Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a nie wiem, bywa i tak ze mam 1/4 rozegrane, a moglem wybierac
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTQ4NzM0NDkwMDouA0PRdhD1MWtetDg%3D&kind=MAIN
Dawaj razem ze mna, jak przegrywac to takie kupony, a nie wypierdki za pare setek :D
3
facepalm to za malo.... moze jakbys przeczytal chociaz ostatnie 4 slowa to bys wiedzial ze smieszkuje ze zbieznosci nazwisk...
0
Cuenke, i do tego Tello, a na koncu Turana i Gomesa, wszyscy mlodzi zdolni, sama przyszlosc :D Ah takie tam zarciki :D
0
rozmowa jest o tym sezonie, a nie o 5 latach
0
strzelil 1 zyciowke + karius sam sobie wbil jedna
5 bramek w ostatnich tygodniach gdzie w lidze bili sie o 2 miejsce ze strata kilkunastu punktow,
wczesniej te jego bramki i asysty jak widac nie pomogly nic
PS. Kiedy ostatnio u nas Gomes wszedl?
2
a co ma jedno do drugiego? oni nie sa syjamscy, da sie ich bez problemu rozdzielic.... dramat
4
co racja to racja. Straszny glupek - wybral regularna gre w klubie, ktory go wypromowal, ktory rosnie w sile niz siedzenie na lawce i gre raz w miesiacu przez 30min....
0
Nowy kandydat do Zlotej Pilki. Nieoczekiwanie to Karius, ktory zdobyl dwa gole w finale Ligi Mistrzow mimo ze jest bramkarzem.
0
Krotki komentarz do pkt1:
Dobrze ze jestem wredny i paskundy jak wynik 5:0 na korzysc realu, ale jezeli znajde babe chora psychicznie (i przy okazji sam zachoruje) i bedziemy parka to zasada nr 1, ktorej nie wolno podwazyc to: Mozesz ukladac mi cale zycie, ale jak jest mecz, to jedyne co moze mi go zaklocic to haslo "pizza juz jest, zjesz cala odrazu czy zostawisz sobie na pozniej" !
I tak Panowie trzeba je wychowywac..... a pozniej spokojnie wrocic pod pantofel :D
24
Spokojnie, wroci i sie odblokuje. Ciagle jest mlody, ma czas.
0
To uczucie, gdy twoja kobieta tak sie najadla, ze musisz trzymac jej brzuch, zeby jej nie przechylil :)
8
racja, debile mogly wejsc na fcbarca.com i by widzieli kogo kupic, a tak znowu obrona przed spadkiem jak wieszczono przed sezonem....
0
1. Griezmann
2. Arthur
3. Lenglet
a nr 4? Chyba nie arsenal :D
0
Wspolczuje kibicom arsenalu. Oni by pewnie chcieli powrocic na to ich 4 miejsce, a jak widac Emery "czworki" nie potrafi wybronic :)
0
ale na prawej zostanie Dembele, moze ciagle byc Messi, na lewej nie ma nikogo. Bo jak Cou zagra w ataku na lewej to w pomocy kto? Suarez?.... Martial moze byc i na lewej i docelowo na szpicy, bo jest stosunkowo podobny do Suareza, wiec jak dla mnie biorac pod uwage cena, wiek, przydatnosc ze wzgledu na pozycje - Martial > Griezman.
0
i w ramach PR`u wszyscy powieddza
Jedni: Narazie został, wiec sie zgadza
Drudzy: No i odszedl, tez sie zgadza :)
2
akurat w Japonii to nie dziwi, tam sprawy honorowe sa po stokroc wazniejsze niz u nas.
Ciekawe tylko na co wyda taka kase, zeby tylko na glupoty nie przepierdzielil
3
znam ex-polityka, ktory by uznal go za polaka, bo wg niego Krul jest napisane poprawnie :D
2
Mi brakuje jego odwazniejszych wyjsc do przodu. Widac ze jak tam wyjdzie wyzej to robi swoje, szkoda mi troche marnowanie go na tak defensywne ustawienie.
1
Benfica?
Real sie zastanawia: Neymar czy Douglas? #TajneInfo
6
jak to za wysokie?
Propaganda "48 godzin na dobe" mowi jak to sie vat uszczelnil, ze nadwyzki, ze 300 zl do szkoly to nie problem, a tu raptem dla 1,6mld brak?
Ps Przepraszam bardzo ale na huy jest to 300zl na wyprawke szkolna, skoro jest 500+ na dzieci. Rodzic chyba kurde wie kiedy sie szkola zaczyna i na wyprawke juz 500 dostal.
PS2. Gdzie sa "obroncy zycia", z kaja godek i calym kosciolkiem? wpadl ich ojciec chrzestny robiac sobie pr pt "poblogoslawie ale nie popieram". Tu wlasnie wychodzi hipokryzja calego KK i tych pro life - "Taki ten wasz katolicyzm, jak to wasze kucanie" - Jan Kaczkowski....
0
dobrze ze Pique wspomniales, bo ten akurat po leczeniu kkontuzji jak wraca to tez popelnia bledy
0
*a jak zdobeda wiecej pkt w meczu z leganes niz villareal z realem, to graj bez eliminacji :)
1
gasnace swiatla i wlaczane raszacze podczas meczu betisu z tego sezonu, nie pamietam z kim ale chyba 3:0 pykneli
1
smieszki heheszki, a bartra ustabilizowal defensywe 6 (moze 5) defensywy w lidze
Wypozyczajac go sztaby obu ekip z pewnoscia rozmawiaja o jego brakach i potrzebach, wiec to ze mina teraz jest wolny, nie oznacza ze bedzie wolny caly zycie
74
Odwoływanie się do takich emocji jest ostatnim aktem desperacji (mowi certyfikowane negocjator :D). Takze wychodzi na to ze jednak Griez juz powiedzial adios.
1
"Nie wiem kim jestes, ale cie znajde i wygram z toba 1:0" - Diego Simeone
0
Klatwy rzucam seryjnie.
Mandanda przyjmuje pilke - mysle sobie "Ale bylby numer, jakby w finale podal pilke do przeciwnika i stracili gola. W finale taki blad...." podal pilke, jego kolega.....strata......1:0
Takze teraz mozecie smialo obstawiac 3:1 dla marsyli, bo rzucilem klatwe i postawilem 2/-3,5
6
a co ma nazwisko do polskosci?
Izuagbe Ugonoh - urodzony w Polsce, czarny gosc, mistrz swiata i europy, reprezentowal tam (omg!!!!!) Polske, idz mu wypomnij ze jest czarny i ma zle nazwisko.
Juz nie mowiac ze pewnie z pol kraju ma w sobie pierwiastek zydowski, ukrainski, bialoruski i inne,bo te nacje sie tu przewijaly.