Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie że stadion Slaska nie swieci pustkami.
Oby też tak było jak będzie jakis kryzys
1
@ferranshark7 A skill? To Maxa wina że zrobili mu kolejny dobry bolid?
1
Ten Ennali to kawał piłkarza.
0
Ennali mi sie mega podoba. Dawac go do Lecha :)
0
@Marcin199310 Ktos innym zespołom broni zrobic podobny bolid?
7
Komentarz usunięty
3
Jadymy z najlepsza i niepowtarzalna liga świata!
Górnik vs Jaga na dzien dobry :)
0
@Wilku05 Akurat Imigrantów to PiS przyjał.
Rozważanie a przyjęcie to 2 inne rzeczy :)
Chcesz większego kłamce? Morawiecki,Kaczynski i Duda.
0
@Wilku05 Nie mówie że tak nie było. Ale patrząc na Dude to nie ma sensu niczego proponowac bo albo weto albo tk.
Chciałbym zobaczyc jak będzie z tym gdy Kaczka straci i prezydenta
0
@mkord Opcja nr 2
W obecnych czasach takie hasła przynosza efekty. Inna sprawa że to było nierealne z Duda :)
W ogóle polska polityka to oparta jest na populizmie i kłamstwach.
0
@Kazragore Politycy kłamia? Szok.
Tak wygląda niestety polityka i dochodzenie do władzy. A z ciekawosci pomyslałes o tym że Duda większosc by zawetował? Czy wymagam za wiele?
Zobaczymy co będzie jak będzie na stołku prezydenta ktos inny niż pachołek Kaczynskiego bez własnego zdania dla którego liczy się interes partii a nie polaków.
0
@barcelonaLM Jest gol? Jest :]
1
@Kamilos84 Sam dach złym pomysłem nie jest ale chodnik to kompromitacja
0
@SeWo77 To samo pomyslałem xd
4
@FcPortoFan1999 Czyli zaraz walka o utrzymanie :]
0
@FcPortoFan1999 A bo głodny jestem. Trzeba cos wszamac
0
@FcPortoFan1999 A może jej potrzebuje bolca if you know :]
13
Na fB mi wyskoczył post jak jakas laska sie spłakała że kot wolno żyjacy upolował mysz...
Noż kur takie jest prawo natury. Kot mimo że został w jakims stopniu udomowiony jest nadal drapieżnikiem...
Nie da się zrobic z kota wege ani wegana bo organizm jest przystosowany do mięsa.
0
Piast na deskach.
Gol kolejki Sikory?
0
Miał jaja Szczepan :]
Ruch pędzi po 2 wygrana w sezonie xD
5
https://img9.dmty.pl//uploads/201904/1554890769_2otuol_600.jpg
Kolejny wynalazek @Luciano99 xD
1
Ruch zdominował Piasts xD
2
Ruch nie strzela karnego...
No i jak oni maja się utrzymac?
0
@Emhyr Migel Luis xD
5
@Jakchcesz Alkoholików? Tak
1
@Amidamaru Tak.
0
@FcPortoFan1999 No cóż :]
3
@ranger3120 Ament xD
0
Za chwile lecimy z meczem Piasta i Ruchu
0
Warta krok bliżej utrzymania ;]