Szerszen7
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i 3:0 zaraz
0
MaTt_BarcaFan
0
Suarez piknie, a Neymar tys piknie!
0
Hu hu hu
0
Yeah...
1
To ja koźlaka poproszę ;D
0
Messi karny
2
Pewnie Antonelli
0
High five
0
Ju hu
1
Kto to?
0
Kto wygrał to za najładniejszą bramkę? Było już?
0
Tak. Zamazał
0
Dobrze.
0
Gdzieś już to czytałem...
0
Komentarz usunięty
0
Tak myślałem. Dzięki
0
Ile Messi ma tych piłek bo się pogubiłem?
7
Antonella to kawał babki. Jest za co złapać ;D
0
Ronaldo jakoś dziwnie wygląda na tym zdjęciu...
0
No w końcu
0
Wolny!
0
Czyli nie wszedł
0
Z dwie bramki tej paulinie strzelić trzeba. Niech Messi go ośmieszy jak najbardziej.
0
Radar zrobił mu sweet focie?
0
Dlaczego?
0
Piqenbauer
0
My też mamy tą złą stronę.
0
-5 goli
-4 poprzeczki ;D
0
Bo to działa w jedną stronę. Tak jak równouprawnienie ;D