4

Cóż xd

Lech w dwumeczu prawie remis :]]

Graty udanego rewanżu

Szczerze? Nie boli mnie to jakos. Rumak po prostu jest jaki jest. Potrzebny Skorża

@bartas97 Graty

0

Puszcza is ded :]

0

Oo ŁKS prowadzi xD

28

0

@AmigoBlancos Pogon w 2002 miala 9 pkt w sezonie ale w tej dekadzie LKS nsjgorszy

2

Gol sezonu juz znany. Rooneyem zapachniało wow

3

Gil Manzano? Top

Pięknie poddymił :]

0

@Aragorn33 Oj nie jeszcze nie :)

Najpierw książki potem filmy ale no nima kiedy :(

0

Ciekawe co Hernandez jutro odwali :]]

5

Karma is a bitch Madrytczoki

Tak do was pisze kafejkowicze.
Ile x dymano Barce w tym sezonie? Fajne uczucie co xD?

0

Co jude odwalił?

0

@FcPortoFan1999 No tak ale wiesz o co mi chodzi xd

5

Ogólnie komentatorzy u nas maja przesrane xD

Kibice Realu: Kutalonce na majku
Kibice Barcy: Madrytczoki na majku

Nie ma szarej strefy xDDD

1

Mel Gibson rób remake pasji z Vinim :]

1

Komentarz usunięty

4

@Comentateiro Dziadzio do spania

0

@Bobo25 O gitara

2

Można obejrzec gdzies Zwariowany swiat malcolma?

1

Nie no to powinnl byc czerwo chyba
Bez jaj że Kun żółtko tylko

0

To sie Gikiewicz popisał xD

1

@Mario96w Ja ogólnie tylko wędzony ser jem. Rolada ustrzycka dla mnie top.

Oscypek cięzko dobry kupic u mnie w lublinie

1

@Mario96w Ale mi smaka na oscypka zrobiłes ;]

Trzeba będzie kupic :)

1

@Mario96w Ale oscypek macie wybitny :)

1

@Mario96w Ale nie mówie o tym 1 przypadku. Znajomi trafili na podobnych dziadów.

Ogólnie strasznie to odpycha od Zakopca

1

Górole z roku na rok co raz bardziej bezczelni.

Mam nadzieje że ta ich chciwosc odbije im sie czkawka

0

@tristan87 Jestem za ale kibiców pochwalic można

0

@Miszak Ale to nie legia grała :]

2

Fajnie że stadion Slaska nie swieci pustkami.

Oby też tak było jak będzie jakis kryzys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?