Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Mogliby zamknac te japy i losowac a nie wchodza sobie w dupala ceferiny i inne figo fagasy.
0
Barca Bvb Ajax Pilzno a co skoro Real dostaje bardzo czesto dosc proste grupy to i Barca czasem moze.
3
Drewniak nagrał z ekipa film o kotach. Co za idealne połaczenie @Kgorecki2500
2
Ciekawy jestem reakcji Alby jesli ponownie zagra Balde. Xavi dał sygnał ze Balde moze zaczac odgrywac wieksza role przy takiej dyspozycji Jordiego. Jestem bardzo ciekawy czy zareaguje i zepnie poslady czy to bedzie poczatek konca Alby w Barcelonie.
1
@Nano22 Perła top ;)
13
@qbuteq Pewnych rzeczy lepiej nie widziec...
0
@Cule1234 W koncu robi klubowi hype :)
0
@Wiktoria13 Wiadomo.
2
Co jak co ale La Masia mocno pomogła w ciezkiej sytuacji klubu
Mamy Gaviego Balde za darmo i do tego Ansu. Poza tym Pedri za grosze.
Trzeba liczyc ze Laporta powoli doprowadzi do porzadki drabinke płacowa i ogolnie sytuacje finansowa bo potencjał jest ogromny.
0
Za co Gepard bana miał?
0
@Emhyr On w argumenty nie umie :)
22
Mówiłem ze Balde to taki nieoszlifowany Davies. Absolutnie nie potrzebny jest Alonso. Dac mu grac i bedzie kotem niedługo.
1
@Paradoks A co moze nie wart? Wez sie juz nie osmieszaj bardziej
0
@Paradoks Merytorycznie to nie pogadamy. Jestes bardzo specyficzny i odechciewa sie z toba dyskusji bo to jak grochem o sciane.
0
@Paradoks I co to ma do wypaczonego wyniku spotkania?
Czy ty nie rozumiesz ze ranga meczu nie jest istotna w kontekscie powaznych błedów sedziego? Karnego byc nie powinno.
0
@Paradoks Przeciez to ty mnie atakujesz. Wyjasniłem ci dlaczego twoj argument nie ma sensu.
Przespij sie to moze zrozumiesz.
Ps miłego bana.
Pps ja nie uprawiam bukmaherki.
3
@Adi123456789 Odezwał sie kur ekspert od siedmiu bolesci
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@DanielVeB Niby tak ale ten argument to jakas zenada :)
3
@Paradoks Powiedz to kuponom ludzi. Beznadziejny argument
8
De jong dobry mecz. Gdyby tak grał zawsze...
Bardzo dobry Roberto o dziwo
0
@sokot Nie to nie jest karny. Miekkich podobno nie mieli dyktowac
2
Kolejny raz hiszpanska miernota dyktuje karnego którego nie powinno byc. A podobno miekkich mieli nie dyktowac.
Bardzo słaby mecz obu ekip. Za duzo błedow jak na takie zespoły
0
Raphinha nie gra zle tylko decyzyjnosc zawodzi.
0
@Transu96 Tyle ile trzeba :]
4
Fajny mecz ale skutecznosc mogliby poprawic.
9
Nie bede przytaczał imienia osoby która zapytała o co chodzi z tym "połamancem" na wózku...
Naprawde az sie nóz otwiera jak sie czyta takich ludzi...
1
@Barca1922 A na co on nam?
7
Pytanie jakim cudem zmiescił ten nick.
@Święty Leoś:Més que un club - to więcej niż klub, to jeszcze trochę teatru.. Lubię pluć w strone ławki Królewskich i kopać piłke w strone ich kibiców. A wgl to lubie czekać na białych pod stadionem żeby troche powyzywać ich od marionetek Mou, ehh... ciężk