0

Kiedyś na pewno.

7

Ten znowu z tym A, B, C...

0

Trzeba było powalczyć o tego Eriksona. Uparli się na Cou, a i tak klops.

0

Zawodnik meczu?

0

Eriksen dziś nas gwałci.

0

Do piłkarzy.

0

No w sumie trochę go rozumiem...

0

To tylko jedno "0" bez przesady.

1

A ta Di Maria to już na poważnie?

0

Nie pasuje mu nawet.

0

Ten ranking z du*y wzięty.

0

Tak.

0

Bardzo słaby mecz. Brakuje mi Krychowiaka w formie.

0

To chyba nie jest dzień Fabiańskiego.

0

Eryk dobry jest.

0

Powtórka leci?

1

Hajto. Mój ulubieniec.

0

100-130.

5

Mam nadzieję że faks się zepsuje

0

Wolałbym pozycję nr 2, ale będzie albo 1 albo 3

1

To żeś hotel wybrał.

0

Na SoccerLive sprawdź.

2

Kolega nieco opóźniony widzę ;P

0

Komentować będzie pewnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rzeczywiście. Jest na Polsacie więc uznali że nie warto dodawać tego meczu.

0

Tylko żebyś był w stanie odróżnić, którzy to nasi.

1

Apka F-Soccer.
Albo streama poszukaj. SoccerLive.

0

Spokojnie jeszcze się nie zaczęło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?