0

@Czechuton No własnie pije mało i nie wiem czy az nie za mało.

Niecały litr chyba wypiłem wody przez cały dzien

0

Jest na sali lekarz xD?

Ile mniej wiecej powinno sie pic przy jelitówce? Zapomniałem dopytac :]

0

@Szklaner Nie no preferuje biedre. Bliżej i cenowo wychodzi to samo

1

@Khajio Tyle ile trzeba :]

3

@macio_944 U mnie normalnie czysciutkie i bez palet xd

0



Stary ale jary filmik z latającym samochodem xd

4

@osa91 Wszystko sie spina. Sam walcze od lat z depresja

2

Jezu jaka depresja widzac Chestera we Friendly Fire.

Swiat stracił jeden z najlepszych wokali...

Aż trzeba sobie odpalic takie klasyki jak

In the end
Numb
Crawling
What ive done
Castle of glass
Leave out all the rest etc.

@TheNekro94 @Katalonbar

0

@Katalonbar Mój ulubiony zespół :)

0

@FcPortoFan1999 Jelitówka :(

0

Piątek piąteczek piątunio a ja zdycham w łóżku :[

1

Dobra czas isc spac ;]

0

@barcelonaLM Lesnodorski back?

0

@barcelonaLM Ale ograł tych lepszych Norwegów rok temu.

0

Tobiasz nie ma prawa grac. To jest taka kompromitacja bramkarza że w pale sie nie miesci.

0

Tobiasz obronił xD

4

3 strzały celne i 3 gole :]

1

To jest niepojęte na jakim luzie Molde wyjasnia Legie.

3

@FCBMati10 A kto go wystawia?

1

Haha i znowu wina transferów..

To jest problem z naszymi klubami. Wszystko wina transferów mimo,że takowe były i na papierze solidne.

Problem tej Legii to trener a nie piłkarze.

1

Wpuszczac grubego na bramke i jazda :)

1

@TheNekro94 Takie realia. Dobrze ze jest LKE xd

0

Benny hill by sie nie powstydził takiego kabaretu jaki legia odstawia w obronie

0

Tobiasz=Rudko

Tak to wygląda od jakiegos czasu. Jak można wystawiac go w tak ważnym meczu...

0

Straszna patola w tyłach Legii

Jakbym widział Lecha ze Spartakiem Trnava

0

Tobiasz to jest kur paralityk xD

Mrozek z Lecha przy nim to sciana xd

1

@Danny Gaucho Dzięki :]

0

La bamba lepsza od googla wiec pytam

Ktos kojarzy tytuł polskiego filmu co Adamczyk dolary podrabiał?

3

Egzorcysta za niecałe 300 by sie przydał w tym klubie :]

0

Taktycznie jestesmy uposledzeni.

To podsumowanie naszego trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?