Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Niektorzy tu maja wiekszy bol dupy o niego, niz on sam teraz :D
0
AZ dziwne ze nikt nie wieszczy spadku z ligi
0
21 stycznia byl u babci w jej dniu, i jeszcze go trzyma :)
4
Wkurza mnie to traktowanie Miny jak niepelnosprawnego, albo jakby mial 2 latka. To jest powazny zawodnik, jeden z najlepszych obroncow mlodego pokolenia na swoim kontynencie (i to nie jest Antarktyda, czy Australia, tylko Ameryka, ktora na brak talentow w pilce nie narzeka), a obawy sa jakby on mial 1 raz w pilke zagrac. Gra Busim na SO jest glupota, bo
A) Blokuje sie Mine, ktory przyszedl to zeby zrobic krok do przodu a nie patrzec jak graja inni, wiec w takim meczu to on z marszu powinien zagrac. Na Verme jakos postawiono i dal rade
B) Oslabia sie pomoc przez brak jednego z najlepszych na swojej pozycji co jest rownoznaczne z dostarczeniem wiekszej ilosci roboty w obronie.
Warto dodac, ze Valencia mimo ze sezon ma swietny, to ostatnimi czasy notuja slabe wyniki, wiec teoretycznie nie jest tak grozna jak na poczatku sezonu.
3
czyli barca powinna dostac medale za potencjalna wygrana atletico w LE, bo tak zdominowala lige, ze atleti mogli ja odpuscic i skupic sie na LE
PS. Zapomnialem dodac, ze jak liverpool wygra to pytanie czy nalezy sie medal czy nie? Wkoncu pomogl im awansowac. Taka cwana bestia, wiedzial kiedy klub zmienic zeby medalik dostac :D
0
ta ich najlepsze w Europie jest doslownie z kosmosu (Europa = ksiezyc jowisza), moze dlatego nie rozumieja ziemskich zasad
5
Uwaga konkurs !
Pytanie brzmi: Jaka strone internetowa wam to przypomina?
http://demotywatory.pl/4830174/Podziwiam-tego-goscia-ze-ogarnia-ten-notatnik-
Podpowiedz: Jest ona zwiazana z pewnym klubem sportowym :D
Nagroda: Moje gratulacje :)
22
czas na duet Tom & Yerry :)
8
Oni to powinni byc pierwsi, ktorzy siedza cicho za ich kibicow oraz nazwanie Umtitiego czarnuchem.
7
genialna mysl - Coutinho do APOEL`u !
0
Musial wyjsc z cienia Messiego
Messi gra tak, ze rzuca jeszcze wiekszy cien niz wczesniej :)
0
Z lepsza druzyna Pique z Umtitim nie wisieliby tak wysoko = nie bylo by okazji do takich kontr
1
chyba jak szukaja prowadzacego przed sesja :D
0
prawdopodobnie kafelki w toalecie beda czyszczone, i to uniemozliwi na 200% normalny przebieg procesu, wkoncu to madryt hello :D
0
FlashScore podaje, ze zawodnik Espanyolu - Hermoso - ustrzelil Hat-tricka, mimo ze jego druzyna strzelila tylko 2 bramki :)
1
Chcialbym wylosowac Leganes. Nie dlatego ze sa teoretycznie najslabsi, ale przejecie rywala po bialych, zlanie ich i jakby to ujac....
Ma byc wiekszy kontrakt z Beko, wiec Beka z bialych tez musi byc wieksza :)
73
Wszedzie mokro, wiec wysuszmy atmosfere
"Smietanowi" grali z "Ogorkami" i co im wyszlo?...
Mizeria....
Nie ma bata, dopisuje ten joke do CV i od nowego sezonu prowadze familiade :)
0
Swietnie trzymaja poziom.... z pionem nieco gorzej :D
5
Smiejcie sie z realu, a Zidane wie co robi. Ma bezpieczna przewage, to z ligi sobie awansuje do tej LE, po co mu jakis puchar krola :)
0
marcelo to pierwszy do michy zawsze, najlepiej na krzywy ryj :D Prawie jak student :D
2
UEFA zrobila takie prawo, ze jakby studentom w Polsce, kazac zrobic to by lepiej zrobili.
I tu zadne przepisy FFP v2.0 nie pomoga, jak sie v1 nie respektuje.
A wystarczy dodac
1) Kwota transferu (jakiegokolwiek) wlicza sie do okresu, kiedy zawodnik dolacza do druzyny
2) Kwota jaka wplacil zawodnik za wykupienie swojego kontraktu, wlicza sie jako kwota jego transferu do nastepnego klubu
* Za wyjatkiem powrotu do macierzystego klubu, zeby takie Joaquiny, Rubenu Castro, czy Tevezy mogli na koniec wrocic i skonczyc kariere
Takie przepisy anty neymarowe.
PS Warto by tez polaczyc calkowite kwoty zarobkow, z klauzulami zeby znowu nie byllo cyrkow ze ktos zarabia 50mln a ma klauzule 30.
1
Kiedys: "Jak to sprzedawac Alexisa i Fabregasa zeby Suareza kupic za drogo!!!"
Dzis: "To oni kogos sprzedawali? Kogo? Who cares..." :)
1
rakitic nie pasuje do koncepcji fifa`squadu :D
0
nie no on lubi, ale ze tego nie robi to juz inna sprawa :D
0
Co czuja teraz ludzie co kibicuja Legii+barcelonie - Cieszyc sie ze real 5, czy obawiac ze znajda sie wspolnie w LE :D
12
Zdecydowanie bardziej wole Martiala, bo:
- Jest mlodszy
- Prawdopodobnie tanszy
- Moze grywac po lewej stronie ale i na srodku ataku
- W MU czesto wchodzi z lawki i potrafi dac impuls, a taka role pelnilby by i na poczatku tutaj, a z czasem trafil by do pierwszej 11 za Suareza
- Nie ma rozbudowanego ego superstar, a Griezman z pewnoscia latwo na lawke sie nie zgodzi
1
Jako ze Betis to moj drugi ulubiony klub zycze mu:
- Przegranej 1:0, po bardzo dobrym meczu w meczu z Barca
- Zeby te 3 punkty, ktorych nie zdobeda w niedziele, odrobili w meczu z ta slabsza druzyna z madrytu co walczy o el. lm :)
- Awansu do LE i zeby dalej rosli w sile
0
jak taki serial sie "nie podoba" to Bundy wywolali by chyba zamieszki uliczne. Ogladalem ostatnie wszystkie sezony i pocisk Friends vs Bundy jest jak walka 3 latka z 3 boxerami wagi ciezkiej na raz :D
1
Ogladasz Roniego w pelnej formie, i nie jestes pewien czy napewno aby on i cala reszta graja w jedna i ta sama gre.
0
No wlasnie, jeden z nich daje nadzieje ze strzeli gola i czasem to robi, a drugi jest Gomesem