1

@kanver_ To prawda. Sporo jest takich postów

@Culer9002 mi nie chodzi o klub i jego sytuacje bo kibicem sie jest a nke bywa ale piłka straciła ta magie moim zdaniem a reforma lm to juz kaplica

0

Też tak macie że co raz mniej was piłka interesuje? Sport ten gdzies zatracił swoja magie i im dalej w las tym mniej mi sie go chce oglądac...

Pisze tu nie ze względu na klub a ludzi jak
@mekston @macio_944 @TheNekro94 @Danny Gaucho etc

0

@Azi To powodzenia :]

1

@Azi Fajnie tylko jak on chce wygrac jak on ledwo z przydupasem Bartomeu wygrał?

Laporta jest jaki jest ale Font jest bezjajeczny i jesli nic nie zmieni to i kolejne wybory przegra

4

Kwasior upiekł bobra xD

Piękny jest ten kanał :)

3

Upamecano to lenglet v2

8

Kane to jest przeklęty na bank xD

1

Tuchel to niezły zjazd zalicza xD

6

@FutureFCBarcelona Tak bo USA nie jest na to przygotowane. Nie róbmy z USA głupków bo jestem pewny że oni maja duzo więcej niespodzianek niz myslimy.

5

@Herato Puchary a w zasadzie ich brak

1

5

Egzorcysta za niecałe trzysta,
Dokładnie za dwie stówy
Jak z fakturą będzie drożej
Uważaj Belzedupie dostaniesz po dupie
Uważaj Dupcyperze na muszke cie bierze
To patrzcie teraz, wkładam łeb do piekła i
"Zawsze i wszędzie
Straż piekła...będzie!

Ale mi ryje banie to xD

Serio dla mnie Egzorcysta>Bomba

0

@patrix211 Dopiero 1

3

Egzorcyste polecali mi ostatnio i kur to jest cudo po prostu :)

Walaszek to geniusz

0

@TR3YWAY Kot to jedno z najczystszych zwierząt. Jesli smierdzi to kot albo ma problemy zdrowotne albo własciciel nie potrafi zaspokoic podstawowych potrzeb kota.

Zdrowy kot pachnie ładnie lub neutralnie.

2

@TR3YWAY Jak sie nie umie zajac to tak jest.

1 kot=1 kuweta +1 i po problemie

Kot nie lubi zapachu kału i moczu 2 kota

Najłatwiej zwalic na kota a nie na własciciela co?

0

@mateusz33 Nikt.

0

@Rewolucja123 Fati? Prosze cie.. Felix to o klase lepszy piłkarz.

Jest chimeryczny ale pkt nam robił w tym sezonie. Wypożyczenie to dobra opcja na kolejny sezon

0

@Rewolucja123 bo nie stac nas na lepszych LS?

1

Dzięki Almeria :]

2

Pereira to wyjątkowo obrzydliwa persona

0

Co to za zbieranina randomów w chelsea?

2

Gol kolejki zdecydowanie.

Kompromitacja ŁKSu po raz kolejny.

1

@FcPortoFan1999 No i git

3

Za chwile Korona vs ŁKS :]

7

@TR3YWAY De jong Ter Stegen(wiek etc)

5

@tristan87 Dobry bait

1

@FCB_dimiC Wiek ma znaczenie na tej pozycji. Mięsnie,wzrost etc..

4

Jak uwielbiam Xaviego tak trzeba go zwolnic juz a nie czekac uj wie na co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?