0

Piekielnie ważne 3 pkt

1

Raphinha i Jules sa do wyje z tego klubu

1

Oni sa nie reformowalni.

2

@Hosh Dobry żarcik. Tak wspierał że przez brak czerwa padł gol dla jagi xd

2

Brawo Kolejorz :)

2

Tak na chłodno to Sylwestrzak mógł tego nie zauważyc i nie mam o to pretensji ale od czego sa liniowi i var?

0

@FcPortoFan1999 Sędzia w tym pomógł zełaszcza przed golem na 1-2

0

Kto to wymyslił by nie móc sprawdzic potencjalnej 2 żółtej?

Który to raz kiedy upieka sie piłkarzowi który zagrał nierozważnie...

1

@FcPortoFan1999 Ale sytuacja identyczna. Sędzia znowu dyma kolejorza

1

@FcPortoFan1999 sytuacja jak rok temu z pogonia i skutek ten sam :]

0

@FcPortoFan1999 Koncówke ogladam

0

Brak karnego z zagłebiem a teraz brak 2 kartko za stempel.

Ładnie ruchany jest Lech.

0

Gdzie Jaga nie może tam sędzia pomoże :)

2

Tfu na sędziego.

Jaga zamiast gry w 10 strzela gola.

Kolejny skandal w meczu Lecha

2

@Arden Trener. Piłkarzy mamy naprawde dobrych tylko potencjał jest niewykorzystywany

0

@FcPortoFan1999 A może to i lepiej. Rzadko ostatnio wygrywał i Lech i Barca moze przyniose im farts

0

@FcPortoFan1999 Cos w ten desen. Niestety nie wymigam sie a jest to zadupie takie że zasiegu nima xD

Wiec nie dy rydy na telefonie odpalic

0

Zaraza ani Lecha ani Barcy nie obejrze :[

No nic chociaz Warte odpale

3

Komentarz usunięty

18

@Saviola88 Niebezpieczne poglądy to ma Kaczynski i reszta jego hołoty.

33

@Saviola88 Memem to był Terlecki lub "Reasumpcja" a nie Hołownia ;)

2

2

Jak ktos lubi katastrofiki to polecam film Epicentrum,Twistera lub Pojutrze z czego ten ostatni ma tez wybitna muzyke :)

0

@mekston Co to znaczy xD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?