Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Cóż xd
Lech w dwumeczu prawie remis :]]
Graty udanego rewanżu
Szczerze? Nie boli mnie to jakos. Rumak po prostu jest jaki jest. Potrzebny Skorża
@bartas97 Graty
0
Puszcza is ded :]
0
Oo ŁKS prowadzi xD
28
@VegetaPolska Tak
0
@AmigoBlancos Pogon w 2002 miala 9 pkt w sezonie ale w tej dekadzie LKS nsjgorszy
2
Gol sezonu juz znany. Rooneyem zapachniało wow
1
https://dziwneobrazki.pl/img/62280/kiedy-trafisz-w-necie-na-kogos-takiego/
Nic nie spadło xDDD
3
Gil Manzano? Top
Pięknie poddymił :]
0
@Aragorn33 Oj nie jeszcze nie :)
Najpierw książki potem filmy ale no nima kiedy :(
0
Ciekawe co Hernandez jutro odwali :]]
5
Karma is a bitch Madrytczoki
Tak do was pisze kafejkowicze.
Ile x dymano Barce w tym sezonie? Fajne uczucie co xD?
0
Co jude odwalił?
0
@FcPortoFan1999 No tak ale wiesz o co mi chodzi xd
5
Ogólnie komentatorzy u nas maja przesrane xD
Kibice Realu: Kutalonce na majku
Kibice Barcy: Madrytczoki na majku
Nie ma szarej strefy xDDD
1
Mel Gibson rób remake pasji z Vinim :]
1
Komentarz usunięty
4
@Comentateiro Dziadzio do spania
8
https://lols.pl/wp-content/uploads/2020/09/Co-za-ziomek-xD-435x1024.jpg
No niezle xd
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
@Bobo25 O gitara
2
Można obejrzec gdzies Zwariowany swiat malcolma?
1
Nie no to powinnl byc czerwo chyba
Bez jaj że Kun żółtko tylko
0
To sie Gikiewicz popisał xD
1
@Mario96w Ja ogólnie tylko wędzony ser jem. Rolada ustrzycka dla mnie top.
Oscypek cięzko dobry kupic u mnie w lublinie
1
@Mario96w Ale mi smaka na oscypka zrobiłes ;]
Trzeba będzie kupic :)
1
@Mario96w Ale oscypek macie wybitny :)
1
@Mario96w Ale nie mówie o tym 1 przypadku. Znajomi trafili na podobnych dziadów.
Ogólnie strasznie to odpycha od Zakopca
1
Górole z roku na rok co raz bardziej bezczelni.
Mam nadzieje że ta ich chciwosc odbije im sie czkawka
0
@tristan87 Jestem za ale kibiców pochwalic można
0
@Miszak Ale to nie legia grała :]
2
Fajnie że stadion Slaska nie swieci pustkami.
Oby też tak było jak będzie jakis kryzys