Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i z kim ma sie go wyuczyc? Douglasem i Gomesem?
0
oczywiscie ze to prawda - jako powod poda, ze nie bedzie biegal po trawie z glutenem
0
Na codzien tu mamy ekseprtow od trenowania, transferow, taktyki. Teraz czas na ujawnienie sie ekspertow od ksiegowosci i finansow.
0
a jak zapiszesz sie dzis do lekarza specjalisty albo na jakis zabieg to za te 5 lat, zostanie ci juz tylko 1,5 roku czekania :D
0
Jak ten koment trafi na mistrzow - to pozdrawiam cale internety !
Wolne cycki !!!
2
A) nie lamie regulaminu, nie obrazam wiec moge pisac co chce
B) wyszydzam sens oceniania pilkarza po yt, bo na kompilacjach yt to andre gomes czy inne fredy adu z usa sa swietni, wiec ocena na tej podstawie ma prawie zerowa wartosc
C) o pilkarzu sie nie wypowiadam wcale,bo go nie znam - w odroznieniu od wiekszosci ludzi tu co spamuja w mysl zasady "nie znam sie to sie wypowiem"
0
a gdzie ja napisalem ze go znam?
0
ohoho ogladales go na yt, musisz miec kompleksowa wiedze na jego temat
0
tyle ze w tym meczu to anglia przegrala, a nie chorwaci wygrali. Mieli wszystko, zeby ich wykonczyc, a mysleli ze 1:0 konczy gre.
0
typ kluczowy dla mistrzostwa dla leicester (!) kluczowy dla chelsea, na mistrzostwach biega jak poyebany, odbiera pilki ze az milo popatrzec (pewnie najlepszy zawodnik Francji), i jak tu go porownywac do Krychowiaka....
Nie mowiac o tym, ze gdyby taki maly samochodzik biegal w meczu z Roma, to pewnie polfinaly wygladaly by inaczej (nie mowiac ze takich wybieganych szybkich graczy w srodku nam brak, a Busi w chwili obecnej na zastepstwo moze liczyc chyba tylko na Rakitica).
0
a ludzie narzekaja na zarzad..... srodek lata, a ci juz w drewno na zimie zaopatrzeni :D
0
Messi gorszy sezon? yyyy gdzie i kiedy?
0
taa kilka dni temu tez bylo " wy serio wierzycie ze odejdzie? kolejne fochy dla lepszego kontraktu" i co?
0
wyszedl tak daleko ze swojej bramki, ze szedl i szedl i szedl tyle czasu, az do baru trafil :D
0
0
a co ma piernik do wiatraka?
0
spokojnie, nie ma takiego slonca, a od powietrza drewno sie nie zapali :)
1
taa druzyne, ktora meczy sie w fazie pucharowej tragicznie. Po dwoch dogrywkach w tak krotkim czasie, Anglia ma pelna talie kart zeby ich rozegrac.
1. Francja
2. Anglia
3. Belgia
4. Chorwacja.
7
Ciekawe po ktorym remisie/porazce gazety napisza " Ronaldo jest smutny w Turynie. Juz zaluje transferu i rozmysla o powrocie do Madrytu"
0
Niektorzych zegna sie owacjami i uroczystosciami na stadionie, a innych komunikatem na stronie internetowej, no coz zycie :D
0
"Argentynom"......
0
Po dzisiejszych meczach sie tylko utwierdzilem w przekonaniu:
Francja wygra mundial !
0
jak chcesz od niej odpoczac na dluzszy czas to cos wyszczuplajacego :D
0
albo postanowiono ze Mina zostanie, Artur musi przyjsc wiec trzeba sprzedac Paulinho.
Szkoda mi go, polubilem chlopa, ma konskie zdrowie, silny jest co w druzynie sie przydawalo i te niespodziewane wejscia w pole karne.
1
NFZ dodaje - Challenge accepted :)
5
zaproponowalbym Bernabeu, ale pewnie akurat wtedy rozpocznie sie od 10 lat planowany remont kilku centymetrow kwadratowych murawy za choragiewka, wiec zycie calego regionu moze byc zagrozone jakby tam rozgrywali mecz :(
0
a skad wiesz ze nie? bo gazetki tak nie napisaly?
0
w sumie podczas meczu dosc ciezko jest znalesc inne niz jak sie turla i go "boli"
1
9 lat gral i ile im lig wygral? 2/10, takze obawiam sie ze to odejscie moze im pomoc, a nie zaszkodzic :D
1
Iniesta tez i co? cyferki jak spodniczka - wiadomo, a mundial pokazuje ze jak chlopak jest szybki i potrafi ladnie smigac.
Nie wierze, ze przyjdzie, ani tez bym go nie chcial bo wiek, ale to dobry grajek.