Szerszen7
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też myślę że remis. 2:2
57
Szkoda że Bartomeu nie ma takiego odejścia jak Bolt.
2
Bolt by ich wciągnął.
0
Ta trochę jaśniejsza, ale nie najjaśniejsza :D
0
Powiem wam że spodobała mi się ta Amerykanka z tym tatuażem na udzie.
0
Walczył do końca żeby dostać 26 mln...
1
A to przepraszam. ;D
0
Może Bartosz myśli że jak ściągnie Paulinho to Ney wróci...?
2
W końcu jakieś wzmocnienie! ;P
0
Haha.
0
Suarez to ten co mówił "Podaj k..."?
1
Dembele na tej stronie jest wart 33 mln, a my płacimy ok. 100 mln ;D
0
Nie no coś Ty! Dziś za 1 mln to już nikogo nie kupisz.
0
Może gdyby Barca już wtedy się nim na poważnie zainteresowała to by nie przedłużył.
1
Swoją drogą to ciekawe jak by się sprawdzili w takiej Barcelonie.
0
Bartek chyba trochę źle zrozumiał te marzenia kibiców.
0
Podobno.
0
Podobne do jednej sceny z miodowych lat ;D
1
Stracić słuch. Posiadać niewidzialność.
1
Buczer.
0
Dlaczego nie ma sensu?
0
Czyli jednak te "kilka godzin" to nieprawda.
2
Jak to mówią: stary ale jary.
0
Wstałeś dopiero? ;D
79
Cóż... Nawet taki piłkarz jak Verma musi kiedyś złapać kontuzję.
0
W 93 minucie.
1
Za kilka godzin się okaże ile.
1
Kwestia godzin spokojnie.
4
Ceballos - Paulinho... Oby nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika