Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Raz ze Lotr to film który dla fanow nigdy sie nie nudzi. Dwa ogladanie w kinie ma ten specyficzny klimat ze poza toba filmem sie zachwycaja ludzie.
No i w kinie to brzmi po prostu lepiej.
2
Pisałem o tym kiedys ale klimat w kinie gdy sie ogladało maraton z filmami Jacksona był nie do podrobienia.
Czas chyba sobie taki maraton zrobic w domowym zaciszu :)
0
@Kengo Islandia to moj mokry sen. Wulkanow i lawy pod dostatkiem xd
4
Człowiek ogladał Lotra blisko 100x a nadal muzyka w tym filmie robi ciary na plecach... Howard Shore? Top.
6
Dol Guldur to sekretna twierdza Saurona wzniesiona w południowej czesci mrocznej puszczy na Amon Lanc(Łyse wzgórze). Twierdza ta powstała cos ok 1050 roku trzeciej ery.
Nie zawsze jednak miejsce to było siedliskiem zła. Dużo wczesniej miejsce te zamieszkiwały Elfy ze szczepu Sindarów pod wodza Orophera ojca Thranduila i dziadka Legolasa. Jednak w koncu wielki zielony las bo tak nazywało sie to miejsce spowił cien i przemianowana las na mroczna puszcze a Thranduil przeniósł sie na północ w okolice rzeki.
W 2 tysiacleciu trzeciej ery Gandalf podejrzewajac kto sie naprawde ukrywa w Dol Guldur wybrał sie do tego miejsca lecz Sauron dał dyla i wrócił ponownie po czasie. Gandal pewnosc co do tozszamosci władcy mrocznej twierdzy uzyskał jakis czas potem i próbował przekonac biała rade do ataku lecz jego zamiary torpedowa Saruman. Ostatecznie bojac sie ze Sauron uprzedzi Sarumana i pierwszy odnajdzie pierscien pozwolił na interwencje. Było juz na to za pozno bo Sauron sprytnie przeniósł sie z powrotem do Mordoru skad wysłał 3 z 9 upiorów do swojej kryjówki.
Jesli chodzi o wojne o pierscien to w trakcie wojny wojska z Dol Guldur trzykrotnie próbowały atakowac Lothlorien i 3x poniosły kleske. Ostatecznie Galadriela z Celebornem przeprowadzili odwet i zniszczyli Dol Guldur i pozamykali szyby by wiecej nie zatruwały lasu.
@Szreko @Fenyx @Vitoo @masq @budel17 @norbo80
0
@FC1899Barca Myszlisz ze Alemany i Lapcio nie maja planu na taka ewentualnosc? Griezmann to zgniłe jajo i nie moze on tu wrócic.
0
@Firestone To lepiej to usune bo jeszcze oberwe rykoszetem...
5
Jakos tak spokojnie na La Bambie.
Ciesze sie ze Lewy uciszył na moment hejterów.
A tak zupełnie szczerze Lewy pokazał dlaczego Auba i Depay moga byc najwyzej zmiennikami. Wizja gry i utrzymanie piłki to cos czego nie ma ani Gabonczyk ani Holender.
1
Wyszedłem na 5 min do sklepu i wróciłem cały mokry... Dajcie ta jesien juz bo nie wyczymie
5
@Kidd Weryfikacja to była wczoraj. Sociedad obecnie jest lepszy od Sevilli
0
@Emhyr Gavi znizka formy a De jong jest jaki jest. Chetnie zobacze Kessiego z Busim i Pedrim
1
@AlexDark00 Oby mozna było z niego korzystac.
1
@Coutinho007 Nope. Nam jest PO potrzebny. Alba i Balde dadza rade.
3
Fati Lewy Raphinha
Pedri Busi Kessie
Balde Christensen Araujo Roberto
Tet Stegen
Taki składzik na Valladolid bym poprosił.
4
@kuz Pedri ma uderzenie i musi z tego korzystac
3
Zauwazyłem pewna ceche Raphinhy która mi sie podoba i która koledzy powinni wykorzystywac.
Otóz bardzo czesto piłki od Brazylijczyka dostarczane sa przed pole karne i dziwi mnie czemu nikt tego nie zamienia na strzały. Az sie prosi by po dograniu od Rafy lutnac z całej siły.
27
A ja sie zgadzam z Cwiakała. Pedri zagrał całkiem dobre spotkanie ale przez brak pomocy ze strony Gaviego i De jonga jego główne atuty zostały stłumione co i tak nie przeszkodziło mu w braniu czynnego udziału przy golach.
Pedri na pewno lepszy mecz niz z Rayo ale widac ze jeszcze trzyma chyba te tourne i nie tylko jego.
Fizycznie jeszcze nie jestesmy w 100% gotowi ale mysle ze z kolejki na kolejke bedzie lepiej
1
@NoziX1 Carvalaj tez za podobne rzeczy nie wylatywał. Dziwne ze nikt tego nie zauwazył a byc moze teatralny upadek spowodował ze potraktowano to jak symulke
8
@Peciak Nie ma szsns by Araujo grzał ławe. Kounde Araujo Christensen/Garcia.
Araujo obudowany 2 stoperami z wyprowadzeniem i grajacy na srodku bedzie ta sama bestia
1
@Transu96 No i kilkaset innych osob w tym kraju. Zamiast gasic to dolewa benzyny do ognia
2
@Transu96 Oczywiscie tylko pytam o sens blokowania kogos kto ma o tobie dobre zdanie i jest wobec ciebie pochlebny.
Naraza sie jeszcze bardziej bo idzie przekaz ze za niewygodne wypowiedzi Czesiek cie na tt zablokuje. Nie zeby to miało jakies znaczenie ale przekaz jest.
6
@Transu96 Tak. Dokładnie o to chodzi. Cwiakała był pochlebny wobec niego a ten daje mu bana bo chciał by Czesio zakonczył ta sprawe raz na zawsze.
To jest dla mnie tak absurdalne ze nie zdziwie sie jak to zamieni sie w syndrom oblezonej twierdzy.
Podtrzymuje zdanie ze chłop po Mundialu powinien poleciec bo az wstyd ze ktos taki prowadzi ta kadre
8
@KrychaFCB Michniewicz znowu sie kompromituje
15
Pragne zwrócic tez uwage na wyszydzanego przed sezonem Christensena. Bardzo dobrze sie prezentuje ;)
Obecnie jedyny Dunczyk zasługujacy w Barcy na szacunek. Tak do ciebie pije @BraithwaiteR9
71
Moze przeszło bez echa ale przy 2 golach bodajze Raphinha wykonał swietna robote. Podoba mi sie jego sposób grania bo nie jest to typowy Brazol a gracz bardzo inteligentny. Bardzo duzo widzi i czesto jego podania stwarzaja szanse na gola.
Oby niebawem otworzył swoje konto bramkowe.
8
@ViscaBarca123 Raphinha chyba tez 2 asysty 2 stopnia nie?
0
@jeyx77x Serio? Umkneło mi xd
1
@arasz1819 Araszu ale De jong nie pomaga sobie robiac takie babole. Nie chodzi nawet juz o samego gola ale przy jego pensji wiedzac jak kibice sa na niego zli nie moze w takich sytuacjach grajac na spd tracic piłki w ten sposob.
Zgadzam sie Gavi był słabszy ale on nie sprowokował gola :/
8
@kondzix2115 Co przestał? Chłopie to jest dzieciak. On nie ma nawet 18 lat. Czy ty myslisz ze bedzie grał na równym poziomie cały czas? Pole do rozwoju na niewyobrazalne wrecz.
34
Balde to moze byc taki Davies. Jesli bedzie grał regularnie to bedzie top.
Motoryka fantastyczna a gre w obronie i sylwetke na pewno poprawi.
Moze to juz czas by odstawiac Albe?