0

Ja stawiam ze dzis Masche Digne i Vidal od poczatku zagraja

0

a to juz sie nazywa chora presja - "kosztowal 100 baniek, musi grac, jaka lawa, jakie zdrowie, ma grac" - takie myslenie wielu moglo to tego doprowadzic,

1

ja bym to ujal inaczej: Skoro z ligi sredniej, czesto mniej obserwowanej dostaje powolania do topowej reprezentacji to znaczy ze to dobry grajek

0

biegania generalnie, jak wchodzi to mam wrazenie ze tak drepta ot sobie czekajac na swoj moment, a po jego tranferze oczekiwalem wlasnie ze on da sygnal to odbioru, pobiega szczegolnie ze wchodzi na koniec, i ze rywale beda wiedziec, ze jak gra paulinho to "bedzie bolec"

21

-Halo policja, chcialem zglosic zaginiecie
- Kto zaginal
-Wszyscy hejterzy Paulinho na fcbarca.com.
- Kiedy to sie stalo?
- Dzisiaj pod koniec meczu
- ilu ich bylo?
- No chyba z 98% uzytkownikow tej strony

Tak powazniej teraz, fajnie ze to strzelil, dal 3 pkty, pokazal to co ma najlepsze - sila, wejscie w pole karne. Mam nadzieje ze dostanie wiecej minut w najblizszym meczu i bedzie wiecej biegac, bo tych 2 rzeczy mi u niego brakuje.

1

widze ze nie zaczailes joke`a :D
Nie masz fb - nie istniejesz
Nie istniejacy postow nie pisza, ot taki sucharek

1

usunal fb..... oficjalnie przestal istniec a posta tu napisal :D co sie porobilo

0

no zostal tam kupiony i co nagle sie okazalo ze ma braki w defensywie? mysle ze juz wczesniej powinno byc wiadomo jakie ma wady (chyba ze wczesniej byl typowym obronca, a nagle tu zapomnial jak sie broni). Alves tez mial takie problemy ale nikt go nie kwestionowal, bo nawet jak cos zawalil to z przodu odrabial.

13

Dziasiaj licze na:
A) Easy 3 punkty
B) Bramke Dembele
C) Caly mecz Paulinho - niech sie wkoncu pokaze, zobaczymy co jest wart
*D) Wygrana w lotka lub zeby ktos przez pomylke przyslal mi pizze, ktora za friko skonsumuje :)

4

styczen - vidal wchodzi z trybun - co mecz gol lub asysta, lamie sie w meczu z alaves, do konca sezonu gramy bez prawej strony
To w tym klubie na sile sie robi fuszerke - Song, Toure, Mascherano, Vidal - wszyscy musieli latac dziury nie na swoich pozycjach. Vidal nie jest obronca, tylko atakujacym wiec narzekanie ze slabo broni jest dosc slabe

1

Taa ter stegen sciana, a jak pilka leci z 30 metrow gdzie 99% bramkarzy chociaz chce ratowac sytuacje, a niektorym nawet sie uda wybronic to tez conajwyzej machnie reka, a tak to patrzy.
Moze to i jest bramkarz ze sporymi umiejetnosciami, ale potrafi tak irytowac jak mlody valdes.

0

Real wygra lub zremisuje !
(nie ma to jak wieszczyc taki wynik kiedy gra Real Madryt z Realem Sociedad) :D

0

bardziej niz te statystyki napawaja optymizmem formy poszczegolnych graczy
Messi - jak to on, nie trzeba gadac
Semedo - dobrze w defensywie, taka rownowaga dla Alby
Alba - znowu daje szybkosc z przodu, wie kiedy wchodzic tam
Rakitic - dawno nie gral tak dobrze, fajne pilki do przodu posyla

i chociaz taki Pique juz w tym kilku meczach roznie wygladal, to ogol druzyny w tej chwili wyglada bardzo solidnie.

0

smiech na sali... juz niedlugo "30 letni mlodzik, najlepsze lata ma przed soba"
24 latek to juz nie talent ale pilkarz pelna para, a to ze ktos odpali pozno to sie zdarza ale nazywac takiego typa wielkim talentem to gruba przesada

0

wielki talent w wieku 24 lat?

0

to samo pytanie mozesz zadac kazdemu trenerowi ktory nie wystawia zawodnikow po kontuzji na 90 minut

0

powoli bo sie roz..... zniszczy
chlopak przez ten bunt nie trenowal (chyba ze sam) wiec nie wiadomo w jakiej jest tez formie, a sezon nie konczy sie jutro, dembele jeszcze sie naogladamy

0

w skladzie nawet nie rezerwowym tylko jeszcze gorszym w meczu z LM z jedna z najlepszych druzyn? ciekawe...

0

pamietaj ze znaczna czesc pilkarzy to ma ledwo srednie, wiec oni do nauki nie byli scigani
pamietam ze ibrahim affelay dopiero po kilku ladnych miesiacach (w 1 pelnym sezonie tu) pitrafil powiedziec cos wiecej niz "mecz byl ciezki, staralismy sie, teraz trzeba skupic sie na kolejnym meczu"

0

Pomysl co by sie stalo jakby barca sprzedala caly 1 sklad i wygrala tryplet. Marzenia ok ale warto w nich zachowac troche zdrowego rozsadku

2

niezle masz marzenie - wystawiac 4 pilkarzy z 2 ligi (beniaminka) i typa ktory nie gra przeciwko finaliscie LM...

0

a co potem sedzia zrobil po akcji?

1



O Szpakowskim to drugi taki tom mozna napisac. Klasyki (nie tylko jego) o serii wzodow, czy tez szukal szczescia miedzy nogami rywala...

1

z tym suarezem to bym nie przesadzal, miewal juz taka forme ze niby dobrze robil a nie wpadalo, a zagranie z 1 polowy jak taka lecaca pilke przyjal kierunkowo i tylko blisko stojacy lopez uratowal sytuacje to byl kosmos - to pokazuje ze to gigant

0

o tutaj jestem, milo mi i pozdrawiam :)
nawet udalo mu sie pobiegac szybciej, jak widac od tego nie umrze, wiec moze czesciej bedzie to robil

4

wyprzedze troche: 10 Ani zadnej rzeczy, ktora jego jest.... a to chyba nie ta wyliczanka :D

0

#WinaSedziego, #SpisekPrzewikoRealowi,#UEFAlona, #PewneInfo

Juz nie trzeba czytac tych gazet wszystko przedstawilem :D

0

a kto powiedzial ze brak mu ambicji? mogl uznac ze mimo wszystko bedzie walczyl do konca i pokaze jeszcze wszystkim (tego wykluczyc nie mozna). Chyba ze rzzeczywiscie uznal ze bedzie siedzial na pol gwizdka to ok zgodze sie.
Poki bedzie chodzil na treningi, jest gotowy do gry ma miec 100% pensji, bo za to mu placa. Jak sie rzeczywiscie beddzie obijal, mial nadwage itp to rzeczywiscie powinien dostawac mniej.

0

Wina tylko i wylacznie po stronie zarzadu w momencie kontraktowania - on tu wcale nie byl potrzebny (moim zdaniem), a teraz korzysta tylko i wylacznie z tego co mu dano. Ma kupe siana na kontrakcie, skorzystal z zyciowej okazji i ja wygrywa, bo mimo ze to nie jest wybitny pilkarz to ma konrakt jakiego juz nigdzzie nie dostanie, wiec mu sie wcale nie dziwie.

0

moze on sam juz wie ze na niewiele go stac to korzysta - pociag pt Chiny odjechal, to siedzi tu. No tak pieniadze musza sie zgadzac jak u kazdego doroslego czlowieka. Tak samo jak Eto`o kiedys wiedzial ze duzo juz nie zdziala to poszedl do Anzy. Turan jest gorszym pilkarzem od Eto`o to Barca jest dla niego taka Anza i tyle, a to nie jego problem ze ktos mu dal taki a nie inny kontrakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?