0

Też myślę że remis. 2:2

57

Szkoda że Bartomeu nie ma takiego odejścia jak Bolt.

2

Bolt by ich wciągnął.

0

Ta trochę jaśniejsza, ale nie najjaśniejsza :D

0

Powiem wam że spodobała mi się ta Amerykanka z tym tatuażem na udzie.

0

Walczył do końca żeby dostać 26 mln...

1

A to przepraszam. ;D

0

Może Bartosz myśli że jak ściągnie Paulinho to Ney wróci...?

2

W końcu jakieś wzmocnienie! ;P

0

Haha.

0

Suarez to ten co mówił "Podaj k..."?

1

Dembele na tej stronie jest wart 33 mln, a my płacimy ok. 100 mln ;D

0

Nie no coś Ty! Dziś za 1 mln to już nikogo nie kupisz.

0

Może gdyby Barca już wtedy się nim na poważnie zainteresowała to by nie przedłużył.

1

Swoją drogą to ciekawe jak by się sprawdzili w takiej Barcelonie.

0

Bartek chyba trochę źle zrozumiał te marzenia kibiców.

0

Podobno.

0

Podobne do jednej sceny z miodowych lat ;D

1

Stracić słuch. Posiadać niewidzialność.

1

Buczer.

0

Dlaczego nie ma sensu?

0

Czyli jednak te "kilka godzin" to nieprawda.

2

Jak to mówią: stary ale jary.

0

Wstałeś dopiero? ;D

79

Cóż... Nawet taki piłkarz jak Verma musi kiedyś złapać kontuzję.

0

W 93 minucie.

1

Za kilka godzin się okaże ile.

1

Kwestia godzin spokojnie.

4

Ceballos - Paulinho... Oby nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?