0

Możliwe że PSG jakoś się zabezpieczyło na coś takiego.

0

Powinien się pożegnać w jakikolwiek sposób z kibicami.

0

Tyle walizek... Myślałem że przelew zrobią.

26

Podobno nie miał co do gara włożyć...

0

Coś mi się wydaje że żadnej kary dla P$G nie będzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślę że bez szans. Nie po to wzmacniają atak żeby osłabić pomoc.

1

Co z transferem Neymara ma wspólnego Kadafi? ;P

3

Eriksen to tylko nasze marzenia. Barca chyba nie jest nim zainteresowana. Nic się o nim nie mówi, ale kto wie.

1

Mam nadzieję że zdążą do tego czasu sprowadzić kogoś na miejsce Neymara.

0

Uszanowanie.

1

Przecież mamy Verme. ;P

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Zaskórniaki.

0

Z tym, że nie umie grać w piłkę to trochę przesada.

3

Przypomina trochę Pepe

0

A propos Casemiro. Wiadomo co powiedział do niego Pique w ostatnim El Clasico?

0

Brakowało zaangażowania i to nie tylko ze słabszymi rywalami.

0

Dobrze to wygląda

19

Wiecie może czy Marcelo dogonił już Roberto?

0

Jakiś błąd chyba.

0

Wyjątek potwierdza regułę... ;D

0

Majstersztyk

0

Dużo bramek nie było, ale i tak jest zajebiście.

0

To taki jego rytuał

0

Zmienili mu.

0

Chyba od dzisiaj...

2

Nikt nic bo nikt nic...

0

W końcu ktoś strzela więcej bramek niż Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?