0

Swoją drogą to trochę śmieszne, że dotarł do Barcy przez ligę chińską, grając wcześniej w takiej Premier League.

0

Kiedyś na pewno miał jakąś kontuzję.

0

Tryplet omamił ludzi.

1

Wszystkie hiszpańskie drużyny w najbliższej kolejce powinny tak zrobić.
Choć uważam że w taki sposób świat nie uchroni się przed zamachami. Tak możemy tylko oddać hołd ofiarom.

0

Podejrzewam że Messi przedłuży kontrakt jak tylko zarząd się zmieni. No chyba że ta zmiana będzie trwać za długo.

58

Ta sama tylko 3-4 lata starsza.

0

A za nimi Iniesta - Busi - Xavi ;D

0

A to dziękuję, ja postoje.

1

Tak miało być.

0

Trim Stay Adhesive

0

Jaki atak na Betis?

1

Coutinho. Bez pomocy nic nie wygramy.

0

W Realu miałby 700.

0

Gdzie ta ankieta bo nie widzę? ;D

5

Neutralny.

3

Ej ale na tą pusta to ładnie strzelił.

6

Powiem wam że dobrze piłkę wykopuje.

1

Pique bawi się tylko tweetami, a Ramos nawet na boisku jest zwykłą gnidą.

0

Może i się odnosi, ale że "bardziej" to się nie zgodzę.

2

Puyol to jeden z najlepszych kapitanów. Ze świecą szukać takiego.

6

Panie Ramosie "Idziesz w górę? Bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać, jak będziesz leciał w dół." - Karol Krawczyk

1

Najbliższy mecz. Ter Stegen czy Cillessen?

6

Dokładnie. Nie mam nic do Paulinho, tylko do kwoty za którą został sprowadzony.

11

Mam nadzieję że to wotum przejdzie.

1

Gdzie Denis ja się pytam.

1

Deulofeu trochę odważniej niż na Camp Nou

2

Jeszcze nie. Czekamy.

0

Wyjściową jedenastkę mamy słaba, a co dopiero ławka...

1

Trzecia LM z rzędu czeka na Real.

0

Ja w ogóle zapomniałem że Real bez Cristiano gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?