6

@Popitek12 wspominasz kolegów?:D

1

@Giwera dla mnie Ace Ventura Zew natury i Kłamca kłamca - dwie ulubiene komendie :D

7

17 stycznia 1962 roku urodził się James Eugene Redmond Carrey, czyli poprostu Jim Carrey. Absolutna gwiazda początku XXI wieku znana z filmów komediowych takich jak Kłamca Kłamca, Ace Ventura Psi Detektyw/Zew Natury, Maska, Bruce wszechmogący, Głupi i Głupszy. To tylko jedne z wielu jego filmów, dzięki którym stał się absolutną ikoną komedii, a warto dodać że brał udział w wielu produkcjach gdzie parodiował celebrytów.
Jak to często w życiu komików bywa jego życie nie było usłane różami. Jako dziecko przez jakiś czas był bezdomny, musiał przerwać szkołę, a już w życiu dorosłym przeżył kilka nieudanych epizodów w związkach, z czego najbardziej jest tragiczny ten Cathrioną White, która niedługo po rozstaniu popełniła samobójstwo(sam Carrey był jednym z tych, którzy nieśli jej trumnę), a jej rodzina oskarżyła go o doprowadzenie do tego (oczywiście chodziło o wyłudzenie odszkodowania).

Jim na jakiś czas zniknął co po 2 latach wytłumaczył leczeniem depresji. Wówczas Jim zmienił się diametralnie, przez co wielu uznało go za mało poczytalnego, ponieważ w wielu wywiadach zaczął mówić o sobie jako osobie trzeciej, że tak naprawdę on ani nikt inny nie istnieje naprawdę i wiele innych filozoficznych kwestii, a sam przeprowadził się na odludzie, aby być bliżej natury. Na ekranie pojawiał się coraz rzadziej (ale zagrał np z Agatą Kuleszą i Robertem Więckiewiczem w jednym filmie). W 2022 roku przy okazji premiery Sonic 2 Jim ogłosił zakończenie kariery i skupienie się na innych, bardziej duchowych rzeczach, które jak sam stwierdził przez lata zaniedbał.

W dniu urodzin pozostaje mu życzyć spokoju ducha i podziękować za bycie totalnym gigantem komedii :)

PS. Ciekawostka, że w Masce użyto znacznie mniej efektów specjalnych niż zakładano, a to wszystko przez niesamowity talent Carreya, który twarzą potrafi zrobić naprawdę wiele.

3

Arbeloa to najlepszy talent wśród adwokatury
Sędzia: Czy oskarżony przyznaje się do morderstwa?
Arbeloa: Biore za to pełną odpowiedzialność.

Koniec procesu. Kurtyna.

7

Alvaro "my responsibility" Arbeloa wszedł do szatni realu z przytupem i od razu narzucił nowe standardy, które mają odmienić styl. Są nagrania:
https://streamable.com/7k2218
@Giwera @Sinirsey @DragonxNF

5

Gdzie szanowny don @Luciano99 świętował? Wie to tylko monitoring miejski i patrol policji, który usiłował go zatrzymać o 4:27. Niestety będący w stanie skrajnej trzeźwości, bo dopiero po 12 piwach Lucek się nie dał i udał się na picie właściwe.

Ja postanowiłem go odwiedzić w jego rezydencji bladym świtem (tak po 10) i nagrać jego chwalebny powrót.

https://streamable.com/88csnn

@Giwera @DragonxNF @Sinirsey

0

@barteq wyobrazasz sobie ze ktos pokryje wiecej z 16 milionow za prawie 34 letniego głęboko rezerwowego bramkarza po bardzo licznych kontuzjach (ktorych bramkarze majja mniej), ktore ma prawie co roku, a jakby tego bylo malo z ostatnich lat mial 1 dobry sezon, a reszte recznik?

0

1

@blakkudium betis to dopiero w finale poprosze. A poki co to Valencia, albo Albaceete, co by toczyc beke ze tak sie ich pyka, a nie to co real :D

8

To była ciężka noc w biurach w madrycie.
Dotarłem to tajnych nagrań jak prezes tego klubu Kylian Mbappe, wraz ze swoim asystentem Ferdynandino Perezem wspominają czasy kiedy trenerem był Xabi Alonso.
https://streamable.com/yenfho

@DragonxNF @Sinirsey @Giwera

5

@Kubsoleon bylo by to tymbardziej smieszne, ze graja z Albacete :D

4

Madrycioki przy 1:0


@Giwera @Sinirsey @DragonxNF

1

@Mow_mi_Douglas widać, że nie widziałeś go ani przez sekunde w meczu skoro takie tezy tu głosisz.

1

@FcPortoFan1999 mam wrazenie ze wyginely, bo ze dwa lata zaden sie do mnie nie czepil, w odroznieniu od sniegu.

1

@VamosRakieta ale najważniejsze, że komarów nie ma i że się nie spocą. No chyba, że przy odśnieżaniu :D

4

0

@Czajka90 https://youtube.com/clip/UgkxRFLdrBAvkemwlfVpdsi8bFiV8FCPoFy8?si=iaAgJDro8bFt5IDo

1

@Giwera "Balcyrewicz" musi odejść.

4

@Laminedependencia ale co Ci listonosz winny? Na korytarzu było słychać :D
https://streamable.com/rkzola
@Giwera @Sinirsey @DragonxNF

10

Atmosfera w realu była naprawdę bardzo słaba.
Jako niezależny dziennikarz (bo mi generalnie nie zależy i mam to gdzieś) dotarłem do nagrań po treningu, gdzie Kurdeła, Kurdehal i ta świnia pornograficzna narzekają na trenera mende.
https://streamable.com/u537ca

@Giwera @Sinirsey @DragonxNF

0

@NeroTFP1 z tego co widze wszeddl w 46, w ostatni gol w 60, wiec 5 goli w 15 minut.

5

@karolszymek brak miejsca w FFP, obecny serwis ledwo udalo sie zarejestrowac :(

0

@LAMC_10 postanowilem odstawic herbate.
Sa sukcesy idzie znakomicie:
https://youtube.com/clip/UgkxPf145dh3NaQd_IZYwUCYvTRWffauzVm-?si=n4-H1R7gM8GUcjOk

3

2

Perez sprawdzający listę sukcesów alonso. To musiało się tak skończyć
https://imgflip.com/i/aha7ge

1

16

Czego nauczyłem się podczas ostatnich 20 minut czekania na wodę na herbatę?
Aby woda się zagotowała, należy ją podgrzać.

Tych 20 minut nikt mi już nie zwróci w życiorysie...

1

Ciekawe jak teraz Laporta zarejestruje ich obu.
Dobrze, że się chociaż tak samo nazywają, może wciśnie kit że to ta sama osoba.

2

Mbappe próbował przekonać @Kessie żeby zostawił ten rower.

4

Vini zebrał 7 kul... no nie pykło :)
https://imgflip.com/i/ah8ljm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?