1

@Kinginiesta dodatkowo na forme ma tez wplyw zdrowie, z ktorym yamal mial problemy, zmeczenie, a gra przeciez duzo.
Rywale tez nie zamierzaja rozkladdac przed nim nog i mnosto innych rzeczy, ale takie "experty" i tak beda go traktowac jednowymiarowo

4

Generalnie to ekstraklapa interesuje mnie jak śnieg na wschodzie Mongolii w 1357 roku, ale dziś tak spojrzałem i widzę, że "wielkie polskie firmy" pięknie się prezentują. Poległa na 18 miejscu, Lech poznań kopie się po czole w środku tabeli, a na jej prowadzeniu Wisła Płock.
Jak kojarzyłem to miało być tak, że lech i legia za kasiorke z uefa odjadą lidze, a tu:



3

1

@LAMC_10 to ja poprosze numery w jackpota.
Tylko prosze bez takich - beda to numery 1-49 i 1-12, bo za taka wrozbe juz dwa tysie dalem.

3

Wszyscy tak tylko kiepscy i kiepscy, czego nie rozumie, bo nie jestem jakimś specjalnym fanem tego sitcomu. Owszem, obrzałem odcinek czy ddwa, ale nie jestem fanem.
Ale do rzeczy, są też inne universa, które można zobaczyć. Tutaj jakby wywiad z graczem realu za przeproszeniem madryt.

3

@Szklaner jakbyśmy nie grali też bym pił. Pije bo się przyzwyczaiłem.

1

Za dzisiejsze zwycięstwo pije herbatkę !

1

@FcPortoFan1999 co do kobiet jestem dość konserwatywny, czyli bez brody, a w temacie siusiaków wole mieć monopol :)

2

@Giwera @gumaz waldka w krainie czarów w równoleżnikowym świecie to ja znam na pamięć. Chodziło o scenkie z tweeta

1

@tbas dobrze, że wyjaśniłeś że chodzi o tenis, bo już się martwić zacząłem :)

3

@gumaz nadejszła oto wiepołomna chwiła i normalnie kurde nie wiem co to za odcinek :D

1

@blakkudium z opcją przedłużenia do 2042 jeśli przeżyje pierwszy trening.

2

@blakkudium no co, wybrał klub który z pewnością go zakontraktuje. Ostatnio kopnałem kulkę śniegu i już otrzymałem sms`a czy bylbym chętny na dołączenie do nich.

0

@Chimera Kobiety dotykają noże za darmo?

7

I tak to los zabiera tych co od młodych lat się oglądało wielokrotnie. Tata Kevina (gubernator Tancredi) już dawno nie żyje, dziś mama Kevina. Smutne te informację napływają.

1

@July_6_BcN może ja zademonstruje w swój ulubiony sposób. Oto co się dzieje, gdy mężczyznę nawiedza śmiertelna choroba typu przeziębienie:
https://streamable.com/fsgy3l

1

@Luciano99 temat był poruszany na rozmowie z Deco.
W klubie optymizm zdezerterował.
https://streamable.com/a5waha

1

@norbi77 za to już na starcie przyznał bym im rzut karny albo i dwa, żeby chociaż lżej było i Arbeloa musiał mniej brać na siebie

2

Opowieść o najlepszym.
Ciekawa historia z realem w tle. No cóż, natury nie oszukasz.

4

Po tym dwumeczu Lapcio będzie miał nową 9.
- Panie Robercik, albo obniżka wynagrodzenia, albo mam ukraińca na pana miejsce i on mi obskoczy dwie pozycje w firmie, a nie jak pan ledwo jedna.

/photo/1

1

@Jakchcesz oczywiście że tak. Dotarłem ddo tajnych nagrań jak szkolą młodych 18 letnich adeptów w policji.
https://streamable.com/1x6krk

A potem wychodzą takie byki jak ten na zdjęciu,.

1

@Jakchcesz a ja sie dowiedzialem, ze gothiczek 1 na nowego moda, a ddo gothiczka 2 w kwietniu wyjdzie nowa klasa. Gry piekne ze ohoho, a takie dziaki jak ja nadal sie ciesza bardziej na mysl o czyms nowym w prawie 30 letniej grze :D

4

@michal26 pomyliła odwagę z odważnikiem. Nie takie dziunie wyjaśnial pan miłościwie nam panujący, odje**** cały na czarno, Cesarz palestry, mecenas Kaszewiak.

7

Ostatni 45 minut fazy grupowej było bardzo dynamiczne, a sytuacja się mocno zmieniała. Tego tempa nie wytrzymał Florentino, któremu puściły nerwy


@Sinirsey @Giwera @DragonxNF
#EpickaScena

4

29 stycznia 1997 roku, Japonia.
Świat ujrzał arcynajpiękniejszą transformację. To już prawie 30 lat :(

0

@Luciano99 podczas myślenia najważniejsze jest nawodnienie :)
https://streamable.com/25mnmr

7

@mekston Nie nalezy zapominac ze
1. Obamejank byłby tańszy a strzeliłby conajmniej tyle samo.
2. Lewy nie wystawil patelni od Raphinhi w meczu z atletico.

Takze kolorowo nie jest.

5

Różnie można oceniać Rashforda, ja jestem jego fanem ale spojrzeć trzeba obiektywnie: 8 meczów, 5 goli, 4 asysty.*
Podejmuje często głupie decyzje, ma braki w defensywie, ale mocno sie przyczynil do tego awansu. Patrzac na obecny rynek i ceny, to taki Rash za 30 baniek to nie jest duża cena.

*chodzi o LM

0

@Pedri16Future to właśnie zamierzam zrobić. Dziękuje za sugestie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?