Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 No tylko koniec konców liczy sie wynik.
ŁKS dużo by oddał by potrafic tak grac :]
0
@Dari0G Tak jak w kropce po emotce :]
0
@FcPortoFan1999 Ale to jest sztuka bo to im daje utrzymanie co sezon.
ŁKS etc moga się uczyc :)
0
@Dari0G Nie popłacz sie :]
@Emhyr cos w tym jest xd
2
To jest kur niemożliwe co ta Warta robi xD
1 strzał celny i gol :]
0
Warta totalny antyfootball a mimo to jakoms cudem utrzymuja sie w tej lidze xd
Szulczek zasługuje na lepszy klub zdecydowanie
1
https://www.wprost.pl/kraj/11602084/wojownicy-maryi-ruszaja-z-nowym-projektem-poszukuja-chlopcow-do-18-lat.html
A gdzie wojownicy szatana? Co to za dyskryminacja ja sie pytam?
1
https://www.meczyki.pl/newsy/nie-jest-to-w-100-w-porzadku-w-gorniku-zabrze-nadal-brakuje-pieniedzy-pilkarze-narzekaja/234072-n
Żeby nie było że tylko po Wiśle cisne.
To jest kur patologia jakas. Takie kluby powinny z miejsca nie dostawac licencji...
1
@norbi77 Zgadzam sie ;[
5
https://zapodaj.net/plik-b3LQDN5ESG
@Luciano99 to twój wynalazek?
1
@gumaz Jak to npc jest. Ai kontroluje i poddymia LaBambe
4
Nie no kur trzymajcie mnie. Dziady z amazona chca s3 Pierscieni zrobic...
Boże widzisz i nie grzmisz. Powinni to zakopac w p....
2
@Danny Gaucho Johny Bravo m.in :]
@FcPortoFan1999 lubie czasem wrócic do starych czasów
1
@MesQueUnClub96 Było ale za długo by wymieniac
0
Patrze sobie z ciekawosci obecna ramówke CN i Disney xD[Żenująca nazwa btw] i ręce opadaja
Stare kreskówki bija na głowe obecne...
CN
Krowa i kurczak
Jam łasica
Johny Bravo
Scooby doo
Billy i Mandy
Zło w potrawce
Chojrak
Johny test
Bakugan
Dexter
Ed edd eddy
Samuraj jack
FOX KIDS/Jetix
Digimony
Pokemony
Wyscigi Nascsar
X Man
Fantastyczna 4
Srebrny surfer
Tutenstein
Megaman
Beyblade
Ludwiczek
Ach ten Andy
Ironman
Kleszcz
Sonic
Tajne akta psiej agencji
Kurłaaaa kiedys to było...
2
@Luciano99 Tak :]
1
@Danny Gaucho Dzięki łysy i faktycznie rok mi sie pomylił.
Na fox kids sie czekało na to bez tego nie było mowy o grzecznym lulu :]
0
Google sa dla leszczy.
Ktos wie kiedy ma byc ten remake bodaj x manów z 92 roku? W sensie ta animacja xd
0
https://www.meczyki.pl/newsy/wisla-krakow-tonie-w-dlugach-biala-gwiazda-nie-placi-nawet-za-spanie-i-wyzywienie-wychowankow-nasz-news/234044-n
Życze im pozostania w 1 lidze jak najdłużej.
0
Szkoda mi ŁKS w tej 2 połowie xd
3
@Kengo Mój idol :]
12
@NeroTFP1 Ale cham xD
1
Gra obronna ŁKS to wyższy poziom kompromitacji.
Oni sa po prostu za głupi by bronic i za głupi by atakowac. Oni sa za głupi na ekstraklase...
1
@Forsyth Ukrasc
7
Szybciej wytrzeźwieje @Luciano99 czy ŁKS jakis mecz wygra?
0
Lech to nie umie nigdy ogarnac Grosickiego...
0
@HighestInTheRoom Cóż rozczaruje cie. Z Lublina do Poznania jest nie po drodze.
1
@HighestInTheRoom A musze? Czy może według ciebie żeby byc kibicem trzeba chodzic na stadion ;]
W sumie znając cie to pewnie tak jest xD
6
@HighestInTheRoom A kiedy legia gra? Oh wait ;]
0
@bartas97 Juz leci do was