Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oh no,anyway :]
4
https://repostuj.pl/upload/2023/02/26/4d33e388-aff9-4b97-b663-4fd448a6833a.jpg
Ojoj zaraz drugi jezus będzie xD
13
@FutureFCBarcelona Fico to jest pachołek putina.
Stek bzdur który ma wywołac strach.
3
@FcPortoFan1999 No ale to nie jest argument by stawiac go wyżej niż Koemana.
https://www.transfermarkt.com/ronald-koeman/leistungsdaten/spieler/7940
Goli tyle że nie jeden pomocnik mógłby pozazdroscic. No i wygrał euro o czym VVD może zapomniec.
5
@FcPortoFan1999 To polecam spojrzec jakie chore liczby robił Koeman jako obronca.
Juz samo to stawia go wyżej od VVD
6
@FcPortoFan1999 Koeman?
21
@Pedri16Future Troszke? Do choroszczy z nim
0
@takisobiektos On ten piłki nawet nie dotknał
12
Ale Ferranowi z granada odgwizdali...
Żenada i podwójne standardy
1
Ale dziady graja w tej Sevilli.
Betis mimo problemów z kasa potrafił zbudowac fajna ekipe.
1
@PatrychoO Kruk lub Chabiniak
6
@ObiwanKenobi Bo co by nie mówic sa to swietni piłkarze o klase lepsi od piłkarzy Sevilli.
Inna sprawa że większosc to pajace na boisku
0
@Arkon Bzy bzy :]
0
@MesQueUnClub96 Na nieszczęscie.
2
Lech i Pogon zadowoleni :]
1
@Arden Ta fioletowa kozak
0
Betis strzelcie tego gola na 3-1
0
@HighestInTheRoom Ty głupi jestes czy udajesz? Porównuje Molde z Bodo a nie blamaż z trnava.
Fakty sa takie że karma dopadła was po tym jak rok temu szydzono z gry Lecha z norwegami.
Bodo było kadrowo duzo lepsze od tego Molde a mimo to można było zagrac brzydko a awansowac
Lech wbił wam szpilke a nie z was szydzi :)
0
@HighestInTheRoom A co to ma do szydzenia rok z temu z gry Lecha z Bodo?
Was wyjasniło dużo słabsze Molde a graliscie taki sam syf jak Lech. Różnica jest taka,że Lech przeszesł dalej a wy zostaliscie osmieszeni przez norwegów na własnyn stadionie
0
@FcPortoFan1999 Dużo słabszy zespół od tamtego Bodo to na pewno.
Karma is a bitch ;)
1
https://www.fangol.pl/post/40168/lech-wbil-szpile-w
Haha. Pamiętam jak kibice legii szydzili z gry Lecha z Bodo a sami w piz dostali od Molde :]
@FcPortoFan1999
2
Williams niesamowita głupota
Dla nas na plus ale odkleił sie mocno. Wiadomo jacy sa sędziowie w LL a ten klaszcze mimo,że faul był i mógł mu dac kartke
0
@acenooo No to szuszarke powinien dostac
0
Btw za co wyleciał Nico?
0
Dziękujemy ci piękny Betisie :]
2
Betis gooooooooooooooooooooool
0
Będa dymy pewnie ale
Dla mnie pierogi z mięsem>>>kapusta i grzybami>>>>ruskie :]
3
@bari_94 Nie z tym zdrowiem. Poza tym mocno chimeryczny i w LL tyle miejsca skrzydłowi nie dostaja
0
No nareszcie Lubin prowadzi
Od 1-1 dominacja
5
@DLFCB Brawo xD