0

i 3:0 zaraz

0

MaTt_BarcaFan

0

Suarez piknie, a Neymar tys piknie!

0

Hu hu hu

0

Yeah...

1

To ja koźlaka poproszę ;D

0

Messi karny

2

Pewnie Antonelli

0

High five

0

Ju hu

1

Kto to?

0

Kto wygrał to za najładniejszą bramkę? Było już?

0

Tak. Zamazał

0

Dobrze.

0

Gdzieś już to czytałem...

0

Komentarz usunięty

0

Tak myślałem. Dzięki

0

Ile Messi ma tych piłek bo się pogubiłem?

7

Antonella to kawał babki. Jest za co złapać ;D

0

Ronaldo jakoś dziwnie wygląda na tym zdjęciu...

0

No w końcu

0

Wolny!

0

Czyli nie wszedł

0

Z dwie bramki tej paulinie strzelić trzeba. Niech Messi go ośmieszy jak najbardziej.

0

Radar zrobił mu sweet focie?

0

Dlaczego?

0

Piqenbauer

0

My też mamy tą złą stronę.

0

-5 goli
-4 poprzeczki ;D

0

Bo to działa w jedną stronę. Tak jak równouprawnienie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?