1

Co ten Hajto uczepił się tych crossowych podań? Z Danią też kazał tak grać.

8

Bo go nie słucha.

0

Zieliński wstawaj to nie boli

0

Dawaj Kamil!

0

Ale Hajto chyba komentować nie będzie?

0

Ogólnie to bardzo denerwuje mnie ten duet. Hajto bawi się w trenera, a Borek ciągle sie ekscytuje. Chyba najbardziej Lewym.

0

Mnie też.

0

Nie wiedział o co chodzi.

0

Hajto to jednak potrafi rozmawiać z piłkarzami.

0

Chyba sobie zgram na płytę i w aucie będę puszczał.

0

To prawda że Rooney aresztowany?

0

Nowa szkoła?

0

Azjatycki murzyn.

0

Oglądacie Uwagę?

0

A kto nie powinien...

36

Ciekawe, w której minucie kontuzja.

1

A teraz jest. Dzięki za przypomnienie :)

0

O której?

46

Paulinho po raz trzeci.

7

Trzeba przyznać, że napis bardzo dyplomatyczny. Bez niegrzecznych zwrotów. Na plus.

0

Tego przy transferach zawsze mi brakowało. Sprzedałem PS3, ale chyba kupię sobie PS4 bo wygląda to bardzo apetycznie ;D

1

Wszyscy śpią, a robić nie ma komu.

0

W pi***ie k***a!

2

Także im kibicuje. Na ostatnich mistrzostwach widać było z brak ataku. Duet Villa Torres ciężko było zastąpić. Do dziś wydaje mi się że atak to najsłabszy punkt Hiszpanii.

0

Ciekawe czy Villa jeszcze dziś wejdzie.

0

Do wyboru reprezentacja Francji, Niemiec i Hiszpanii. Na najbliższych MŚ, na którą byście postawili?

0

Dembele i Asensio łeb w łeb.

0

Na ławce.

0

Bo to podobno drugi Danilo.

0

Tak na czwórkę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?