0

prawdziwy hejter Ci wypomni ze w Anglii gral, nawet w tym sezonie, nawet strzelil gola, ale to nie byla PL. Ale to hejterzy, nie ja :P

0

Czytam sklad, nie czytam komentarzy - i tak wiem ze placz ze paulinho, ze 4 4 2, ze dembele....

1

ta juz wielka panika bo 1 mecz przegrany, wymysl jeszcze ze z ligi spadniemy

0

moze tu: 4 razy z rzedu mozna zdobyc puchar krajowy (tak ci bogowie oh i ah z madrytu tez o niego graja)
Barca jest ciagle jedyna druzyna ktora tryplet wygraja 2 razy, jedna z niewielu ktora zrobila to kiedykolwiek, i co roku do niego aspiruje,
a moze warto popatrzec ile to razy w ostatnich latach cisnie sie mistrza?

Sory ale nazywanie rome jedna z 4 najlepszych druzyn w Europie to jest gruba przesada. Wykorzystali moment barddzo duzej slabosci i mnostwa bledow ale top 4 to to nie jest. Taki jest turniej i tym sie rozni od ligi - jeden slabszy moment i adios.

i jak wczesniej napisalem - odpadamy z finalistami, a nie z trampkarzami z b klasy

0

bo walka przez lata na 3 frontach, bez przerwy wyczerpuje, i nic dziwnego, ze nie ma sil na skuteczniejsza walke
i warto dodac ze 2 lata odpadalismy z finalista, czyli nie byle kim.

0

sam napisales ze sezon nie jest udany, bo odpadlismy w takim stylu

1

usmiechnijmy sie ladnie, to pytanie jest kandydatem do mistrzowie.org :D

0

Wnioski z komentarzy z fcbarca.com
Kiedys trenerow w RM zwalniali bo zdobyli tylko LM
*Barca powinna zwolnic Valverde, bo wygra tylko dublet....

Absurd totalny. Kibice sukcesu przejedli sie i uwazaja ze sezon bez trypletu, to dno. To tylko pokazuje na jakim astronomicznym poziomie jest ten klub, i nic dziwnego ze fizycznie i psychicznie ciezko sie tu utrzymac.


*Zakładam ze nic dwa razy sie nie dzieje, i ze wtopy z Sevilla nie bedzie.

0

z czego 160 zarobili na samym Cou. Pytanie wiec czy by wydali tyle, gdyby nie to, ze wiedza ze im sie to zwroci, ale w sumie to samo o barcelonie mozna powiedziec. W kazdym razie ich 168 sa dosc daleko w tyle za 400 psg, czy 300 bacy.

12

Fajnie by bylo gdyby w sezonie przed ktorym psg city i barca wydaly grube miliony na wzmocnienia w finale zagraly kopciuszek roma z niedocenianym liverpoolem. Ot taki psikus jak kilkanascie lat temu monaco porto.

1

a co maja wyjsc, biczowac sie i plakac na boisku?
to ze beda usmieszki u kogos to nie znaczy ze tego nie przezywaja (ludzie z depresja tez czesto tego nie ujawniaja).
Oni maja zareagowac wygrywaniem, a nie wyrazem twarzy na treningu

3

ja za to proponuje calej tej dzieciarni, ktora sie teraz ujawnila, zeby zluzowala majty bo sie zachowujecie jakbyscie wszyscy korek analny za gleboko sobie wsadzili. Przegral to przegral sa znacznie powazniejsze problemy w zyciu od tego.
Durne komentarze to sama prezentujesz, bo poki co to Valverde pocisnal lige i wyrownal rekord, odnosil sukcesy w innych klubach, i to on zna tych pilkarzy i ich widzi na codzien, w odroznieniu do internetowych napinaczy co widza "Demebele je fast foody" w gazecie i juz spam co za brak profesjonalizmu.
Gosc popelnil blad, nie ucieka od niego pt "Wina sedziego", przynajmniej gownarze sie naucza ze to pilka, tu nie ma nic pewnego.
To ze barca przegrala - nikt od tego nie umarl, nikt domu nie stracil (chyba ze 2zl na efortunie jak ja :D) wiec proponuje herbatke i zloozowac majty.

3

Tylu tu wybitnych trenerow, znawcow taktyki, i wszystkiego. Takze Panie Valverde, okres przygotowawczy nie do USA, tylko na La Ramble i uczyc sie od internetowych znawcow.

18

cytat z unaia emeryego?:)

4

Abidal tez Alba nie byl, a jakos nikt nie krzyczal zeby go sprzedawac

0

wyglada na to ze okladke dzisiaj robili stazysci albo praktykanci, i sie dopiero ucza :D

29

Ciekawe czy jak wygramy wkoncu tytul to u Valverde zmieni wyraz twarzy, albo (a co zaszaleje) sie usmiechnie :)

0

Barca nie zrobila szpaleru, bo nie brala udzialu w tych rozgrywkach.

Real tez sie dosc szybko wypisal z walki o mistrzostwo wiec logika w pewnym sensie zostala zachowana. :)

0

nie widziales nigdy ludzi, co sobie takie rzeczy wpisuja na facebooku w dziale praca? jedne mloty pisza szlachta nie pracuje, a inne ze sa szefami w FC Barcelona :D

0

skad wiesz? moze na fb ma wpisane Chef w: FC Barcelona i ma #pewneinfo ?

4

ludzie wygrywaja 500k, a mi kuzwa brakuje 15sekund w meczu marsyli zeby 11 wygrac....

5

Oczekiwanie ze utalentowany 20 latek, zastapi z marszu legendarnego pilkarza, jednego z najlepszych w historii...... So sweet.

0

dodali grafike robiona w paincie?:D

0

Pisze ze za 3 2 1 bo sie go spodziewam
Nie gra bo gral slabo - chyba ze ktos uwaza ze gra sezon zycia to ok. Wszyscy inni albo graja lepiej albo daja inne potrzebne walory ktorych on nie daje

0

* a konkretnie to jeden

9

Nagle wszyscy Denisa kochaja, bo zaliczyl sensowna zmiane.
Moze warto przypomniec ze to nie byl jego 1 mecz w sezonie, a swoje zeslanie zawdziecza swojej nijakosci i tyle.
To dobry grajek, ale przytlacza go ten klub.
Hejty za 3...2...1....
Ps. O ile zagra, to pewnie zmarnuje swoja szanse, i wszyscy hejterzy wroca na swoje miejsca.

1

bez przesady, ludzie mysla ze jak valdes z pocatku puszczal babole to tak zawsze bylo, a to byl bardzo dobry bramkarz,
Jak by szukac takich punktow to Abidal z przodu nie dawal duzo (ale z tylu nadrabial), a Alves na odwrot.

0

Gra na tym poziomie raz w tygodniu to mega luksus, dlatego Coutinho powinien grac co tydzien w lidze (no chyba ze kolejka w srodku jest).

18

komentarz tak durny ze szkoda gadac
Najlepszy bramkarz
Najlepszy obronca
Najlepszy pomocnik
Najlepszy zawodnik
Z dwoch napastnikow obaj w topie strzelcow
Sezon zbliza sie do konca, a tu brak porazki w lidze
W sezonie jakby odciac poczatkowe SP, to tylko jedna porazka

aten pierniczy ze najslabsza....
W druzynie liczy sie (UWAGA tu bedzie szok) druzyna, a ta Valverde jest prawdopodobnie najbardziej zbalansowana,
trener potrafi reagowac, a nie liczyc ze mu MSN wygra (rozpracowane msn pokazalo w kolejnej LM i lidze, ze wystarczalo je rozpracowac i juz zebow brak)

0

albo o poprawianiu poprawionej poprawy poprawy wlasnej ustawy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?