0

moze poza samym bravo, przypadek taki sam jak z pedro, jego tez nikt sie nie chcial pozbywac a gdzie jest pedro?

0

dorzucilbym jeszcze ze to nie fifa i sprzedaje sie za tyle ile chca dac a nie ile sie kliknie, a jak nie sprzzedamy to moze byc konflikt jak za czasow lopeza i ikera w realu

11

Porownywanie bramkarzy do Buffona jest troche nie na miejscu. On jest najwybitniejszym bramkarzem XXI wieku, i wgle w historii bylo malo takich jak on, rownie dobrze moge Cie porownac do Bolta i powiedziec czemu nie biegasz 100m w 9s?
Gazetki pisza bo o czyms musza co nie oznacza ze mial swoje "humory", a nawet jesli to go rozumie - grajac raz na dwa tygodnie nie zrobi kariery, nie mowiac nawet o grze regularnej w reprezentacji. A skoro on nie jest inwestycja w przyszlosc to w takim razie umtiti digne gomes i ew paco do wyjebania bo moga sie nie rozwinac. Klub ewidentnie stawia w tym roku na mlodych i nie dziwie sie ze Bravo jest jedna z ofiar tej polityki

3

bardziej bym powiedzial ze tarzana zastapil masche ze wzgledu na swoj styl gry

1

Dlaczego mialy by sie skompromitowac? Podali ze sa negocjacje i barca go chce i to pewnie jest prawda, a teraz valencia zmienia zdanie i nie chce go sprzedac wiec to jest nowa informacja nowa sytuacja i tyle

0

Sport.....dalej nie czytam

0

lUAN gabigol czy cos to brzmi doslownie jak Kerrinson :D przez Lucasa Pereza zaczalem ogladac deportivo i naprawde warto, dawno juz tak zawodnik mi sie nie podobal jak on

0

argument na poziomie lubie to....

0

I co z tego maja? Srednio 1 puchar na rok, a u nas sezon z 2 pucharami uznano za lekka porazke.
Ktos powie kase maja. Robilem projekt na studia o zarzadzaniu klubami w europie i musialem szukac budzetow etc. U nas ok jawne jest te 300mln dlugu, a real? Perez przedstawial swoje bajki o zadluzeniu na 100, a socios mu wytykali kreatywna ksiegowosc i wskazywali ze dlug moze wyniesc nawet 500mln, w co moge nawet uwierzyc bo watpie zeby trzymali kase na kake, ronaldo zaraz potem bale czy james nie mowiac o "mniejszych" zakupach. O chaosie i atmosferze w kadrze nie wspomne. Nie bronie Bartka ale socios wiedzieli ze ma zarzuty ale wybrali widac taki model im sie podoba

20

Czyli ze takie united ma grac bo sie nazywa united, a mistrzostwa przegrywa z kazdym nawet z kandydatem do spadku z zeszlego roku? To moze grajmy tak ze najslyniensze kluby zaczynaja mecz z 3:0 i gramy dalej....

0

i beda wrzutki na 1 typa w polu karnym? jak bedzie sam na 2-3

0

to ja juz wole mlodego hiszpana o typowo hiszpanskim nazwisku i urodzie (chociaz kiedys arabowie sobie dziarsko hulali po polwyspie :D)

0

Mial dostac minuty w lepszym klubie, najwyrazniej inne kluby szczegolnie valencia najwyrazniej nie wykazaly determinacji a hsv tak, odkup za rok i dwa zapewniony, i jak bedzie gral dobrze to sie okaze ze barca zaplacila 5 mln za wypozyczenie zeby pogral....

3

"sprowadzenia do Barcelony czwartego napastnika, który może nie być Brazylijczykiem" oby jednak to byl hiszpan z hmmm deportivo ?:)

0

Genialne, oceniac pilkarzy po paru meczach pre-sezonu. Rozwinie sie tak jak ci 2 stoperzy z kamerunu (nie pamietam nazwisk) ktorzy mieli byc super sila 1 druzyny a teraz juz w 2 ich nie chca? Rozwinie sie albo i nie, szanse jakas dostanie jak bedzie gral dobrze w Barcie B, a poki co to Jeremy jest jaki jest ale z jego walorami to wole jego miec w skladzie.

0

bo zagral lepiej w presezonie ze slabszymi? smiech na sali

0

Wynik a raczej gra bardzo dobra - dla LE do analizy. Dobrze ze byl taki mecz z dobra druzyna na dobrym poziomie przygotowania fizycznego, widac kto ma jakie braki i nad czym musi popracowac przed startem ligi.

0

skoro baarca b jest od tego zeby tam gineli to moze zlikwidujmy ja, i dawajmy tych wszystkich 18 letnich typow do 1 druzyny niech bedzie 25 osob z czego polowa bez ogrania gdziekolwiek i niech graja 10 meczy na sezon z czego 4-6 z 3 ligowcamy w pucharze krola?....

1

tak sie bedzie ogrywal jak bartra ktory dopiero teraz bedzie mogl cos pograc wiecej w swojej juz nie krotkiej karierze,
I o jakim poziomie mowisz? Poziom zawodnika prawie 30 letniego z doswiadczeniem gry w PL LL, CL i reprezentacji vs zawodnika 20 letniego, ktory zagral mecz towarzyski+ gral w Brazylii?

0

az tak milo ze trafial do coraz nizszych klubow, az wyladowal na zeslaniu w lidze tureckiej po tymczasowej banicji z fiorentiny (tej samej ktora bardzo chce pozyskac pilkarza, ktory u nas ni jak nie ma szans na gre)

0

Zachwyty ohy i ahy, liga angielska slaba, graja tam sami leszcze - a to wszystko w towarzyskim meczu o nic przed sezonem - Lubie to!.....

0

ja nie mowie ze nie nastrzelal, ale koniec koncow wszyscy wiedza jak o sie skonczylo, a ja gre z wiezowcem wyobrazam sobie jak (chyba) w meczu z granada ze gra nie szla kompletnie dopoki ibra czerwonej kartki nie dostal

9

Szkoda tylkko ze nie ujeli w jednej ze statystyk ze Bravo ma w lidze druzyny w stylu Getafe, granady i inne slabsze ktorym ciezko jest z takim rywalem cos ugrac, wiec sila rzeczy tu ma przewage, a w LM mimo ze sa slabsze druzyny to jest ich mniej

0

Aha ibra na skrzydle, a Henry Pedro i Iniesta grali pewnie na bramce i obronie? Zadnego meczu z ibra nie pamieta, http://www.marca.com/marcador/futbol/2009_10/primera/jornada_12/bar_rma/ sklad na real ibra na srodku,

wszystkie bramki prawie bedac ciagle na 9, wiec jakie skrzydlo?

0

Pojawily sie wieksze pogloski i nagle cala sala jest fanem niemieckich wiezowcow oh i ah.
Raz juz eksperyment z 2metrowcem z przodu byl robiony i nie wypalil i z nim bedzie to samo.

2

Neymara mial przekonywac Alves wiec takie tradycje sa juz zapoczatkowane :)

0

i jak widac swietnie im to sportowo wychodzi przez te ostatnie 8 lat.

0

A) Gratulacje takich znajomosci i pewnych 100% informacji, B) Skad wiesz ze z tych "pewnych ofert"chcieli skorzystac pilkarze?

1

Zeby kogos sprzedac druga stona musi chciec kupic (czyt wplacic pieniazki). Kluby ktore interesuja sie naszymi zawodnikami najwyrazniej bo pasuje im profil zawodnika a on chce do nich dolaczyc najwyrazniej nie moga zaplacic. W tych przypadkach akurat rozumie takie rozwiazania (Poza Valencia ktora kase ma od nas i mogla pyknac te pareset tysi czy pare mln).
A druga kwestia jest tez taka ze klub oszczedza na ich wyplatach wiec nie jest to takie 0 jak widac.

0

Bojan mial wielki talent, Jeffren mial wielki talent, Cuenca i Tello tez, zaden z nich nie wykorzystal go, co potrwierdza ze przeskok z juniorow do seniorow jest ciezki i wielu z nich ginie. Munir zderza sie z tym samym jak narazie, a pol srodki zweryfikowalo AM w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?