Szerszen7
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ter Stegenem to w ogóle korzenie zapuścił.
0
Co ten umtiti?
0
Podania zabrakło.
2
Wydaje mi się że Coutinho i Dembele to jeszcze mało.
0
:o
0
Dzięki. Sprawdzę.
0
A dobrze to działa? Za free?
5
http://sportowememy.pl/upload/19e39173d2a7c3f117052e09cc3649d3.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Heh, wcale. Na szczęście mieszkamy tylko na tym samym osiedlu więc nie docierają do mnie odgłosy ich libacji ;D
0
Odbyłeś podróż w czasie?
0
22:38 jakoś +/-2 min
0
To jest prawie mój sąsiad ;D
0
Magical.
0
2:1.
0
Pewnie odszedłby za darmo.
0
Hmmm... A co Cię to gówno obchodzi?
4
Zasięg trochę lichy masz.
11
Bolesna erekcja.
2
Moi drodzy! Nie śmiejmy się już z Paulinho. Dajmy mu szansę. Może to właśnie on w pomocy będzie naszym bardzo ważnym ogniwem w tym nadchodzącym sezonie. Ciągle się nabijamy, a to nie jego wina że zarząd się nim zainteresował.
0
Prezentacja ma być w czwartek, a mecz w środę to chyba nie zdąży nam wygrać tego meczu.
1
Dokładnie - brak odwagi. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
0
Chyba pyta, ale nie jestem pewny.
3
Też dałbym Denisa. Paco jakoś mnie nie przekonuje, a Deulofeu chyba presji nie wytrzymuje.
0
Deulofeu czy Paco na Real? A może Denis?
2
Rodziny się nie wybiera ;)
1
Po co nam Samper jak mamy Paulinho.
0
A więc muszę zacząć szlifować swój hiszpański.
0
A jak do mnie zadzwonią to co ja im powiem...
1
To musisz tam wpisać Bartek22