Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio myslisz ze kazdego da sie zrekrrutowac i ogarnac na 1 sklad? Niema opcji wszystkich sie nie da pomiescic ktos inny mogl odpalic fabregas odszedl potem ten 1 opadl a fabregas mogl odpalic i trzymac forme i tyle (to tylko taki przyklad). Nie da sie upchnac wszystkich zdolnych w ramach jednego zespolu
0
Zapomniales dodac ze w obu klubach nie maja szans na trofea no chyba ze veraftti bedzie bardziej zadowolony ze wkoncu wywalczy nty puchar we Francji ale tym razem majac godnego rywala. No i jak juz wspomniales o trenerach to kwestia jak nasz przyszly widzi sklad, czy chce verattiego i bellerina no i co z vidalem. Bo za chwile sie moze okazac ze trzeba 2 po. No i jesli przyjdzie ten veratti to kto u nas out.
0
Gdyby nie pinokio gomes to barca by miala pierdyliard pkt wiecej. A tak wgle to tak widze te artykuly z serii gdyby "bla bla bla".
Prawda jest jedna - to barca traci glupie pkty i sama jest sobie winna.
0
Moja marzenie na lato - on + 40mln za Koke. Bedziemy miec wtedy grajka ktory cos wsniesie pasuje do obecnego profilu srodka pola, a co najwazniejsza prezentuje ktorys rok z rzedu dobry poziom. Tylko czy atleti strzeli sobie w leb takim posunieciem...... Ale pomarzyc zawsze mizna.
1
Denis zaczynal sie rozgrywac w nagrode miesiac nie gral.
Ponokio Gomes gra najgorzej z calego teamu od poczatku w nagrode gra co tydzien.
Ciekawe czy to wina?....
0
jakby byl jeszcze rudy to by bylajakas kumulacja:D
5
Ten gosc to jest chyba kon trojanski, a Valencia chciala rozwalic konkurencje od srodka :D
1
Wierzylem przed meczem, zwatpilem w jego trakcie, ale wiem jedno
Jesli to sen to zabije wszystkich, ktorzy bede probowac mnie obudzic.
0
Jego krytyki to ja nawet nie czytam. Z potrncjalu Francji ktory mial w swoim czasie zrobil mizerie. Moze to vcemistrzostwo przeslania troche obraz ale jego druzyna grala slabo, atmosfera byla tragiczna sami pilkarze narzekali na jego treningi takze on nie jest zadnym odniesienien
0
tylko problem w tym ze oni od poczatku tak graja
0
8. czyli wg Ciebie A) Odpusczaja lige majac az 3 pkt straty, B) Lige odpuszczaja od poczatku?
22
Brak Gomesa i az mam ochote ogladac:)
0
To solidny, nawet bardzo szkoleniowiec, ale on ani nie wniesie nic nowego, ani nie da impulsu czy tez wstrzasu tej druzynie.
0
Rakitic potrafi strzelic gola, czesto waznego. I chociaz daje jakies ostrzejsze wejscia, Gomes nie pamietam jego wslizgu czy cokolwiek
0
Nie xgadzam sie z nim absolutnie. Po 1 jezeli ktos bedzie lekcewazyl le albo odpuszczal to jest to wysoce nieprofesjonalne. Autorytetu tez nie straci bo tego sie nie traci tym ze sie uczciwie odchodzi po wykonanej pracy, a pilkarze to nie dzieci oni sami wiedza oco graja trener moze czasem musi wstrzasnac jednostkami. Nie mowiac juz o tym ze jezeli jtos odpuszcxa to kolejny trener nie przyjdzie z kosmosu i bedzie widzial ze xyz nie stara sie to go out ( a jak przyjdzie taki sampaoli to juz nie ma o czym gadac). Moment jest ok. Jest jeszcze czas i miejsce na mobilizacje dla tego trenera i zawodnikow by cos wygrac a i durne spekulacje nie bede trwac az tyle ( jakby to oglosili w np listopadzie to byloby 4-5 miesiecy gdybania)
1
Lucho Tito i Tata sa trenerami bardzo spokojnymi przynajmniej na takich wygladaja. Ja uwazam ze teraz trzeba kogos bardziej dynamicznego, ekspresyjnego zeby pobudzil ta druzyne. Obie te cechy kiedys swietnie laczyl Pep...
1
JakFerguson albo jak Wenger. Roznie sie to moze konczyc. Zmiany co 3-4 lata sa dobre i konieczne, to widac ze taka praca wypala.
0
Obilo mi sie o uszy ze na medal i tytul mistrza ma zawodnik ktory rozegral przynajmniej 5 meczy
0
To co gadasz owszem ma sens tylko ze nasza prawa strona lezy i kwiczy. Nie ma nikogo na niej. Roberto od pewnego czasu panicznie sie boi wejsc dalej niz 30 35 metrow od koncowej lini a Aleix wchodzil. Jakis skrzydlowy nawet jako po by sie przydal
3
To ze nie ma takiej info w mediach to nie znaczy ze druzyna i klub tego nie wiedza
0
Reke z premedytacja zeby zablokowac strzal = rzut rozny
Reka przypadkowa(po rykoszecie) z ruchem reki by uciec od pilki = ewidentny karny.....
3
Wnioskujac po tym sezonie w nagrode pewnie nie zagra w 3 kolejnych meczach.
6
Roznica jest taka ze Rakitic bez formy daje wiecej niz Pinokio Gomes
0
Okladka z 404 tak celna ze zycze Alcacerowi takiej celnosci :D
3
I znowu sie zacznie " Bellerin chce do barcy/ Bellerin ustalil juz warunki kontraktu/ Bellerin wywiera presje na klubie" itd a koniec koncow nic nie wyjdzie.
0
W takim stylu to remontade w szachach mozemy robic :)
0
Problem nie jest w slabszym sezonie, tylko w tym co dokonal Lucho ( nie mowa o pucharach zdobytych). Wychowankowie nie sa zbyt dobrze wprowadzani ( nie mowie nawet o Barcie B, ale nawet Rafinha jak zagra dobry mecz, to zamiast dostac szanse w kolejnym to siedzi na lawce/trybunach). Brnie w durnego Gomesa jak Tata w granie Cesciem i tak by jeszcze pare rzeczy znalazl. Ma farta do MSN i takie moje zdanie. Nic wielkiego tu nie zmienil.
0
W LM i tak juz nie zagra, bo termin rejestrowania pilkarzy do LM jest w styczniu
2
Chetnie bym obejrzal mecz ale jak zobacze Gomesa to odrazu przelacze, chocby na klan czy inne teletubisie
1
Osobiscie wole Kloppa. Zrobil wyniki w slabszych druzynach, jego teamy maja charakter i graja ofensywnie. Aczkolwiek wyzej wymienieni tez nie sa zli. Byle by mieli jakis wizje gry, umieli elastycznie dobierac sklad i umiec reagowac na to co sie dzieje.
Nie oszukujmy sie (uwazalem tak i nadal tak twierdze) Lucho pojechal na trio MSN, a jedyny jego inny dobry pomysl to Rakitic.