1

@Kessie i okej
https://youtube.com/clip/Ugkxe6Yinz93tfCLnfvOUH3j1YTrax7sIWyS?si=Hxp2lETEDK9UGAO6

1

@Nazio_87 Normalność to Ci zmierzymy jak sie przyznasz ilu aktorów znasz :D

1

@Bernard777 Mój pokój.
I poddkarpacie.

6

Ale dzisiaj wiatry.
Nawet okna nie można otworzyć, bo na zewnątrz też wieje.

0

Jak wiadomo Endrick dostał czerwoną kartkę siedząc kulturalnie na ławeczce, gdzie przebywa od dłuższego czasu.
Ze źródeł którym absolutnie ufać nie mogę, wiem co się stało że ową karteczkę dostał. Są nagrania:
https://streamable.com/2q9cdz

5

Na koniec sezonu różnie może być, więc trzeba toczyć bekę póki czas.
FC "Kup moje krzesełka, żeby można było zarejestrować piłkarza na rok" Barcelona - 40 punktów
Real "Jesteśmy najbogatsi, możemy kupić kogo chcemy" Maryt - 36 punktów.

4

Nie można powiedzieć, że real przegrał przez słabą gre, bo okazję były.

2

@LAMC_10 Znam człowieka :D

5

Nie pamiętam kiedy widziałem tak słaby real za przeproszeniem madryt jak dziś.

Tydzień temu, czy dwa tygodnie temu, coś koło tego, ale naprawdę nie pamiętam :D

8

Skandaliczne prowadzenie meczu. Ręka w polu karnym Celty, i nie ma karnego. Kompromitacja.

Ps. I co z tego ze dotykał Carreras? :D

5

Zabrać Mbappe i robi się co najwyżej Osasuna Madryt.

3

@blakkudium Mctominay, Hojlund, Rashford, Antony i tak dalej - wszyscy odeszli z junajtedd i graja.
Proponuje tam Ansu Fatiego na rok, potem gdziekolwiek, i za 2 lata mamy grajka na 100 baniek.

0

@July_6_BcN chcialbym miec takie podejscie. Bez 30/35 to mi cieplo jest tylko pod moim exkluzywnym kocyku :D

1

@Giwera no kurde ja to wiem :D
@July_6_BcN a jaka to roznica? Ja 20 lat temu przy -5/10 jeszcze do szkoly dymalem, a teraz temperatura na 0 to juz cos :D

0

W TVN Meteo zapowiedz 16-17 stopni w srode. Patrze inne prognozy to od 11-14.
Polowa grudnia i taka temperatura, jak w polowie wiosny. Ale ynteligenty pokroju marianki czy najmana obwieszcza, ze i tak klimat sie nie ociepla, bo raz spadl snieg co polezal 2 dni.

13

Pierwszy sukces jest już u bram maszyny Hansi Flicka.
Drużyna ma 40 punktów, więc jest o jeden punkt od bezpiecznej granicy utrzymania się w lidze, a mamy dopiero grudzień!

0

@FcPortoFan1999 w d...ole tabeli?:D

1

Jakiś durny pajac uderzył kibica na trybunach, bo Betis stracił szybko bramki rozstrzygające mecz. Absolutny wstyd i hańba, typ powinien być dożywotnio wydalony z okolic stadionu.
Dla odmiany podsyłam ciekawostkę.
Od 2018 roku Betis na Benito Villamarin w ostatnim meczu przed świętami kibice przynoszą pluszaki, które potem są rzucane na boisko i zbierane przez wolontariuszy. Następnie trafiają one do potrzebujących - zazwyczaj domy dziecka.

0

@daniel32778 kiedys Wiesiu o takim opowiadal :D

1

@juarez a real za przeproszeniem madryt sika do góry nogami. I to do wanny :)

1

@RoberDzik Tyle z marzeń, a teraz rzeczywistość:
https://www.facebook.com/share/v/1Csxux5PEW/

1

@Szklaner no i zajeb.... tylko sie podziel.

0

Jeden komentarz pod tym postem i pije pyszną herbatkie.

0

@tomek8756 myslalem, ze jestes powazny, ale sie zawiodlem, bo takie pierdoly walisz, ze az kartofle w piwnicy gnija.

Final bedzie (czarny kon turnieju z grupy Ly) i specjal Mariana za przeproszeniem Pazdziocha.

Panama - Kurakao drink. Nie typuje wyniku bo w finalach roznie moze byc.
I wiecej powagi na przyszlosc zalecam, a nie tylko nadzieje robisz :D

0

Ciekawe czy tym razem Dudka na mundial wezmą.

1

@blakkudium Lo Celso i Isco to potezne oslabienie, i po prostu szkoda dla oka, bo mecz bylby ciekawszy., ale ciagle maja cucho i fornalsa, ktorzy przy naszej obronie moga sporo ugrac.

4

@FcPortoFan1999 dobrze, ze @Luciano99 sie nie przejezyczyl. Glupio by wyszlo "moj stary napadal na stoperanie"

3

"Co tydzień zasiadaliśmy jak do telenowelii (...) Dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym."

3 grudnia 1977 urodził się GOAT - Adam Małysz, legendarny skoczek narciarski.

Jak słusznie wskazał pan Szaranowicz, był kimś więcej niż sportowcem. W kryzysowej Polsce lat 90/00 Polska potrzebowała jakiegoś bohatera, i to był właśnie on. Jeden z najwybitniejszych w tej dziedzinie (niszowej, ale jednak). Małyszomania to coś co się już nigdy nie powtórzy, a śmiem stwierdzić że nikt nie będzie nawet blisko takiego sukcesu (bo i czasy inne). Jeden z konkursów z jego udziałem miał szaloną oglądalność ponad 13 milionów widzów. W 38 milionowym kraju, statystycznie co 3 polak, uwzględniając dzieci, chorych, dosłownie wszystkich - oglądał skoki Małysza w konkursie.

Jaka to była piękna kariera - bez skandali, szumu, tylko skoki, bułka i banan.
Wszystkiego najlepszego dla naszego pięknego polaka.

7

@Sulimo i właśnie tak zaczynał real madryt :D

1

@lajcior raz mi sie zdarzylo, ze z najlepszym ziomkiem serio sie wylosowalismy.

Never faken agejn. Przez 1,5 godziny w sklepie z nim bo co chwile zmienial zdanie. Myslalem ze go zamorduje i rozsmaruje po sklepie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?