0

rownie dobrze mozna napisac
"Po co sprowadzac coutinho i dembele za setki milionow, jak w 3 lidze sa goscie, ktorzy graja tak samo. Wiem bo widzialem na youtube"

3

1) Facepalm.... taki jest sport, ktos gra lepiej, ktos gra gorzej. Punkty zdobywa sie wygrywajac, a nie na tym ze real przegrywal. To my wygrywalismy swoje mecze, nie oni nam.
2) Mats jest czescia tej zelaznej obrony.
3) Frekwencja nie jest zalezna od gry. Ludzie moga miec mniej pieniedzy, klub moze podwyzszac ceny, pora meczow moze byc nieodpowiednia i tak by mozna wymieniac do 100
4) Ale dostal i wykorzystal. Wybor trenera i juz.
5) Trener Chorwacji tez chcial zmieniac swoich, a nikt nie chcial zejsc. Pique mogl uznac ze da rade, a zmiana sie przyda dla innych.
6) Dali za niego 160 miedzy innymi dlatego ze moze grac tez z prawej. Skoro uznawal ze lewa = iniesta, i zakladal ze zostanie, to mogl przygotowywac wariant na ten sezon z takimi wariantami, zeby nie grac w kolko w tym samym ustawieniu
7) Czasami gra jest lepsza niz odpoczynek
8) Messi wyjasnil mecz z roma
9) Kim mial rotowac? Gomesem?
10) Dembele moze miec talent, ale moze tez miec duze braki, wiec uznal ze woli niwielowac braki niz ryzykowac z mlodym. On i tak swoje zagral, i zagra jeszcze wiecej

1

taaa takie gadanie, kazdy madry po latach, a szkoda ze nikt a nikt nie patrzy ze w danym momencie moze nie byc kasy/miejsca w skladzie/ woli pilkarza do siedzenia na lawie itd.

1

kiedy przespalismy przepraszam bardzo? jak sprowadzano Digne, Gomesa i ta cala ekipa to byl zbiorowy orgazm jakich to mlodych perspektywicznych kupujemy. Jedyny wyjatek to Paulinho, wiec krotko mowiac pitolisz od rzeczy.

0

jak juz odliczasz tak wszystko to na paulinho jest czysty zysk kilka mln:
40 mln transfer
5-7 pensja (wg tego co pisali)
50 za odejscie, czyli 3-5mln czystego zysku za sprzedaz w stosunku do calego jego rocznego pobytu tutaj + nie ma go teraz na liscie plac, wiec to kolejny zysk.

0

pilkarz Rakiticio podobny, wiec dzieciarnia tu sie zaplakala by na smierc jakby przyszedl.

0

A) Czy sila fizyczna ma wykluczac dobra technike?
B) Rakitic to nie Xavi, a z nim w podstawie wygrywalismy juz wszystko
C) Xavi i Iniesta to gracze wybitni na tle calej historii (a przynajmniej ostatnich kilkudziesieciu lat) wiec oni swoj brak fizycznosci (teoretyczny, bo przewrocic czy przepchac Xaviego Messiego czy Inieste z najlepszych lat tez bylo bardzo ciezko) nadrabiali wybitna technika

0

nawet bramkarz mogl sobie z niego isc, bo zagrozenia zadnego :D

0

trybik alarmowy to powinien byc od 20 lat 24/7. Jestesmy w 3cim, a nawet 4tym swiecie w europie w pilce klubowej.

1

mysle ze inny czynnik tu jest kluczowy, a mianowicie Messi to pewnie az sie wilgotny robi na mysl o walce o miejsce 2-4 w Seria A, a jak pomysli o walce o faze grupowa LM (a realnie patrzac LE) to az nie chce mowic jakich orgazmow dostaje :D

0

Najwazniejsza rzecz na swiecie: Ile pilkarz ma lat....

Nie wazne jak sie prowadzi
Nie wazne jak gra
Nie wazne czy pasuje do koncepcji
Nie wazne co daje druzynie
Nie wazne doswiadczenie

Grunt zeby nie mial 30 lat.

0

Jezeli transfer Malcolma wypali to podoba mi sie to nie ze wzgledu na to ze to mlody zdolny chlopina, ale ze jeczace wyjce na La Rambli beda musiali znowu zamknac jadaczki (chociaz wiadomo ze nie przestana) i juz nie bedzie gadki ze drugi Milan robimy.

1

w sekcji ulubione kluby od dzis trzeba dodac "Aston Villa" :)

6

Barcelona 6-1 PSG
Psg kupuje Neymara
Roma 3-0 Barcelona
Barcelona podbiera Malcoma

Trolling level football :D

9

Chcialbym przezyc jeszcze raz takie chwile jak dzieki tym panom w clasico - transmisja sie zawiesila przy rozpoczeciu akcji na 3:0, a odwiesila sie jak leciala juz powtorka bramki 4:0 :D

0

To gracz w stylu Rakitica, wiec nic dziwnego ze pod postem bedzie placz jakich malo.

2

odpowiedz jest prosta: Przypomnij sobie kim byl Paco zanim tu trafil.

2

to ze ludzie sobie tu eriksena wymyslili to nic nie znaczy

18

#GimbyNieZnajo

Odpowiednik Kasai w pilce :D

0

w sporcie niczego nie mozna wykluczyc ale to jest tak jakby zapytac: Co typujecie ze bedzie jutro i pojutrze? Ja typuje: niedziele i poniedzialek.

0

jakbys mial troche oleju w glowie to bys wiedzial ze wielomilionowe transakcje sa realizowane dluzej niz negocjacje w pro evo czy fifie, szczegolnie w sporcie, gdzie jeden szczegoll (kontuzja, zly wynik testow medycznych) moze przekreslic cala operacje. Nie wspomne nawet o planowaniu kadry, roznych oczekiwaniach klubu, woli zawodnika, mundialu czy potrzebie przeprowadzania innych operacji w klubie.

0

wiesc gminna niesie, ze w romek nosi sie z zamiarem sprzedania chelsea, wiec to juz tylko z gorki w dol poleci

0

suarez jej brzuch nadmuchal :D

0

oddadza za 20 to tu i tak placz bedzie ze stracili, dzieciarni i tak nie dogodzi

1

taki hit i to zaraz ppo mundialu.... az zacytuje wielkiego czlowieka - Al`a Bundy`ego
"Panowie ! Tak jak oczy po wyjsciu z ciemnosci musza przyzwyczaic sie do swiatla, tak nasze po wyjsciu ze striptizu musza przyzwyczaic sie do widoku zon"..... If u know what i mean :D

1

Gomes gral malo?
Denis gral malo?
Paulinho gral malo?

Wszyscy swoje szanse mieli. Alena jest mlody, dopiero bedzie wlaczony do 1 druzyny, wiec jego temat jest w poczekalni. Wiele wskazuje ze odejdzie wiecej niz przyjdzie, wiec z pewnoscia kazdy swoj czas dostanie, a presja wygrania LM (lub trypletu) wymaga duzej jakosci.

1

A) Wzrost

B) Doswiadczenie z 2 innych lig

C) Podstawowy pilkarz mistrzow swiata

D) Ciagle swietny wiek

E) Kto gadal w przerwie finalu? Pogba, znaczy ma silny charakter, pewnie lider kadry, a takich (nie mam info, ale mam wrazenie) ze w barcie brakuje

F) Moze sie odnalesc jako pomocnik bardziej cofniety, ale i wyzej co daje duzo taktycznie (podobny w tym jst do Rakiticia, ale nad czym ubolewam ten jakos ostatnio nie wychodzi wysoko)

G) To pilkarz bardzo medialny, wiec kwota jaka na niego sie wyda moze sie czesciowo zwrocic.

PS. Co do tego ze barca nie bylo klubem, ktory musial wydawac duzo co okienko - jest takie powiedzenie z miedzywojnia - Generalowie sa przygotowani na wojne, ktora juz byla. Barca byla takim klubem, teraz z roznych wzgledow nie ma towaru na zapleczu wiec trzeba importowac.

0

a skad wiesz w ktorych meczach zabraknie Alby?

1

Pogba nie
SMS nie
Wszyscy nie

Paulinho tez byl na nie, byl tu placz i lament ze z nim to z ligi spadac bedziemy i co sie okazalo wszyscy wiedza.

Pogba to swietny pilkarz, co pokazal na MS. To ze gra slabo w Utd nie znaczy ze jest slaby (patrz roznica Lukaku u tlumacza, a Lukaku u Martineza/Henry`ego). Nie mowiac juz o tym, ze to dobry interes komercyjny.

Takze ja kogos z dwojki Pogba i Kante bym przygarnal z przyjemnoscia.

1

Rok 2029 - Dzien Sadu z Terminatora 2 ziscil sie, dzięki czemu Paulinho ma pierwsza przerwe w wystepach od czasu transferu do Barcelony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?