0

jjezeli rozpiska mediow jest wyznacznikiem tego kto ma przyjsc to mamy problem, bo na 25 miejsc mamy jakos 170 pilkarzy :(

0

kolejny.... a co za roznica czy kosztuje 50, 80 czy 100 mln jak dla szejkow to zadna roznica

0

andre gomes juz pare lat w tam jest, bedzie mu zapewne pomagal, to widac chociazby po tym jak sie francuzi razem trzymaja, a oprocz tego mysle ze na tyle ogarniaja takie problemy ze przygotowuja przed meczem tez wersje jezykowa dla nowych

0

Fajny dynamiczny chlopina z niego, Benfica ma teraz fajny moment i trafila im sie dobra generacja, wiec o jego jakosc mozna byc raczej spokojnym. Oby tylko nie skonczyl jak reszta jego rodakow w barcie, a do tego powinien ewidentnie przypakowac - z tego co widzialem dosc latwo go pokonac gra cialem.

0

przestan bo sie przeciaza chlopaki, a tak w ogole to w fifie zadzialalo tu tez sie uda.... juz nie mowiac ze ma 18 lat to jest mlody, a to automatycznie oznacza talent na skale swiatowa, wiec nie ma sie czego bac

0

daruj sobie pyskkowe o mozgu trzecioligowym bo nie jesteesmy kolegami wiec kultury troche
ajakbys nie zauwazyl to jak busi wchodzil to w skladzie byli tez toure, keita, a od bidy na jego pozycji mogl grac marquez i xavi wiec bylo spore zabezpieczenie mozna bylo spokojnie wlaczac i ogrywac mlodego, a jak chcez liczyc ze 3 ligowy pilkarz 18 letni jest pewna alternatywa na pozycje gdzie mamy 2 pilkarzy ktorzy grali tam nieco z koniecznosci to mam w jedno pytanie - fifa czy pes?

1

tak swietny pomysl, sprzedajmy cala lawke, a za nich wezme barce b - poziom 3 ligi.....

18

taaa jeden sezon dobry i juz uczyc sieod pereza spam placzkow - a rok temu to on byl posmiewiskiem ze wygrywa 1 puchar co roku, a my po 2-3 + szal i onanizm jakich to swietnych transferow sie nie zrobilo rok temu bo 5x23,a juz nikt nie pamieta super transferow kaki, bale 100mln i sie lamie prawie jak verma, silvy, czy za dawnych lat woodgate`a

1

Pora wiec aktywowac plan.....E? H? Z?? :D

0

Pewnie by mnie to wkurzylo, ale jak porownywac Arde z Neyem, to nalezy miec tez wiecej czynnikow na uwadze niz kto jak w danym momencie kopie pilke - Neymar nawet bez formy to mimo wszystko jest pilkarz, ktory jest ciagle zdolny do rzeczy nieprawdopodobnych, a Arda jednak taki nie jest. I tak by nalezalo popatrzec na to przeciwko komu graja, kto bedzie go kryl, jak sie gra Neymarowi z reszta druzyny a jak z Arda i tak by mozna szukac wiecej.
Ale zgodze sie ze w tamtym momencie kiedy Arda mial dobry moment nalezalo lepiej rozdysponowac ich czas lub miejsce na boisku.

0

To jest wlasnie ten problem ze Arda w porywach jest zawodnikiem bardzo dobrym, a Ney aspiruje to poziomu topu swiata. Real wygral, swoimi rezerwowymi bo jak wchodzili to dawali cos, a Arda wchodzil i dawal niewiele, dlatego lepiej jest inwestowac w Neymara niz w Arde bo z neya barca ma w kazdym aspekcie wiecej.

Jak sie negocjuje umowe o prace to wolisz dostac na rok ryzykujac ze nie przedluza i znajdziesz sie na bruku majac kredyt rodzine itp? No nie kazdy walczy o jak najdluzsza, tak samo jak organizacja nie chce stracic ani byc straszona, ze za chwile odejdzie bo mu sie kontrakt konczy. Zaryzykowali ze zdrowiem Vermy i sie nie oplacilo - zycie. Jezeli nie dopelnili obiwiazku z raportami przed transferem i testami medycznymi to poniesli juz kare - zubi polecial.
Rudy byl potrzebny na juz, wiadomo bylo ze pogra chwile, a jak ktos sie spodziewal duzej kasy za 33 latka to sory ale jest glupi.
Zarzadzanie nie jest latwa sprawa jak sie wiekszosci wydaje, bartek z ekipa popelnili wiele bledow, i powinni odejsc bo polegli, ale nie nalezy ich ganic za to ze nie probowali

0

takie wymagania? smiechlem, to jest profesjonalna umowa negocjowana przez specjalistow, a nie targ. Umowe na krotko to mozna negocjowac w byle restauracji albo dorywczo za 1200zl a nie milionowe konktrakty.

0

Suarez -23, Umiti - 23, Digne - 24 itp itd. pamiec krotka co?

1

I co z tego ze na poczatku wymiatal? Zawodnik ma byc uzyteczny jak najdluzej a nie wyszalec sie na poczatku, nie mowiac o tym ze na koncu gdzie byl potrzebny to go nie bylo wcale, a jak sie przygotowuje na nowy sezon to juz jedna focia pokazala. Zawiodl w poprzednim sezonie, w tym tak samo.
Verma bylby dobry gdyby nie to ze sie trzyma chyba tylko na kropelce i tasmie klejacej.
A kontrakty podpisuje sie 5 letnie po to, zeby oni za 2 lata nie mieli akcji ze rok sobie odejda za darmo - klub to projekt dlugo dystansowy, dlatego m.in nie placi sie 35 latkow za duzo

16

Szczerze mowiac jak on ma odejsc do Anglii to patrzac na tamtejsze warunki to nawet bartek powinien wyciagnac z 17+

0

z nas dwoch to nie ja mysle na pale 1 torem, a ten zawodnik jest ciaglym reprezentantem topowej reprezentacji swiata, a tam maja lepsze glowy od takiego randomowego hejterka jak ty
PS. gdzie jest napisane ze on ma rozwiazac problemy? druzyna ta zespol elementow polaczonych - najlepsze elementy sa dobre jesli nawet te slabsze elementy wspoldzialaja i dzialaja na swoim poziomie - ale do takiej nieco trudniejszej analizy trzeba nieco bardziej sie wysilic

1

A) nie troszke ale bardzo - wystarczy poczytac ile komentarzy jest w stylu "dac wiecej kasy" to przyjdzie - ten transfer nie jest zalezny od kwoty, bo im kasa nie jest potrzebna
B) Skoro oni sa niechetni do negocjacji, trzeba ich podejsc nieco inaczej np wlaczajac drewno gomesa (jesli ten sie zgodzi) do transferu. Tak czy siak PSG na calej akcji straci - albo bedzie miec niezadowolonego zawodnika, albo go sprzeda i straci sportowo lub ewentualnie sprowadzi kogos innego, a to zawsze jest ryzyko

0

na toure czy keite tez mowili ze to drewo,a za ich czasow barca smigala az milo, fajnie by bylo miec sklad z fifci z coutinho i verrattim kroosem i 100 innymi, ale najwyrazniej ktos (czyt valverde) ma jakis pomysl.
PS to ta brazylia musi 100 lat za murzynami skoro jak mowisz drewno ich reprezentuje.... hmm i ciekawe dlaczego takie drewno wystawiaja skoro maja tylu innych zawodnikow

0

zacznij czytac i myslec, a nie nawalac po tej klawiaturze,
Pualinho nie ma byc typem co bedzie dyrygowal jak xavi czy inne thiago, tylko ma pelnic role wspomnianego keity, czyli duzo biegac, odbierac itp, a role rozgrywajacych moze przejac rakitic, ew iniesta. Wiem ze rozwazanie roznych wariantow wymaga myslenia wiec wiekszosc tu unika tego ale uwierz to nie boli.

0

hejterzy zawsze by woleli transferow z 1 stron gazet za 100mln, verrattich i coutinho w 2 dni ohy i ahy, ale przypomne se tacy pilkarze jak chociazby kiedys seydou keita tez sa potrzebni, bo daja duzo fizycznej intensywnosci, walki itp., a poki co jeszcze go nie sprowadzono wiec histeria na bok

0

A) dlugi
B) Pensje
C) pieniadze od nich nie wplywaja jednorazowo
D) inne zobowiazania na inne sekcje

1

taaa jak sie psg dowie ze barca daje nie 80, a 100 to napewno zmieknie i bedda prosili go zeby odszedl bo te pieniadze sa im tak potrzebne....

0

problem w tym ze z verattim pieniadze to nie problem, bo szejok w sumie bez roznicy czy dostana 60 czy 80

0

Robert Gwiazdowski powiedzial " :Ludzie postapuja racjonalnie, dopiero wtedy jak wszystkie inne mozliwosci zawioda" - wypisz wymaluj jakby mowil o tej sytuacji :)

0

Czesto staram siebyc adwokatem diabla i zrozumiec czemu jakies rzeczy zarzadowi nie wychodza ale jezeli to info to prawda to w polaczeniu z tymi rzeczami ktore az za czesto nie wychodza powinni podjac jedna honorowa decyzje - 1 wrzesnia dymisja, a w listopadzie wybory, ale to decyzja honorowa wiec u wiekszosci europejczykow takiej sie nie spodziewa.

1

Robienie zarzutow pt brak ambicji, ludziom ktorzy sa w topowym zespole swiata, ktorzy chca walczyc o miejsce w nim to jest doprawy smiechu warte. Brak ambicji to mozna stawiac 18 latkom bedacym w 4 lidze, siedzacym na lawce w najslabszej druzynie ktorzy mowia "ee ok nie chce mi sie tu jest dobrze", a nie Munirom czy innym Ardom, ktorzy mimo zagrozonej pozycji moga chciec podjac walke

1

Tyyyylu wybitnych negocjatorow na tej stronie, zapewne kazdy na oczy nie widzial ani strony tytulowej ksiazki o negocjacjach w biznesie. Byly oferty z Rosji ale sam pilkarz nie chcial tam isc -- nie bylo sensu negocjowac. Betis to nie jest klub ktory moze dac 12mln, a 4 od nich to i tak spoko. Kolejne 6 moze wpasc za jego transfer pozniej (50% super ze udalo sie tyle wynegocjowac, szkoda ze klauzula taka niska).
PS ceny ktory sie podaje sa cenami medialnymi, i sa zawsze wyzsze zeby bylo pole do negocjacji - chcieli 12 wg mediow, znaczy ze zapewne realnie oczekiwali 8-10 (4 odrazu+1 zmienne+6 ewentualny transfer przy klauzuli = 11 czyli kwota ok)

9

my za 19 15mln inni za 16 latka 45,....

0

tak jakby kasa byla tu jakimkolwiek problemem....

3

Eliksir mlodosci sztuk jeden, dac mu niech pije i demele nie potrzebny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?