2

Napastnik nam niepotrzebny? Sezon triplete grali caly czas poprzedni sezon tez copa america igrzyska. Ciekawe ile tak wytrzymaja na wysokich obrotach? A po 2 potrzeba realnej alternatywy na atak co pokazal zeszly sezon

24

Brac Pereza, nie dosc ze najlepszy to bedzie jeszcze kablowal co tam wujek w realu szykuje :)

0

Malo dzieciaka nie zabil :D

0

Ciekawe tylko czy w klubie tez jest nr 3 jak sie czasem wymienia.

1



Popatrz na bramki i asysty. I z lewej strony i z prawej moze strzelic lub dograc, a do tego robi sporo wiatru. Zobaczylem mecz z nim i az zaczalem mecze z deportivo ogladac. Absolutnie idealne wzmocnienie

4

Niech obecne transfery sie ucza od niego - niecale 10mln za solidnego uniwersalnego grajka na 6 lat, wielu nie wytrzymalo nawet polowy tego czasu tu.
Mozna mu podziekowac i zyczyc sciagania pajeczynek w okienkach w Turcji :)

0

+ zaoszczedzona jego pensja. Barca chciala wiecej kasy od sponsora - przejechala sie, chciala troche zarobic na nim przedluzono kontrakt - kasa mniejsza, rowniez lekki poslizg, ale koniec koncow wszyscy powinni byc zadowoleni.

1

W tej kwestii jestem absolutnie za AM. Mam nadzieje ze szybko ta oferte zaakceptuja.

0

Lucas Perez, 22mln i na jego wykup i pewno 1,5 roku pensji by starczylo

0

Suarez i Umtiti ok, transfery git, ale Digne? Ja na Albe nie narzekam, obnizyl loty nieco ale trojka Alba Umtiti Jeremy wystarcza na lewa strone. Gomez dla mnie nie jest za drogi tylko za slaby. Duzo tej Val nie ogladalem bo sie jej nie dalo ogladac, a gomez tam nie zachwycal. A vietto, goscia z lawki za 22mln nie zachwycajacego, zamiast Pereza za 15 ktory regularnie cisnal bramki i asysty z 3 pozycji w ataku.

0

gratuluje swietnej argumentacji, pocisk nieludzki....sam go wymysliles czy google pomoglo?

0

malo to bylo potencjalow w LL, ze wymienie tu Pedro Leonow, czy innych Granero, kilku chlopakow z Betisu z Joaquinem na czele, czy tez innych Jesusach Navasach, ktorzy w najlepszym wypadku zrobili srednia kariere? Ten sezon pokazal - Czego MSN nie zrobi, lub iniesta nie doczaruje, tego Barca nie ma''`

0

I co z tego ze defensywnie grajacym? Napastnikow maja, on byl jednym z nich, siedzial na lawce. I co z ttego ze wychowankiem? Argument tak z dupy ze szkoda slow. Ta ogladalem regularnie atletico z tego sezonu, i widzialem ze to moze i byl zawodnik ale rok temu. Z nas 2 to ty zastanow sie bardziej nad swoimi bzdurami

0

Kazdy kolejny transfer wg mnie coraz gorszy, a ten bedzie klapa totalna. Nie potrafil sie przebic chociazby przez 32 letniego Torresa, a tu ma byc powaznym wzmocnieniem? Wolne zarty

0

Deportivo powinno puscic Pereza za 15, wiec jeszcze troszke sie wysilic, sprzedac kogo nie trzeba i mozna grac

3

Za 69 przyszedl, odszedl chyba 24

2

Wiele sie mowilo (ChGW czy slusznie) ze Valencia zaczyna licytacje od 65 mln wiec to by moglo sie zgadzac + trzeba poczekac jakie warunki zmiennych by byly.

0



Mam nadzzieje ze to oznacza odejscie Ardy. Pomocnikow od cholery, napastnikow 3,5. I nie ma co pierdzielic ze ten czy tamten moze grac na skrzydle, bo jak pokazal ostatni sezon tam nikt nie gra poza M i N.

0

"Napastnik chciał przejść do Barcelony" tak bardzo chcial ze mowil ze chce zostac, az wkoncu przejdzie do City... ilu to juz mialo chciec? Cuadrado, Marqi z PSG, Danilo itp itd

1

Mooze trzeba zainwestowac w niego to bedzie uzyteczny np jakies futerko, bedzie pelnoprawna maskotka druzyny :)

5

Lucas Perez nie dosc ze najlepszy z calego towarzystwa, to jeszcze najtanszy.

0

czytac jak juz.....chciales zaszpanowac w internetach ale wyszedl fail

0

Dziekujemy panu Del Nido za bycie po naszej stronie.

PS to nie jest ten Del Nido, byly prezes sevilli co mial problemy z prawem? I ten co zawsze ciezko cenil swoich jak np Alvesa?

2

milo ze wkoncu ktos podziela tu moje zachwyty nad perezem ;) DOdam do tego jeszcze wiek : 27 lat, asysty, i to ze potrafil pociagnac swoj team w ciezkim momencie (patrz Barca Deport na CN 2:2)

0

"Nie, nie, nie ratujcie mnie, najpierw trzeba ustalic kto strzelal" - M. Brzezinski.....
W takich sytuacjach nie ma co szukac winnych, czy to klamstwo wyborcze etc. Przez ten czas trzeba wynegocjowac juz sensowna umowe bogata i wieloletnia.

0

Z tego co wiem to on spora czesc swoich bramek strzelil na poczatku roku, reszte byll nieregularny, a sa (np w Depor) gracze ktorzy nawet przeciwko Barcelonie pokazali ze A) Moga grac na 3 pozycjach, B) Przy wyniku 2:0 pociagnac druzyne na 2:2

1

Czyli krotko mowiac kolejny klub sponsorowany przez Barce - HSV za 5 mln....

3

CZy tylko ja mam problem ze zawsze jego nazwisko czytam Umiti a nie Umtiti?:)

45

TEn artykul brzmi jakby byl 5 kolem u wozu i totalna sierota. Tylko 189 w ciagu 6 lat? A ilu pilkarzy ktorzy przychodzili tu wytrzymalo te 6 lat? Henry 3, Ibra 1, Toure 3. Tylko 19 spotkan? To trener decyduje kto gra a nie zawodnik, Turan zagral wielki G a 25 meczow zaliczyl. Rzeczywiscie byl tak kontuzjogenny ze trzeba bylo go wystawiac w meczu z realem na stoperze....

20

Valencia to lepszy klub, gra o wyzsze cele, Alen zna juz troche hiszpanski, a tak pojedzie do Niemiec nowy kraj nowa kultura, bedzie musial sie uczyc tureckiego... Valencia lepsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?