Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MYTO a z kobietą próbowałeś ?:D
2
@FcPortoFan1999 nie i nie wydarzy się to dopóki nie wymyślą przeszczepu kręgosłupa :D ale chociaż mam wymówkę, dlaczego muszę leżeć w łóżku większość dnia :D Wiekszy problem to brak pracy dla ludzi z moim wyksztalceniem, bo A) chce kupic nowego lapka, a nie chce ruszac oszczednosci, B) nudzi mi sie w domu przez co zaczalem znowu tu zagladac.
0
@FcPortoFan1999 to tylko chwilowe, przez brak pracy i chorobę.
Ps. całe życie mnie ze Sławkiem mylą, a ja Sylwester jestem.
1
Bracia Cz. czyli Bartek BezPlanu i Tomasz ciekawehistorie - najlepsze rodzeństwo YT.
Dziś z fajnym video z Somalii, a raczej stolicy kraju. Fanom płatności blik z pewnością się spodoba i może nawet zaskoczy. Co tu dużo nie gadać, dobrze spędzone 39 minut
1
@Sulimo za godzinę pożałujesz drugi raz :)
1
Głośna niegdyś sprawa Madeleine McCann. Prawie 20 lat temu zaginięciem tej dziewczynki żyły media w Europie. Dwa dni temu zapadł wyrok w polskim wątku tej sprawy.
Julia W. przez lata podawała się za zaginioną Madeleine, nękała rodzinę zaginionej. P0lki nie przekonywało to, że jej wiek nie pasuje, ani badania genetyczne ( zbadano czy jej pochodzenie jest zgodne z brytyjskim, a także zgodność z dna rodziców - oba wyniki rozwiewały wątpliwości).
Przywitamy ją zatem w Polsce, bo dostała wyrok w Anglii, i najpewniej zostanie deportowana. A co z samą zaginioną? Nadal nie odznaleziona chociaż jest spory postęp, bo w sprawie toczy się proces przeciwko niemcowi, który byl tam w dniu zaginięcia i sporo poszlak prowadzi ku niemu (niestety w internecie niewiele się o nim mówi bo to biały niemiec-niemiec, żaden imigrant czy cuś).
10
Dla tych, którzy pomineli info dnia.
14 lat temu.... nie chciała trafić w dziecko i... spudłowała :D
3
@MigcampistaCesc urwysyny jak kłamią. A ja jej tak wierzyłem, wieńce wysyłałem.
1
@Luciano99 znam jednego speca, który to może zrobić. Bardzo dobrze się składa, bo akurat poszukuje pracy.
https://imgflip.com/i/abazdy
4
Powiem wam, że Araujo jest niereformowalny.
Po Sevilli gdzie padły 2 bramki po płaskiej centrze z boku przed bramkę, nastąpiła zmiana w bronieniu takich sytuacji. Mianowicie od tamtej w takiej sytuacji Kounde (najcześciej) nie patrzy na piłke, tylko dzida na pełnej pod bramkę patrząc głównie na tego kto może wykończyć akcję. Udało się tak zablokować parę akcji.
Co robi Ronaldinho obrony z Urugwaju w meczu z Bruggie? Standardowo - traci typa z radaru i podnosi rączke jakby chciał być arbitrem. Na piłkarza wykańczającego ostatni raz spojrzał jakieś 22m przed bramką. Araujo ma wiele zalet, ale myślenie nie jest nią na 300%.
6
Beton zabija w nas, co najcenniejsze
Potrzeby, żeby komuś oddać nasze serce - nawijał kiedyś Wojtek Sokół.
A 40 lat temu, ktoś to serce oddał, ktoś przeszczepił, ktoś przyjął - i żył długo, bo 32 lata, do wieku aż 91. Czapki z głów dla pana Religi i jego zespołu oraz tych, którzy oddają organy do przeszczepów.
3
@Luciano99 @ProMILs @Antimadridista_WR widze ze podzielacie moj komentarz na goraco, ale tak na powaznie te ich wytyczne to cyrk.
10
Chciałbym poznać te wytyczne kiedy jest ręka, a kiedy nie.
2
@Jakchcesz też się podjąłęm. Pierwsze piętnaście minut jak burza. Teraz co prawda muszę zacząć od nowa, ale już wiem o co chodzi i dam radę.
0
@agaFCB ale ja to wiem, to przeciez oczywiste, nie zaskocza tym.
Siostrami sa przeciez.
0
@NeroTFP1 w m jak milosc to wiadomo, poscigi, wybuchy, strzelaniny, ale z calego serialu pamietam tylko 1 watek, jak Hanka poznala jakas swoja milosc z mlodosci co umiera, i poszla z nim na tydzien pozdradzac swojego meza zostawiajac go z dzieckiem. Byla szonem zanim to bylo modne. Dobrze, ze przeprowadzili na nia ten zamach kartonami.
3
Ile może mieć tasiemiec? Nawet do kilku metrów. Może nawet osiągnąć 25 lat, bo wtedy właśnie rozpoczęła się produkcja polskiego tasiemca M jak miłość.
1
@Jakchcesz @ranger3120 Obrońcy gothica vs ci co sie nie znaja, i go hejtuja
0
@MesQueUnClub_87 tak wiem o tym, od jakis 2 lat.
Krotko mowiac, swiat ktory wiedzial ze grzybek ma takie zdolnosci uznal, ze spoko i dal przejac kontrole nad soba tworzac "apo", gdzie wierzowce sa zniszczone, ale filmy wieczorkiem w jakiejs osadzie obejrzec mozna, bo i bar jest. Wiarygodne jakby tworzyli to politycy.
0
@MesQueUnClub_87 grzyby kilkucm w lesie rosnal 2-5 dni i to w sprzyjajacych warunkach lasow. Mysle ze grzybki co maja przejac kontrole nad ludzkimi organizmami na calym swiecie mialy by ciezej, a i ludzkosc powinna zareagowac, ale nie w wiarygodnym swiecie tlou.
No i ogladanie filmow dla relaxu srednio buduje klimat zniszczenia apokaliptycznego swiata.
0
@clyde ddla mnie TLOU to wlasnie synonim przehajpowania.
A) Świat jest kompletnie niewiarygodny. Jak w 2 uslyszalem "wieczorem obejrzymy sobie film" to myslalem, ze to fajne post-apo skoro relax przy filmie bedzie. Do tego grzybki (ktore raczej wolno rosna) przejmujma swiat i dlatego wierzowce sa zniszczone, bo tak? Kupy sie ten swiat nie trzyma za grosz.
B) Liniowa gra. Jak ktos lubi ok, ale ja wole otwarte swiaty.
C) Bohaterowie - na rozdzial sie pojawia ktos nowy, potem znika.
1
@Giwera https://youtube.com/clip/Ugkx6zEAAAYoIoZARmdkAWYZww-R40qW6uAD?si=0HRLLLtR7M_CuZdA
0
Halloween to piękne święto, bo wszyscy chociaż raz w roku przebierają się, aby wyglądać jak ja na codzień.
W tym roku postanowiłem, że i ja się przebiore. Zaczynam z grubej rury i wybieram postać.... https://pl.pinterest.com/pin/64528207156193849/
42
@Safrani a ja dodam, ze to dzieki pracowitosci i wytrwalosci polakow, ktorzy robia wynik pomimo politykow - z lewa i prawa, bo tam sama banda imbecyli.
0
Wczoraj wypuszczono kolejny trailer Predator: Badlands.
O ile (delikatnie mówiąc) nie jestem fanem wyglądu nowego dredziarza, tak z każdym kolejnym trailerem rosną nadzieje, że będzie to kolejny dobry film. Dan Trachtenberg zrobił już dwa dobre Predatory, zatem wnoszę że trzeci słaby nie będzie. No i liczę, że będzie powrót do klasycznego wyglądu dredziarza w kolejnych odsłonach.
3
Obrzydliwy skandal polityczny to nie tylko domena Polski.
Jest afera i to taka że klękajcie narody w morde jeża. Cesarz już od lat posądzany jest o kontakty z chińskimi firmami z branży tekstylnej. Opozycja podjęła już działania i zapowiedziała, że podadzą dziada na kolegium.
Cesarz Mar Ian Paździuchio (na 1 zdjęciu) powołał na premiera własną żonę.
1.
2.
1
@Senyer mam taką czynność, ale wole żeby pozostała manualna, bo czerpie z niej dużo więcej przyjemności w takiej formie :)
0
- Twoja droga kończy się tutaj ! Niech sczeźnie twa cielesna powłoka!
- Wolałbym nie, jeśli łaska.
Ten jakże przepiękny dialog z Gothica będzie możliwy do odtworzenia, gdyż iż ponieważ że bo - Jacek Mikołajczak oficjalnie będzie w Gothic Remake.
Dodatkowo jak się okazuje po naprawieniu modyfikacji Mroczne Tajemnice, ma powstać kontunuacja moda na silniku G2.
Jak grałeś w Gothiczka na starych kompach i pamietasz tamte czasy to nie zapomnij wziąć leki przed snem i spij dobrze, bo jak się źle wyśpisz to jutro możesz trafić na OIOM :D
Ps. Ma ktoś odsprzedać dobre terminy do specjalisty?:)
3
@macio_944 u mnie 17 lat mija, a tesknota wcale nie mniejsza niz po dniu, miesiacu czy roku. Pewnych rzeczy sie nie pozbedziesz.
1
@Encore piękny brytyjczyk miał być najgorszym wyborem, a okazuje się że z kandydatów na LS ma prawie najlepsze liczby.
Jak narazie to gra na poziom więcej niż 30 baniek, więc jak skończy sezon jak gra teraz to bedzie duzy sukces Deco.