Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Statystyki Iniesty..... dojebales po rowni. Iniesta od lat ma tragiczne statystyki, a jego wklad w gre jest wykraczajacy daleko poza statystyki.
Rakitic mimo ze go nie lubie za mocno to jednak daje swoja fizycznosc, a i technicznie jest ok - to byl bardzo dobry ruch (4 strzelec teamu zdominowanego przez trio)
Gomes - bez 2 zdan tragiczny transfer, nic nie wnosi jak dla mnie powodzenie transferu takie jak i za douglasa ( z tym ze ten sie nie lamie po meczu)
Denis jest mlody i perspektywiczny, Iniesta czy Xavi nie osiagali swojego poziomu topowego w wieku 23 lat.
0
Barca kupila 5x 23 latkow, rzeczywiscie nie ma mlodych. PSG Di Maria 29 lat, Cavani 30, Matuidi 29. Wiekowo jest podobnie, tylko ze u nas graja takie Gomesy ze sie dziury robia na 20 metrow w srodku
4
Vidal to jednak jest skurczybyk :D ile to on juz asyst zrobil w te 1,5 miesiaca
0
Celcie dziekuje za zrycie kuponu na 140zl....
2
Prezes juz przygotowal ekspertyze, ktora zaklada ze w wieczor finalu ma byc pelnia, ktora uniemozliwie gre, bo pilkarze moga ogladac ksiezyc zamiast grac, kibice moga sie bulwersowac i wybuchnal zamieszki dlatego nie ma absolutnie mowy o bernabeu, bo to zagraza bezpieczenstwu calej Europy. I oczywiscie wladze to potwierdza.
A na powaznie to wole uhonorowac Calderon skoro to ostatni sezon tego stadionu.
6
Krotka pilka - Vidal wariant ofensywny (zapewne z Digne po drugiej stronie)
Roberto wariant defensywny ( z Alba na lewej).
Widac ze chlopina ma potencjal, a chlopaki w szatni go lubia, bo te gole bardzo ciesza cala ekipe.
0
to ze ktos jest mlody, to nie znaczy ze jest dobry oraz perspektywiczny, a co za tym idzie nie oznacza to ze jest to dobry ruch. Przeskok miedzy mlodziezowym, a doroslym futbolem to przepasc. Sam bardzo kiedys sie "nabralem" na super talent Bagnacka na ktorego liczylem, a chlopak zginal. Dlatego dzis do kazdego "mlody/zdolny/przebojowy" podchodze z chlodnym dystansem.
21
zapewne obserwowales go od dawna nie?:D
7
Zachwyty (nie widzac gry typa) oraz umieszczanie go w 1 zespole w miejsce Mathieu czas zaczac
1
bez przesady, Kebab strzela ale patrzac na mecz ligowy na anoeta, czy Turan dalby rade zrobic taka akcje i ocalic ten 1 pkt? watpie. Oprocz liczby bramek trzeba popatrzec komu i ile nastrzelal, a taka analiza dziala na niekorzysc Ardy. Trzeba docenic jego gole sredniakom, bo sa one zawsze cenne ale Ney ciagle jest wyzej (i nie tylko dlatego bo byl drozszy, bo gora ustala etc)
2
Jakby nie patrzac czas na "Real odpada z Pucharu Krola" cz. 2 :)
17
Cristiano z takiego trofeum pewnie nie byl zbyt zadowolony
1
Wiedzialem, ze tak bedzie. Ale pozytyw z tego jest dla Aleixa i dla klubu taki, ze Vidal pokazal ze jak gra to gra na dobrym poziomie, a brak jego powolan nie jest spowodoawny jego tragiczna forma, dlatego przyszly klub bedzie wiedzial, ze to "foch" Lucho jest powodem braku gry.
4
Serce mowi ze kolejny tryplet
Rozum mowi, ze Liga Mistrzow i Puchar Krola.
Co bysmy nie wygrali to i tak bedzie mega - liga odrobienie takich strat przejdzie do historii + beka z realu
Liga mistrzow - to zawsze bedzie wydarzenie niezwykle
Copa - 3 razy z rzedu to zdobyc chyba nikt tego jeszcze nie zrobil.
19
Przypadek podobny do Viadala. Dobry mecz zostanie nagrodzony zapewne seria trybun lub ewentualnie lawka.
Niektorzy mowia ze strzela sredniakom - z tego co pamietam to sredniaki Alaves Celta czy Malaga pourywaly w sumie 8 pktow (jakby te 8 pktow bylo bylibysmy liderami), wiec proponuje docenic gole zdobywane na sredniakach.
0
w zasadzie sam juz sie dostatecznie zaorales wiec zostawie cie z tym
0
wlasnie zaprezentowales jego brak
a jakbys byl zainteresowany dlaczego i chcial uniknac takich sytuacji wiecej to zapoznaj sie ze znaczeniem slow "sarkazm, ironia, kpina" itp. moze wtedy unikniesz takich sytuacji
1
nie przesadzaj wkoncu jeden(asty) mecz moze sie zdarzyc :D
0
rzeczywiscie, jest fatalny sprzedac go..... a nie czekaj jeszcze by pasowalo na asysty zobaczyc? albo chociaz na gre?
0
Serio wierzysz ze przy wyniku 1-2 dla rsss wchodzi paco za suareza? albo za obronce? wtedy wchodzi arda.
1
Masip - wiadomo
Paco Alcacer - manity tam raczej nie bedzie a w innych okolicznosciach nie wejdzie
Rudy - podobnie jak wyzej,
1 z pomocnikow - wg mnie rakitic lub gomes najpewniej
0
byl bohaterem jednej akcji, jednego meczu 2 sezonu temu, kiedy wchodzil z lawki czesto obnizal swoj poziom, ale jak gral wywiazywal sie dosc solidnie, a teraz juz odstaje wiec nie ma za co go mocno cisnac, podziekowac pomachac i rozstac sie dla dobra obu stron
0
nie rob juz z niego lamagi ktory co mecz zawalal 3 gole, bo w wielu meczach prezentowal sie przyzwoicie. Rownie dobrze mozna Mascherano zarzucic mase pkt w plecy czy odpadanie z LM/Copa bo popelnil blad
0
zdobyl bramke na wage 3 pkt z realem. Ile znaczy 3 pkty z realem to sobie zobacz w tabeli.
0
w normalnej korporacji za popelnianie takich bledow sie wywala na zbity....... a tu nic
0
Trener wie i wlasnie dlatego zmienia go w kazdym meczu....trener tez popelnia bledy. Opienie nie biora sie z kosmmosu widac ze Gomes odstaje. Nawet Rikitic w tym sezonie jest slabszy, ale Ivan potrafil i potrafi dobrze dosrodkowac i wejsc w pole karne na dynke, a Gomesa w polu karnym to nie widac nic
0
Moim zdaniem to nie jest nawet problem jego ustawienia tylko jego poziomu umiejetnosci (no chyba ze jednak jest kozak ale bez formy jak rakitic). Bardziej bym sie zgodzil z wczorajszym komentarzem ze jest poprostu za slaby, dlatego od poczatku go nie lubialem.
1
a kto teraz "talenty" kupuje za nic? Super talent gomes 35mln, umtiti 25, james rodrigues 80, wtedy sie placilo duzo, dzis tak samo inflacja rosnie :D
Witamy na wolnym rynku
0
takich klubow jest duzo, betis gral z oliveira w LM a zraz potem spadl z ligi czasem miewajac przeblyski jak kiedys z jeffersonem montero, albo villareal ktore spadlo niedawno, czy tez o Deportivo La Coruna ( o Valenci nie wspomne), a to tylko z LL przyklady
4
Lukaku - jak odchodzil mial 19 lat (Dzis wart 40 baniakow)
De Gear - 21 lat (dzis wart 25)
Aguero - 23 lata (barca miala za niego 80 oferowac wg mediow)
Tevez - 22 lata jak przychodzil do west hamu ( dzis najlepiej oplacany grajek)
ale pewnie i tak powiesz ze to juz byli dorosli pilkarze