Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to patrz na to " Idzie rudy z kolegami, do swojej dziewczyny, ktorej mu wszyscy zazdroszcza" :D
0
o ile dobrze pamietam, max jego transfer moze wyniesc 13mln.
0
babeczki rozmawiaja kto gddzie co sobie kupila, verma z balem moga pogadac kto gdzie jaka kontuzje zlapal" Ej ja zerwalem miesien - Tak a gdzie? - a jak z lozka wstawalem"
I tylko czekac na mema w wykonaniu ktoregos z nich" Nie wiem kim jestes (bo dawno nie grales) ale cie znajde, i doznam kontuzji" :D
3
Moze dlatego ze chca miec pilkarzy gwarantujacych poziom utrzymania 2 ligi? Niektorych to dziwi ale 2 druzyna nie ma dozywotnio przyznanego miejsca w tej lidze
Wiesz ze nie tylko pilkarzy 1 druzyny inni obserwuja? Pilkarzy B tez mozna sprzedac z zyskiem. Paru odeszlo i jako tako sobie radza
I final: Kto powiedzial ze nie maja szans na awans? Pomocnikow jest jak "mrowkow" i jakos Alena jest w tej druzynie, wiec wszystko zalezy od niego. Verma i Masche pewnie odejda, Mina moze wyjsc roznie, a kasy na nowego stopera moze braknac.
3
zgranie to nic, ale w jakiej on jest formie fizycznej. Bez treningow, po 2 meczach w sierpniu itp itd
15
arda turan tez moze tylko jaki jest sens?
Dembele nie mial presezonu normalnego, polamal sie juz na poczatku itd. Jak wejdzie na dobry poziom w lutym to bedzie dobrze, a co dopiero o grudniu mowic.
10
nawiazujac do pewnego skeczu " Na moje oko zderzak, reflektor i blotnik, a takze pekniecie poprzeczne szyby czolowej" :)
1
chceli mu miejsce w rankingu zapewnic kasa i klauzula w kontrakcie, ale sie okazalo ze to nie zalezne od nich i sie nie da :D
0
1) polecenia mnie nie ruszaja
2) tak jak z beka z Arsenalu, jednych bawi innych nie. Mnie beka z Gomesa bawi, jak Ciebie nie, to Ty masz problem, wiec zostaw do dla tych ktorych to bawi :)
3
niby taki talent, a nie wie ze na pilce sie nie siada, bo sie jajo zrobi... eh wiele nauki przed nim :)
64
Teraz druzyna bedzie musiala nauczyc sie grac bez Gomesa.... wszyscy zawodnicy beda musieli sie wzniesc na jakies 45% swoich mozliwosci zeby go zastapic :(
4
Sprzedac nie, ale myslec o nastepcy jak najbardziej.
3
kosmiczna pensja? 5mln to kosmos?
0
1) nie jest az taki kozak zeby obwolywac go najlepszym na swiecie - mylnie zrozumiales kontekst zdania
2) Wez pod uwage inflacje na rynku. Y.Toure tez city kosztowal mniej, ale wtedy te 30mln to bylo calkiem spora kwota (nie nawiazuje czy Toure byl wart wiecej czy nie, mowie o samej kwocie)
3) tenze Paulinho jak narazie dal nam 3 pkty z Getafe, dobil AB w ktorym byly 3 pkty, i generalnie gra b. dobrze. W realu to tylko Isco ciagnie w tym sezonie zespol. Porownywanie tych transferow jest niena miejscu, bo to nie ten sam kaliber w planowaniu zespolu.
39
Oto 6 powodow dla ktorych Ronaldo powinien zagrac na bramce zamiast Navasa:
1) Wysmiane juz nie raz czyste konta w wielu meczach (jego bramkarze to mu z pewnoscia zazdroszcza)
2) Jest juz po 30 roku zycia, a jak wiadomo bramkarze zachowuja dluzej swoj wigor, wiec moglby grac do 50
3) Machanie rekami ma opanowane, wiec bramkarz jak sie patrzy
4) Mial byc Arsenal, ale Arsenal chociaz bramki strzelac potrafi w lidze
5) Na bramce bylby tak samo widoczny jak i w polu
6) Moglby sie przewracac w polu karnym ile chce, a on to lubi
Dobra tak na serio teraz, mowili ze w realu gra najlepszy zawodnik na swiecie. Ok, szanuje to zdanie, ale ten Isco wcale az taki kozak nie jest :)
PS. Pozdrawiam tych co mowili zeby sie uczuc transferow od Pereza - nasza poczciwa chlopina Paulinho na wiecej goli od Ronaldo i Benzemy :D
0
Popatrz tylko za co sie go krytykuje - za pinokio gomesa - gra zle, z minimalnymi przeblyskami
Za nie wystawianie Semedo - ktory gra swietnie
Wiec nie krytykuje sie go na pale, byle by krytykowac, tylko za konkretne rzeczy, ktore maja miejsce na boisku, a nie za osiagane wyniki.
8
komenatrz eleven " Gomes jest tu prawie 1,5 roku i dalej nie wie oco chodzi w grze barcy, Paulinho sprawia wrazenie jakby zalapal wszystko po 10 minutach" to chyba trafnie oddaje kto z tej dwojki jest lepszy
0
ja mysle ze wystawianie Gomesa ma glebszy sens - nikt nie bedzie na nim zakladal presingu, bo (jak w slynnym zarcie Tomaszewskiego o krowie) sam sie z pilka.....
0
to wez jeszcze przeanalizuj komu i w jakich momentach sezonu on strzelal, z gory sory ze zniszczylem Ci jego pozytywny obraz
0
Mam bardzo gorzka satysfakcje ze sie nie mylilem co do transferu jego i pinokio Gomesa
0
oni zobaczyli 1 jego mecz i robia z niego kandydata do ZP. Wystarczy powiedziec ze ktos jest mlody i gra w barcie B i juz jest zbiorowy orgazm jaki to super typ, klauzula 800mln i do 1 druzyny go....
0
bo z Puyolem to jest jak z rodzicami - o tym jak duzo znacza przekonujemy sie dopiero wtedy kiedy zaczyna go/ich brakowac
0
Jak zaznaczylem w 2 czesci - byc moze nie chca miec nic wspolnego z ruchami tego typu, bo chca byc korpo kosmopolityczna i juz.
Wolnosc wypowiedzi w mojej opinii tam jest - sam zglaszalem typa, ktory proponowal oswiecim dla imigrantow arabskich, nic mu nie zrobiono, wpis jak wisial tak wisi. Takze to tez najwidoczniej zalezy od czlowieka (moderatora czy kogus w tym stylu) ktory przyjmuje zgloszenie
1
nie wiem, moze to ze jak ktos sie zachowuje w sposob niezgodny z etyka danej organizacji to sie go eliminuje z tej organizacji oraz wszelkie jego aktywnosci?
3
no polemizowal bym
Ci zacni patrioci, ktorzy tak sie szczyca bialo czerwonymi barwami (nie majac pojecia np co bylo w 44 roku i tak by mozna wymieniac), cisnal grubo po wymienionych rasach, niszcza te straszne lewackie drzewka i lawki, wiec jest pewien pretekst do blokowania tych stron. Przyznam rowniez, ze strony jak fani pana Rzeplinskiego (ktorzy cieszyli sie z rzekomej choroby JK) tak samo powinni zostac zbanowani.
Ale jest tez opcja ze FB poprostu chce byc korpo ponad narodowa i nie chce zadnych tego typu akcji. Warto by sie tez przygladnac jak to jest w innych krajach.
5
jest mi to zupelnie obojetne. Korzystajac z prywatnej wlasnosci akceptuje zasady jej uzytkowania, takze nawet jak mi usunal moje grupy to moge byc jak ronaldo- tupac, krzyczec i machac raczkami, ale skoro wlasciciel tak ustalil to ok, pozostaje lepiej kminic zeby tego nie zrobil w przyszlosci :)
13
to prywatna firma wiec moga robic co chca. Zaloz swojego prawilnego facebooka w prawilnym przykucu bedziecie tam sobie cisnac po zydach ciapatych i innych
5
Ta nagroda to powinna sie nazywac Samo Swoi Award ....
0
i co wydac na nich 90 milionow zeby za 2 lata szukac kolejnego bo maja juz 32? to bez sensu
0
Made by Poland - najpierw super orgazm jaka to druzyna dobra, teraz wielka stypa bo 2 linia bo suarez bo faza ksiezyca.
Sezon wyglada dobrze, wielu zawodnikow zaliczylo progress, a to ze Suarez nie gra na swoim poziomie ( bo mial kontuzje, grozila operacja itp) to normalne, miewal przestoje juz wczesniej, a teraz to powinien posiedziec potrenowac i dac pograc Paco, zeby go ktos wgle chcial jak ma odejsc