Szerszen7
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Islandia, Chorwacja, Nigeria
13
80.
16
Dziwki koks?
0
Wszystko zależy od tego jak często się jeździ w miejsca gdzie jest duży ruch.
0
Nie mówię nie, ale szkoda że ta wprawa w prowadzeniu na śniegu nie idzie w parze z ogarnianiem ruchu drogowego. Oczywiście nie pakuję wszystkich do jednego worka (Ty też nie powinieneś), ale mam styczność z ludźmi ze wsi i mogę stwierdzić, że u siebie na polnych drogach zapieprzają, a jak tylko przekroczą granicę miasta, to ta prędkość bardzo maleje...
0
Ale studio wcześniej się chyba zaczyna.
0
No, a przez te parę dni dużo może się zdarzyć. Wystarczy że jakaś "święta krowa" myśli że jest twardsza od samochodu i wchodzi na jezdnię o zmroku jeszcze ubrana na czarno żeby przypadkiem ktoś jej nie zauważył.
Umowa powinna być już podpisana przed przymrozkami.
0
A co niby ludzie ze wsi lepiej jeżdżą?
0
Uwaga! Ślisko na drogach!
1
Czyżby macki Pereza? ;D
0
To w piątek?
1
Głupie porównanie.
6
Znowu razem.
0
Nie licz na to. Jeszcze przedłużą z nim kontrakt.
0
A jak się wczoraj spisał Vermaelen?
1
Mam nadzieję że Vermaelen wyjdzie z tego cało.
2
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
3
Kontuzja.
8
Strzelec Realu Madryt - nieaktualne.
0
W pełni się z Tobą zgadzam, ale M jak miłość nie leci w środy.
0
O
0
;D.
0
Skandal! Jak żyć?
PS: Nie wiedziałem, że Bayern zmienił nazwę na "Lewandowski''.
1
Jak chce to niech przyjdzie, ale trzeba mieć na niego oko.
0
Trochę dziwnie wygląda trzymając tą koszulkę jedną ręką ;D
0
Jak spojrzałem na miniaturkę zdjęcia myślałem że to Pippin z Władcy pierścienia.
0
Ahh ta Szwecja...
3
Polsat sport news podobno.
1
Mi też. Ale nie tylko ta strona.
0
Na początku nie wiedziałem o co chodzi... ;D