Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
pyknac ich tam 3-4 albo i 5:0 , zrobic ten szpaler i pozostaje tylko pytanie: Ile czerwonych kartek, i meczow zawieszenia dostali by bialy z ramosem na czele za atak z piesciami na naszych :D
0
Pique po wygranych pucharam wycinal siatke i zabieral do domu. Po tym sezonie siatki zostawi, ale aluminium zabrac musi (na niektorzych pewnie jeszcze beda slady po pilkach) :D
PS. Godna reakcja Paulinho na gole Ronalndo :D
0
a skad ci ujelo 42 mln? To co dla santosu to bylo jakies 5mln, a pozostale 37?
0
No juz bez przesady - Pique, Verma, od bidy Busi, za chwile przzyjdzie Mina wiec ta sytuacja nie jest jakas tragiczna. On tyle zrobil (doplacil do transferu, zgodzil sie grac bez problemu na SO) gral rowno przez wiele lat, takze barca wiele mu zawdziecza. Jedyne co to szkoda ze w polowie sezonu ale taki jego wybor, ma tyle lat ze nie ma na co czekac. Klub powinien podkreslic jego walory i zaslugi w staraniu o jak najmniej bolesnym rozstaniu, a tak czy siak po sezonie zorganizowac mu godne pozegnanie, bo na nie zasluzyl.
0
w pierwszym momencie zobaczylem to zdjecie i mysle, PK, LM LL i Iniesta, Messi, Xavi - mysle ok trofea o jakich marzy kazdy klub, dopiero potem patrze, a tam jednak 6 pucharow :D
3
ludzie zajmujacy sie takimi katastrofami od lat stwierdzili mase bledow ktore do tego wypadku doprowadzily
Ludzie ktorzy ani dnia przy tym nie przepracowali wymyslili zamachy, kompromitujac sie przy tym nie raz
Ludzie tych 1 azywaja klamcami i zdrajcami, tych drugich mesjaszami zsylajacych prawde objawiona
3
"Zaslugi L. Kaczynskiego rosna wraz z uplywem czasu od jego smierci" tak paranoje z jego kultem ktos ladnie podsumowal. To byl przyzwoity prezydent W-Wy, mizerny (aczkolwiek widac ze sa gorsi) prezydent kraju, ale koniec koncow przyzwoity czlowiek, ale zeby robic z niego takiego bohatera to gruba przesada.
1
Uczcijmy to sekunda ciszy, zyje sie dalej :)
0
a co ich obchodzi kogo barca kupi
kase moze i maja, ale po co maja ladowac niewiadomo ile kasy w 33 letniego goscia skoro to obronca, ktory nie gwarantuje im ani mega widowiska ani masy bramek - takie zycie to napastnicy kosztuja
1
100% podatek, mowi Ci to cos?
0
Komentarz usunięty
0
znalazl, przeciez na jego wlasny karton by go stac nie bylo
2
racja, sila go tu zaciagneli, a potem mogl grac max 5minut, i musial trenowac 3x dluzej niz inni....
PS zapomnialem, ze nic mu nie placili i musial z cala rodzina mieszkac w kartonie po plazmie
2
Moze ja przetlumacze i skroce ten artykul dla leniwych
Oficjalnie: Bez roznicy kto poprowadzi to spotkanie, to jeden i ten sam syf, wiec nie trzeba sie wiele spodziewac. Tym razem narzekac beda na José Maria Sánchez Martínez.
0
Wedlug mnie kluczowym momentem byla kontuzja Semedo, a nie czerwona kartka. Semedo skutecznie zabieral miejsce miedzy formacjami VL, przez co nie bylo jak tam rozegrac.
Po tym meczu chcialbym czesciej ogladac Barce w formacji 4-3-1-2 z Messim za plecami Suareza i Alcacera.
1
wolisz wygrac LM droga Roma, wolfsburg, i nie pamietam kto jeszcze jak bialasy? ja tam wole silnych rywali, od tego jest liga mistrzow, to ma byc top topow, a nie PK z byle kim
0
A my o danych rocznych mowimy nie kwartalnych. Budzet panstwa planuje sie na 12 misiecu wiec to jest najwazniejsze, dane kwartalne sa czastkowe i maja charakter operacyjny. Zatem ta nadwyzka nie jest wcale powodem do hura optymizmu. Szczegolnie ze ten rzad ma kase na strzelnice w kazdej gmini ale na lekarzy juz nie co oznacza ze ma dziwne priorytety.
0
https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/rachunki-narodowe/statystyka-sektora-instytucji-rzadowych-i-samorzadowych/komunikat-dotyczacy-deficytu-i-dlugu-sektora-instytucji-rzadowych-i-samorzadowych-w-2016-r-,1,24.html
2015/2016 przybylo deficytu 9mld na szczeblu rzadowym
a na szczeblu lokalnym - no sam zobacz, nie ma minusa :D
wychodzi na to ze tylko w 2013 byl wiekszy deficyt niz w 2016
2
Gratuluje, wiesz cos czego nie wie cale ministerstwo. Realny deficyt to sie okresla po wykonaniu danego okresu, a okres pt 2017 sie nie skonczyl.
0
Oficjalnie: Denis Suarez ma jednego obronce mniej, Deulofeu jest chyba jakis zarazliwy, bo DS wszystko zle jak narazie...
0
a skad wiesz, moze w dobie "swietnych" innowacji proponowanych przez fife od nowego sezonu wprowadzaja zasady
A) Gruby na bramke - najciezszy zawodnik ma bronic
lub
B) Kto blizej bramki ten bramkarz - w Hiszpanii beda testy, bo jak wiadomo tu nie ma problemu z wypatrzeniem kto jest blizej bramki, za linia itp
W mysl tych zasad bramkarz to zbedny balast :P
0
kilka razy juz takie spotkania robiono i zazwyczaj na nich brak aleixa vidala, ciekawe czemu
0
twardy elektorat pisu to wyznawcy, a oni chca miec swoich dziadkow w stylu antek, jarek i szyszek, maja gdzies premiera
dla pisu kotwica utrzymujaca twardy elektorat jest radio maryja
3
wymieniles polowe podstawowego skladu, a nie wiem czy jest jakis klub ktory ma az taka kadre ze moga sobie pozwolic na akcje pt "ktokolwiek zagra ten zaprezentuje identyczny poziom"
Messiego chcesz zastapic? Kim Chuckiem Norrisem? oj jest jednym z najwybitniejszych graczy historii (o ile nie najwybitniejszym) wiec wtf?
Za Sergio jest Paulinho lub Roberto, ktorzy jak wejda do pomocy moga dac roszady (typu Rakitic do tylu)
Digne nie daje tego w ofensywie co Alba, ale to solidny w obronie zmiennik.
Suarez poki co jest w sredniej formie, a Paco ma przyzwoite statystyki i daje swoje druzynie.
Dolicz do tego powrot Dembele, i ewentualne okno transferowe ktore jest szansa na uzupelnienie skladdu.
Nikt pokico nie ma powodow do siania paniki ani euforii, do tego raczej poczekalbym na etap 1/4.
2
Krok 1 - zrob artykul kto ile zarabia
Krok 2 - patrz jak cebula sie bulwersuje olaboga jak tam mozna,
Nikogo nie okradl, nie zabil, uczciwie zapracowal na ta umowe to ma, wiec proponuje posmarowac 4 litery mascia, i wrzucic na looz.
3
w kadrze masz za duzo pilkarzy, czesc z nich zapewne ma progresywnie rosnace wynagrodzenie, a truskawka na torcie jest to, ze pilkarzy w wiekszosci sie sprowadza, czyli trzeba im placic stawki wieksze niz jego dotychczasowa druzyna, bo wychowankowie nie daja wiele sportowo (narazie)
PS Dolicz tez wypozyczonych
0
widze typie ze mimo tlumaczenia dalej nic nie czaisz
0
na cale szczescie juz od dawna nie chodze, i nie jestem chrzescijaninem, moze dlatego moja moralnosc nie pozwala mi na hasla typu "zmiadza ich Hahaha" no zabawne, ze boki zrywac.
0
widze gosciu ze kompletnie nie czaisz wiec moze po krotce ci to wytlumacze, chociaz nie wiem jak mozna takich prostych rzeczy nie ogarniac
Polak katolik - co tydzien pierwszy musi leciec do kosciolka, pokazac swoja cudna najlepsza wiare, ale jak juz idzie o smierc 20mln ludzi to huy, niech gina, to daleko co sie bedziemy martwic. Ciapaci ? WON. Ktos inny mysli inaczej? Zdrajca ! Targowica ! i tak mozna wymieniac i wymieniac. Wszystko w imie powiedzenia " Na swiecie byle wojna, byle polska wies spokojna"
Tak wiec cisne po polskiej moralnosci, pseudo katolikow, ktorzy podobno stanowia 95% populacji kraju,
0
fajny masz powod do smiechu ze cieszy cie wizja zniszczenia nuklearnego conajmniej 20 milionow ludzi. Jak tam w kosciolku juz byles? Raczki ladnie do paciorka skladales jak ksiadz kazal?