Szerszen7
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoją drogą to trochę śmieszne, że dotarł do Barcy przez ligę chińską, grając wcześniej w takiej Premier League.
0
Kiedyś na pewno miał jakąś kontuzję.
0
Tryplet omamił ludzi.
1
Wszystkie hiszpańskie drużyny w najbliższej kolejce powinny tak zrobić.
Choć uważam że w taki sposób świat nie uchroni się przed zamachami. Tak możemy tylko oddać hołd ofiarom.
0
Podejrzewam że Messi przedłuży kontrakt jak tylko zarząd się zmieni. No chyba że ta zmiana będzie trwać za długo.
58
Ta sama tylko 3-4 lata starsza.
0
A za nimi Iniesta - Busi - Xavi ;D
0
A to dziękuję, ja postoje.
1
Tak miało być.
0
Trim Stay Adhesive
0
Jaki atak na Betis?
1
Coutinho. Bez pomocy nic nie wygramy.
0
W Realu miałby 700.
0
Gdzie ta ankieta bo nie widzę? ;D
5
Neutralny.
3
Ej ale na tą pusta to ładnie strzelił.
6
Powiem wam że dobrze piłkę wykopuje.
1
Pique bawi się tylko tweetami, a Ramos nawet na boisku jest zwykłą gnidą.
0
Może i się odnosi, ale że "bardziej" to się nie zgodzę.
2
Puyol to jeden z najlepszych kapitanów. Ze świecą szukać takiego.
6
Panie Ramosie "Idziesz w górę? Bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać, jak będziesz leciał w dół." - Karol Krawczyk
1
Najbliższy mecz. Ter Stegen czy Cillessen?
6
Dokładnie. Nie mam nic do Paulinho, tylko do kwoty za którą został sprowadzony.
11
Mam nadzieję że to wotum przejdzie.
1
Gdzie Denis ja się pytam.
1
Deulofeu trochę odważniej niż na Camp Nou
2
Jeszcze nie. Czekamy.
0
Wyjściową jedenastkę mamy słaba, a co dopiero ławka...
1
Trzecia LM z rzędu czeka na Real.
0
Ja w ogóle zapomniałem że Real bez Cristiano gra.