0

47 minut? Gomes jest jak dobry sedzia - po meczu nikt o nim nie mowi, bo nawet go nie bylo widac.

1

wylacznie w konwencji myslenia czlowieka zarabiajacego max 3k, przy ich agentach, podatkach i innych pierdolach to tak wesolo nie jest jak sie mysli

1

jak tam z nizin tabeli, albo i 2 ligi potrafia pyknac transfer za 18mln to o czym tu mowa?
Dobrze rzekli goscie z PS - tam moga wydac 50mln na 10 typow po 5mln, wypali 1-2 czasem 3 i sprzedadza jak tego jegomoscia za 70-80 i juz sa na plus.

0

jako ze gomes zapewne katolicki, wiec rzeklbym mu na droge " Szukajcie, a znajdziecie"

Niestety brak mu szybkosci decyzji, szybkosci podania, szybkosci biegania itd. - za wolny chlop jest na taka druzyne.

0

Masz racje. Oglosmy zalobe bo mamy 9 i 14 pkt przewagi nad glownymi rywalami. Proponuje tez zastanowic sie nad zwolnieniem trenera bo zrobil tak mala przewage grajac z wszystkimi mocnymi ekipami na wyjazdach.
, wiec zdobycie tytulu jest teraz tulko teoretyczne.
Teraz na powaznie - od tego jest przewaga zeby z niej korzystac i sie cieszyc. I co z tego ze roztrwonili ja? Tytul byl i to sie liczy. Real w tym roku zdobyl lige o 3 pkt ledwo i nikt mu tego nie wyponina.
Ps proponuje zrobic male research bo punktow bylo 11 a zostalo 1 wiec masz lipne info

0

zaiste prawda jest co rzeczesz. Ja nie mowie ze ma ciagle sie pchac do przodu, tylko zeby robil to nieco czesciej niz dotychas.

1

Roszady w skladzie beda i tak. Liga co prawda jest ustawiona (tak wiem duzo meczy do konca i tak, ale trzeba patrzec realistycznie, kataklizm musial by sie zdarzyc zeby ligi nie wygrac),ale PK tez warto zdobyc. Cou z pewnoscia pomoglby w zdobyciu tych 2/3, a kto nie chcialby dubletu, albo triplete? Byl gotowy na przyjscie wczesniej, miasto zna, wiec nie potrzebowalby tak dlugiej aklimatyzacji. Jego przyjscie oznaczaloby wieksze szanse na odejscie Pinokia Gomesa, wiec jestem 200% za. Przestalem wierzyc juz D.Suareza wiec on tez moglby odejsc. Ja tam przeszkod wielkich nie widze w tym transferze.

0

Szkoda mi, ze Rakitic jest ustawiany tak defensywnie. Jego najlepsze momenty w tym sezonie (nawet w tragicznych meczach o SP) to mial jak wychodzil do przodu i byl miedzy pomoca i atakiem. Ale to mialo tez swoje plusy, przeciez to jak real zlekcewazyl rakiticia to do dzis sobie pluja w brode za to.

1

ja tez uwazam, ze nic zlego sie nie dzieje w realu. Maja -14 do lidera po polowie sezonu, oby ta dobra passa ich trwala do maja i na koniec mieli -28.

6

Komus sie farba wylala na koszulke i tak wlasnie powstaje sztuka nowoczesnego projektowania koszulek (i nie tylko)

29

Messi "Kochanie ide na spacer"
Antonella: "Ok, wez ze soba psa"
Messi: Wyprowadzac psa na bernabeu?:)

4

Rok 2058, na boisko wchodzi 70 letni Leo Messi. Ze wzgledu na to ze ma juz tylko 1 zdrowa noge porusza sie on obecnie na wozku inwalizdzkim, lecz nie przeszkadza mu to by druga zdrowa noga zaliczyc 10 asyst w pierwszej rundzie sezonu 2058/59. :D

18

Taktyka AnyMessi - 1 gol, 1 asysta
Brak taktyki AnyRonaldo - 0 goli, 0 asyst :D

8

swietny slogan.
"katem taktycznym, posuniecia kazdego z tych 2 trenerow sa dramatyczne. Zizu nad Enrique ma tylko jedna przewage - jest doskonalym mowca i motywatorem, jego charyzma pozwala doskonale sie dogadywac z graczami w szatni" - mozesz podac przyklad takiej super mowy potwierdzonej czyms wiecej niz gazetowymi doniesieniami (tych samych gazet od transfer kwestia godzin), no i czy James i Morata potwierdzaja doniesienia o tym, ze super sie dogaduje z szatnia?

12

Z okazji swiat chcialbym wam zlozyc najpopularniejsze zyczenia w kraju: Nawzajem :D

1

szczerze mowiac ja biore pod uwage 2 opcje:
1) Albo oni nagrali jedna konferencje i puszczaja ja ciagle czesciej niz kevina w swieta
2) albo oni zrobili jakas makiete zidana, a glos to jest ten sam tekst wklejony do ivony....

Normalnie zrobic ucho prezesa wersja z perezem, przychodzi zidane i mowi

"We wszystkich ostatnich meczach meczach, kibice i kibicki - zrozumcie brakowalo szczescia. Karim pracowal dla druzyny" itak w kolko :D

1

gotowi do wejscia bylo w 62-63 a weszli 70-71, troszke dluzej, az sam bylem ciekaw ile oni tam jeszcze stac beda :D

4

Najdziwniejsza rzecz tego meczu:
Carvajal oczywista czerwona kartka - az dziwne ze sedzia to zauwazyl

2

powiedz im krotko " Wy macie swoje swieta, ja mam swoje. Moje sie skonczy, mozemy porozmawiac o waszych"

Niech te babki wiedza kto rzadzi - a dobry wladca daje swojemu poddanemu te 2-3 godziny na mecz :D

0

Kazdy kochajacy rodzic powinien kupowac dziecku takie gazety i mowic " Jak bedziesz brac narkotyki, to takie rzeczy bedziesz potem wygadywac"

1

z ta roznica ze poki rafinha gral, to potrafil dac gola wartego punkty. Denisowi to sie udawalo bardzo rzadko, Gomes to szkoda gadac, Arda podobnie.

0

swietny pomysl.
Wypozyczyc typa zeby sie ogrywal przez 2 lata, zeby za pol roku zdetronizowac go na 4 stopera (verma cos wie ile siegra jako nr 4 przy zdrowych nr 1 2 3). Pogratulowac

0

kto Ci w to uwierzy?:P

0

osobiscie wolalbym Martiala, ale juz trudno

5

i tak bedziesz :P

36

" które nie pochodzą z Barcelony. " dobrze ze espanyol niema kasy :D

0

Serial " Transfer kwestia godzin" sezon 2 uwazam za otwarty.

0

podobnie jak odpowiedz ponizej - roberto juz prezentuje poziom, nie jest juz nadzieja, bo sie spelnil:)

2

Na Denisa przestalem juz liczyc. Z mlodego pokolenia obecnego w 1 zespole pozostal mi Rafinha.

12

Jestem za tym zeby zrobic szpaler na Bernabeu.... dla Mascherano :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?