1

@GucioH nie przesadzaj, piłka leciała w sam środek bramki i Iniaki też by to wyciągnął

2

@wojopancer tak tak i dostał dożywotni kontrakt nike

0

@snupson tak na canalplus extra o godz 10.45

0

@Maysterme zawsze możesz oglądać multiligę, chociaż ja gdy gra Barça nigdy tego nie robię

1

@Foro jak możesz to wyślij i dla mnie, dzięki

2

@escarabajo a Szczęsny z Barçy też zagrał ( byle jak, ale grał 90min), aha i jak lewy ma 11 goli to jak w "kanadyjce" ma 9pkt? Tak tylko się czepiam

0

@Eklerek czy to jest legitna strona? Nie ma problemów?

0

@Gibbon_FCB masz może linka do tego nagrania?

1

@FCB_dimiC powtórka będzie o 20 na eleven, nie ma za co:)

1

@Unique a dla mnie to dobra wiadomość, uważam Pana Jacka za najlepszego Polskiego komentatora i bardzo żałuję, że nie komentuje już ligi hiszpańskiej

1

@emeu nie wiem o co chodzi, ale dzięki za odznaczenie (kolekcjonerów Szalików nie jestem chociaż kilka by się znalazło hihi)

0

@lukas992 komentarz taktyczny, przyda się do kupna tv, który będę musiał zmienić

1

@GigiAmoroso ahhh nostalgia... w tym Milanie się "zakochałem"

0

@Gronek ja pracuję w 3 zmianowym systemie pracy i powiem Ci że popołudniówki a więc 14-22 są dla mnie najgorsze, praktycznie cały dzień "zawalony", jedyny + to że człowiek może się wyspać

1

@betonito ja jeszcze napiszę Maldini

1

@Wojtek84 raczej spalonego nie było, a karny jak najbardziej prawidłowy

1

@CLS63AMG mógłbyś mnie odznaczać?

1

@CLS63AMG dobra robota, uwielbiam takie ciekawostki:)

1

@kubix05 o kurde smutna informacja

2

@Czerwo64 98 rok, 19 lat, przyjście Kluivert'a do klubu i sponsor Nike

1

@Bobo25 Mam tak samo

0

@Sulimo Skazani na Shawshank

3

@Kgorecki2500 no tak, co w tym dziwnego? U mnie w rodzinie czasami też obierają

9

@xVENUMx a co to za ten gość??

1

@Radioactive9705 aaahhh Kajko i Kokosz jedna z najfajniejszych serii mojego dzieciństwa, nostalgia...

0

@taxky 2dehands.be

7

Ja nawet kupiłbym taką koszulkę, ale najpierw bym musiał ją zobaczyć, jest gdzieś dostępna?

1

@Arekvip koszulki meczowe a stadionowe (wersja dla kibiców tańsza) różnią się między innymi tym że herb i logo nike są klejone, wydaje mi się że klejone loga są już ponad 15 lat, te stroje co Ty kupowałeś to wersje dla kibiców (koszulka) bluza zawsze ma haftowane loga

1

@Inmessionate10 może właśnie dlatego, że nie ma tam typowego lewoskrzydłowego?. Raphinia takim nie jest i często znajduje się w innych sektorach boiska, a i inni zawodnicy wolą grać na Yamala. Inną sprawą jest to że w tym sezonie Balde jest w nie najlepszej formie

19

Nico potrzebny nie tylko po to aby wniósł wartość dodatnią do zespołu, ale także on pomógł by Balde się bardziej rozwinąć. Zobaczcie jak radzi sobie Kounde na prawej gdzie ma typowego skrzydłowego, Balde jest bardzo często osamotniony i musi ogarnąć całą lewą flankę sam, przyjście Nico pozwoli wydobyć z Balde wszystko co najlepsze (tak mi się wydaje)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?