3

Ter Stegenem to w ogóle korzenie zapuścił.

0

Co ten umtiti?

0

Podania zabrakło.

2

Wydaje mi się że Coutinho i Dembele to jeszcze mało.

0

:o

0

Dzięki. Sprawdzę.

0

A dobrze to działa? Za free?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Heh, wcale. Na szczęście mieszkamy tylko na tym samym osiedlu więc nie docierają do mnie odgłosy ich libacji ;D

0

Odbyłeś podróż w czasie?

0

22:38 jakoś +/-2 min

0

To jest prawie mój sąsiad ;D

0

Magical.

0

2:1.

0

Pewnie odszedłby za darmo.

0

Hmmm... A co Cię to gówno obchodzi?

4

Zasięg trochę lichy masz.

11

Bolesna erekcja.

2

Moi drodzy! Nie śmiejmy się już z Paulinho. Dajmy mu szansę. Może to właśnie on w pomocy będzie naszym bardzo ważnym ogniwem w tym nadchodzącym sezonie. Ciągle się nabijamy, a to nie jego wina że zarząd się nim zainteresował.

0

Prezentacja ma być w czwartek, a mecz w środę to chyba nie zdąży nam wygrać tego meczu.

1

Dokładnie - brak odwagi. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

0

Chyba pyta, ale nie jestem pewny.

3

Też dałbym Denisa. Paco jakoś mnie nie przekonuje, a Deulofeu chyba presji nie wytrzymuje.

0

Deulofeu czy Paco na Real? A może Denis?

2

Rodziny się nie wybiera ;)

1

Po co nam Samper jak mamy Paulinho.

0

A więc muszę zacząć szlifować swój hiszpański.

0

A jak do mnie zadzwonią to co ja im powiem...

1

To musisz tam wpisać Bartek22

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?