Szalik
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stargard
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Szklaner o Panie daj znać jak już będzie dostępna, uwielbiam historię i na pewno przeczytam Twoją książkę
3
@Faro nigdy nie dostałem bana, a jestem tutaj jakieś 17 lat:)
1
@MesQueUnClub_87 poproszę o oznaczanie:)
0
@addept no akurat po kontakcie Raphinii, piłkę jeszcze miał Yamal
0
@Lisek oglądam powtórki i ni cholery nie widzę dotknięcia piłki przez gracza Oviedo, ale OK niech będzie
0
A dlaczego Yamalowi nie zapisujecie asysty przy bramce Olmo? Przecież to po jego pressingu piłkę przejął Raphinia podając do Yamala, a ten z pierwszej zagrał do Olmo
2
@norbi77 no właśnie ja też zwróciłem na to uwagę, przejęcie piłki przez obrońcę chyba kasuje spalonego Yamala?
0
@Barca_bwo chodzi mi o tą akcję z karnym
0
A czy dotknięcie piłki przez obrońcę nie kasuje spalonego Yamala? Przecież to chyba już inna akcja jest (tak mi się wydaje)
5
@mmaciass i jeszcze RSSS pomiędzy Racingiem i Slavią Praga
1
@FCBparasiempre dzięki za oznaczenie
2
@kubix05 podpłomyk? Tak te placki się nazywały? To nawet nie wiedziałem, ale za dzieciaka jadło się u babci ze starego pieca kaflowego mmmm pychotka
1
@AmigoBlancos i mnie możesz oznaczyć
4
@Herato Frank Rijkard vs Rudi Völler MŚ 1990
0
@Popitek12 absolutnie NIE ( nawet w sylwestra), mój piesek "umiera" ze strachu i długo nie może dojść do siebie.
2
@Herato mam nagrany ten mecz i lubię wrócić czasami do niego...:)
3
@Herato real - Barça 2-6 ?
0
@vivalaice21 zupa makowa? Pierwsze słyszę, u mnie kluski z makiem ale żeby zupa? Kurde aż smaka narobiłeś:)
6
Cieszynka Yamala jak najbardziej adekwatna do wydarzeń boiskowych, ale ja chciałem zwrócić uwagę na gwizdy pod adresem Iniesty. Tam nie chodziło o faul i czerwoną kartkę, tylko o to że Iniesta dał Hiszpanii upragnione zwycięstwo w MŚ, a Baskom to było nie na rękę i dlatego gwizdali
0
@Pedri16Future Betis? Przecież już tam Barça wygrała 3:5
0
@BorzyKrzys no powiem Ci, że to duże zaskoczenie, myślałem że to "murowany" kandydat na miejsce 1, ale to Twój ranking
0
@unic a no ja na przykład, tak mam netfliksa, ale wciąż więcej oglądam tv
0
@barcafan1789 tak na szybko to Decathlon robi
0
@Slawek1999 Jagoda? On tylko ekstraklape komentuje
1
@Bogan wychodzi na to, że zawodnicy wolą grać w koszulkach z krótkim rękawem. Poczekamy na mecz ze Slavią Praga i zobaczymy czy będą mieć długie rękawy;)
2
@Bogan tak wersja meczowa była, ale nie wszyscy zawodnicy grają z krótkim rękawem. Nie wiem czy się orientujesz ale oni mają koszulki termiczne i może dla nie których zawodników długi rękaw jest zbędny
0
@Bogan no powiem Ci, że jeszcze sezon może dwa temu też były dostępne "nasze" koszulki z długim rękawem, wiem bo mam koszulkę z sezonu 22/23 i jak kupowałem były dostępne
0
@BorzyKrzys akurat tego filmu nie oglądałem, trzeba nadrobić
0
@BorzyKrzys możesz i mnie oznaczać? Dzięki
0
@Czyhrynski poważnie? Nigdy Ci się nie zdarzyło zostawić skarpetek gdzie kolwiek? Zawsze jesteś tak "pedantyczny"?