Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ To prawda. Sporo jest takich postów
@Culer9002 mi nie chodzi o klub i jego sytuacje bo kibicem sie jest a nke bywa ale piłka straciła ta magie moim zdaniem a reforma lm to juz kaplica
0
Też tak macie że co raz mniej was piłka interesuje? Sport ten gdzies zatracił swoja magie i im dalej w las tym mniej mi sie go chce oglądac...
Pisze tu nie ze względu na klub a ludzi jak
@mekston @macio_944 @TheNekro94 @Danny Gaucho etc
0
@Azi To powodzenia :]
1
@Azi Fajnie tylko jak on chce wygrac jak on ledwo z przydupasem Bartomeu wygrał?
Laporta jest jaki jest ale Font jest bezjajeczny i jesli nic nie zmieni to i kolejne wybory przegra
4
Kwasior upiekł bobra xD
Piękny jest ten kanał :)
3
Upamecano to lenglet v2
8
Kane to jest przeklęty na bank xD
1
Tuchel to niezły zjazd zalicza xD
6
@FutureFCBarcelona Tak bo USA nie jest na to przygotowane. Nie róbmy z USA głupków bo jestem pewny że oni maja duzo więcej niespodzianek niz myslimy.
5
@Herato Puchary a w zasadzie ich brak
1
https://8pag.pl/wp-content/uploads/2022/10/877g787.jpg
Matka ładniejsza od córki :)
5
Egzorcysta za niecałe trzysta,
Dokładnie za dwie stówy
Jak z fakturą będzie drożej
Uważaj Belzedupie dostaniesz po dupie
Uważaj Dupcyperze na muszke cie bierze
To patrzcie teraz, wkładam łeb do piekła i
"Zawsze i wszędzie
Straż piekła...będzie!
Ale mi ryje banie to xD
Serio dla mnie Egzorcysta>Bomba
0
@patrix211 Dopiero 1
3
Egzorcyste polecali mi ostatnio i kur to jest cudo po prostu :)
Walaszek to geniusz
0
@TR3YWAY Kot to jedno z najczystszych zwierząt. Jesli smierdzi to kot albo ma problemy zdrowotne albo własciciel nie potrafi zaspokoic podstawowych potrzeb kota.
Zdrowy kot pachnie ładnie lub neutralnie.
2
@TR3YWAY Jak sie nie umie zajac to tak jest.
1 kot=1 kuweta +1 i po problemie
Kot nie lubi zapachu kału i moczu 2 kota
Najłatwiej zwalic na kota a nie na własciciela co?
0
@mateusz33 Nikt.
0
@Rewolucja123 Fati? Prosze cie.. Felix to o klase lepszy piłkarz.
Jest chimeryczny ale pkt nam robił w tym sezonie. Wypożyczenie to dobra opcja na kolejny sezon
0
@Rewolucja123 bo nie stac nas na lepszych LS?
1
Dzięki Almeria :]
2
Pereira to wyjątkowo obrzydliwa persona
0
Co to za zbieranina randomów w chelsea?
2
Gol kolejki zdecydowanie.
Kompromitacja ŁKSu po raz kolejny.
1
@FcPortoFan1999 No i git
3
Za chwile Korona vs ŁKS :]
7
@TR3YWAY De jong Ter Stegen(wiek etc)
5
@tristan87 Dobry bait
4
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/01/normal/iu6zi3tslSpGrPmcHKLRRSuL8PpmVGX9.png
Zle trafili xDD
@Kgorecki2500
1
@FCB_dimiC Wiek ma znaczenie na tej pozycji. Mięsnie,wzrost etc..
4
Jak uwielbiam Xaviego tak trzeba go zwolnic juz a nie czekac uj wie na co