2

@Szklaner o Panie daj znać jak już będzie dostępna, uwielbiam historię i na pewno przeczytam Twoją książkę

3

@Faro nigdy nie dostałem bana, a jestem tutaj jakieś 17 lat:)

1

@MesQueUnClub_87 poproszę o oznaczanie:)

0

@addept no akurat po kontakcie Raphinii, piłkę jeszcze miał Yamal

0

@Lisek oglądam powtórki i ni cholery nie widzę dotknięcia piłki przez gracza Oviedo, ale OK niech będzie

0

A dlaczego Yamalowi nie zapisujecie asysty przy bramce Olmo? Przecież to po jego pressingu piłkę przejął Raphinia podając do Yamala, a ten z pierwszej zagrał do Olmo

2

@norbi77 no właśnie ja też zwróciłem na to uwagę, przejęcie piłki przez obrońcę chyba kasuje spalonego Yamala?

0

@Barca_bwo chodzi mi o tą akcję z karnym

0

A czy dotknięcie piłki przez obrońcę nie kasuje spalonego Yamala? Przecież to chyba już inna akcja jest (tak mi się wydaje)

5

@mmaciass i jeszcze RSSS pomiędzy Racingiem i Slavią Praga

1

@FCBparasiempre dzięki za oznaczenie

2

@kubix05 podpłomyk? Tak te placki się nazywały? To nawet nie wiedziałem, ale za dzieciaka jadło się u babci ze starego pieca kaflowego mmmm pychotka

1

@AmigoBlancos i mnie możesz oznaczyć

4

@Herato Frank Rijkard vs Rudi Völler MŚ 1990

0

@Popitek12 absolutnie NIE ( nawet w sylwestra), mój piesek "umiera" ze strachu i długo nie może dojść do siebie.

2

@Herato mam nagrany ten mecz i lubię wrócić czasami do niego...:)

3

@Herato real - Barça 2-6 ?

0

@vivalaice21 zupa makowa? Pierwsze słyszę, u mnie kluski z makiem ale żeby zupa? Kurde aż smaka narobiłeś:)

6

Cieszynka Yamala jak najbardziej adekwatna do wydarzeń boiskowych, ale ja chciałem zwrócić uwagę na gwizdy pod adresem Iniesty. Tam nie chodziło o faul i czerwoną kartkę, tylko o to że Iniesta dał Hiszpanii upragnione zwycięstwo w MŚ, a Baskom to było nie na rękę i dlatego gwizdali

0

@Pedri16Future Betis? Przecież już tam Barça wygrała 3:5

0

@BorzyKrzys no powiem Ci, że to duże zaskoczenie, myślałem że to "murowany" kandydat na miejsce 1, ale to Twój ranking

0

@unic a no ja na przykład, tak mam netfliksa, ale wciąż więcej oglądam tv

0

@barcafan1789 tak na szybko to Decathlon robi

0

@Slawek1999 Jagoda? On tylko ekstraklape komentuje

1

@Bogan wychodzi na to, że zawodnicy wolą grać w koszulkach z krótkim rękawem. Poczekamy na mecz ze Slavią Praga i zobaczymy czy będą mieć długie rękawy;)

2

@Bogan tak wersja meczowa była, ale nie wszyscy zawodnicy grają z krótkim rękawem. Nie wiem czy się orientujesz ale oni mają koszulki termiczne i może dla nie których zawodników długi rękaw jest zbędny

0

@Bogan no powiem Ci, że jeszcze sezon może dwa temu też były dostępne "nasze" koszulki z długim rękawem, wiem bo mam koszulkę z sezonu 22/23 i jak kupowałem były dostępne

0

@BorzyKrzys akurat tego filmu nie oglądałem, trzeba nadrobić

0

@BorzyKrzys możesz i mnie oznaczać? Dzięki

0

@Czyhrynski poważnie? Nigdy Ci się nie zdarzyło zostawić skarpetek gdzie kolwiek? Zawsze jesteś tak "pedantyczny"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?