0

@FcPortoFan1999 No tylko koniec konców liczy sie wynik.

ŁKS dużo by oddał by potrafic tak grac :]

0

@Dari0G Tak jak w kropce po emotce :]

0

@FcPortoFan1999 Ale to jest sztuka bo to im daje utrzymanie co sezon.

ŁKS etc moga się uczyc :)

0

@Dari0G Nie popłacz sie :]

@Emhyr cos w tym jest xd

2

To jest kur niemożliwe co ta Warta robi xD

1 strzał celny i gol :]

0

Warta totalny antyfootball a mimo to jakoms cudem utrzymuja sie w tej lidze xd

Szulczek zasługuje na lepszy klub zdecydowanie

1

1

https://www.meczyki.pl/newsy/nie-jest-to-w-100-w-porzadku-w-gorniku-zabrze-nadal-brakuje-pieniedzy-pilkarze-narzekaja/234072-n

Żeby nie było że tylko po Wiśle cisne.

To jest kur patologia jakas. Takie kluby powinny z miejsca nie dostawac licencji...

1

@norbi77 Zgadzam sie ;[

5

1

@gumaz Jak to npc jest. Ai kontroluje i poddymia LaBambe

4

Nie no kur trzymajcie mnie. Dziady z amazona chca s3 Pierscieni zrobic...

Boże widzisz i nie grzmisz. Powinni to zakopac w p....

2

@Danny Gaucho Johny Bravo m.in :]

@FcPortoFan1999 lubie czasem wrócic do starych czasów

1

@MesQueUnClub96 Było ale za długo by wymieniac

0

Patrze sobie z ciekawosci obecna ramówke CN i Disney xD[Żenująca nazwa btw] i ręce opadaja

Stare kreskówki bija na głowe obecne...

CN

Krowa i kurczak
Jam łasica
Johny Bravo
Scooby doo
Billy i Mandy
Zło w potrawce
Chojrak
Johny test
Bakugan
Dexter
Ed edd eddy
Samuraj jack


FOX KIDS/Jetix
Digimony
Pokemony
Wyscigi Nascsar
X Man
Fantastyczna 4
Srebrny surfer
Tutenstein
Megaman
Beyblade
Ludwiczek
Ach ten Andy
Ironman
Kleszcz
Sonic
Tajne akta psiej agencji


Kurłaaaa kiedys to było...

2

@Luciano99 Tak :]

1

@Danny Gaucho Dzięki łysy i faktycznie rok mi sie pomylił.

Na fox kids sie czekało na to bez tego nie było mowy o grzecznym lulu :]

0

Google sa dla leszczy.

Ktos wie kiedy ma byc ten remake bodaj x manów z 92 roku? W sensie ta animacja xd

0

Szkoda mi ŁKS w tej 2 połowie xd

3

@Kengo Mój idol :]

12

@NeroTFP1 Ale cham xD

1

Gra obronna ŁKS to wyższy poziom kompromitacji.

Oni sa po prostu za głupi by bronic i za głupi by atakowac. Oni sa za głupi na ekstraklase...

1

@Forsyth Ukrasc

7

Szybciej wytrzeźwieje @Luciano99 czy ŁKS jakis mecz wygra?

0

Lech to nie umie nigdy ogarnac Grosickiego...

0

@HighestInTheRoom Cóż rozczaruje cie. Z Lublina do Poznania jest nie po drodze.

1

@HighestInTheRoom A musze? Czy może według ciebie żeby byc kibicem trzeba chodzic na stadion ;]

W sumie znając cie to pewnie tak jest xD

6

@HighestInTheRoom A kiedy legia gra? Oh wait ;]

0

@bartas97 Juz leci do was

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?