1

Islandia, Chorwacja, Nigeria

13

80.

16

Dziwki koks?

0

Wszystko zależy od tego jak często się jeździ w miejsca gdzie jest duży ruch.

0

Nie mówię nie, ale szkoda że ta wprawa w prowadzeniu na śniegu nie idzie w parze z ogarnianiem ruchu drogowego. Oczywiście nie pakuję wszystkich do jednego worka (Ty też nie powinieneś), ale mam styczność z ludźmi ze wsi i mogę stwierdzić, że u siebie na polnych drogach zapieprzają, a jak tylko przekroczą granicę miasta, to ta prędkość bardzo maleje...

0

Ale studio wcześniej się chyba zaczyna.

0

No, a przez te parę dni dużo może się zdarzyć. Wystarczy że jakaś "święta krowa" myśli że jest twardsza od samochodu i wchodzi na jezdnię o zmroku jeszcze ubrana na czarno żeby przypadkiem ktoś jej nie zauważył.
Umowa powinna być już podpisana przed przymrozkami.

0

A co niby ludzie ze wsi lepiej jeżdżą?

0

Uwaga! Ślisko na drogach!

1

Czyżby macki Pereza? ;D

0

To w piątek?

1

Głupie porównanie.

6

Znowu razem.

0

Nie licz na to. Jeszcze przedłużą z nim kontrakt.

0

A jak się wczoraj spisał Vermaelen?

1

Mam nadzieję że Vermaelen wyjdzie z tego cało.

2

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

3

Kontuzja.

8

Strzelec Realu Madryt - nieaktualne.

0

W pełni się z Tobą zgadzam, ale M jak miłość nie leci w środy.

0

O

0

;D.

0

Skandal! Jak żyć?

PS: Nie wiedziałem, że Bayern zmienił nazwę na "Lewandowski''.

1

Jak chce to niech przyjdzie, ale trzeba mieć na niego oko.

0

Trochę dziwnie wygląda trzymając tą koszulkę jedną ręką ;D

0

Jak spojrzałem na miniaturkę zdjęcia myślałem że to Pippin z Władcy pierścienia.

0

Ahh ta Szwecja...

3

Polsat sport news podobno.

1

Mi też. Ale nie tylko ta strona.

0

Na początku nie wiedziałem o co chodzi... ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?