0

Wiec mowisz, ze sledzac fcbarca.com znasz jego charakter. Alez z Ciebie psycholog :)

5

to jest prawdziwa pasja do fubolu - wyszukiwac takie ciekawostki po meczach z 7 druzyna ligi (juz 9). I za to, to ja Cie szanuje.

11

Perez patrzy na telefon i na bartka
Perez: "Polecisz jakiegos trenera?" :D

0

Przy tak slabym realu manita to powinno byc minimum, i mam nadzieje ze zlotousty Gerard ich natchnie do tego.

0

jakby nie bylo to przez te kilkadziesiat lat wstecz wielu bylo wybitnych graczy, a tylko ten krasnal i muller dali rade wysrubowac taki rekord, a to znaczy ze rekord messiego jest czyms nierealnie nieprawdopodobnym

0

wiec moze (i tu drobna sugestia w kierunku kierownikow strony) umozliwic tworzenia grup, pokoików, subforow itp itd jakkolwiek by tego nie nazwac, gdzie osoby sobie w jakis sposob bliskie (np ktore laczy poziom kultury itd) mogly by pogadac, a trolle byly by usuwane.

33

Andre Gomes bohaterem Evertonu !


Dzieki jego wzorowej postawie i zejsciu z boiska, zawodnik wprowadzony za niego zdobył bardzo ważna bramke w koncowce meczu !

4

O jego wartosci wszyscy sie przekonaja jak go braknie i sie dziury w pomocy bede robic na pol boiska

1

Masz taaaaaaaaka wiedze. Super przynajmniej nie bedzie problemu z zastapieniem go

0

nie zapomnij zwalniac Valverde jak bedzie remis kiedy zrobi rotacje z malcomami i innymi lenglet

2

Ciekawi mnie ciagle fakt ze mimo takiej masy kontuzji on ciagle jest aktywnym pilkarzem. Ewidentnie jego cialo nie daje mu byc normalnym zawodowym sportowcem bo co chwile sie cos lamie.

0

Guardiola mial wczesniej wieksze sukcesy? Nie
Tito? Nie
Martino? Nie
Wuefista? Nie

0

W grecji 3 mistrze, 2 kraje ale ok to nie jest mega top kraj.
W hiszpani SP w 2015, z klubem z taka polityka to mega wyczyn (nie mowiac o tym ze zeby dostac sie do tego sph to tez musial zrobic wynik.

0

taa, lepiej szanuj trenera swego, bo mozesz dostac lopetegiego.
To ze EV robi duze bledy, to nie znaczy ze jest slaby, bo gdie nie byl to robil wynik, a mitologiczny swiety zbawiciel Guardiola robi je tak samo, i robil je tez tuta, ale rozumie ze polskosc musi byc i narzekanie 48 godzin na dobe tak samo.

0

dziwne, bo jak bylem dzieckiem (omg kiedy to bylo:( ) to tez nie mialem takiego problemu. Ale znowu 2 pytania:
1. Pytanie to co wyzej.
2. Gdzie sa rodzice, zeby tlumaczyc im otaczajacy ich swiat?

9

Zalozmy ze rzeczywiscie oni "wciskaja" wszystkim dookola swoja orientacje. Teraz odpowiedz na pytanie - ile razy miales ochote zostac gejem, pod wplywem tego "wciskania"?
Ja na przyklad ani razu, wiec sobie moga propagowac co chca, jak ktos im ulegnie to nie jest wina tego rzekomego propagowania, tylko ktos jest delikatnie mowiac glupi. Ale to tylko rozwazania teoretyczne, nikt przeciez nie zmienia orientacji bo inny powiedzial ze tak jest fajnie.

4

czyli celibat ksiezy jest rownoznaczny z homoseksualizmem,bo tez nie przedluza gatunku.

4

beka to jest z reprezenacji, ktora dostaje wpizdziel 3:0 z kolumbia, albo sama sobie wbije 2 szmaty z senegalem.
Przegrana w tym kraju to norma, ale wole przegrana 2:3 z pieknym golem niz to co bylo w Rosji.

0

gratuluje mu takiego poczatku sezonu, bo jest mega zaskoczeniem, i jeszcze wieksza nadzieja na lepsze jutro naszych graczy, ale teraz ma tylko moment konia - wszystko mu idzie. Oceniac go lepiej bedzie na koniec sezonu - sie okaze czy mial wystrzal, czy jest regularny. Tak jak Lewego nie lubie, tak Piatkowi (moze ze wgledu na pozytywny stosunek do nazwiska :D) kibicuje, wiec na jego czesc:
Swiatek, Piatek, czy Niedziela, niechaj strzela, niechaj strzela :)

1

Ten Dembele co nam od poczatku sezonu dupsko ratowal?

0

taaa, ty jestes genialny, i masz najwieksze pojecie, 0 argumentow, ale starasz sie ukazac jaki to hoho nie jestes wielki :D

1

to moze wkoncu zrozumiesz ze druzyna Guardioli juz nigdy nie wroci, MSN ktore wytargalo wynik wuefiscie tez nie, i tyle.

1

Biadolenie ze z Valverde spadniemy z ligi rozpocznie sie za 3...2....1....

0

rownie dobrze mozesz to tez Ter Stegenowi zarzucic. Rakitic mimo ze potrafi byc bardziej ofensywny, to we wspolczesnej taktyce wyznaczono mu zadania defensywne (w wiekszosci).

0

Rakitic to zawodnik, ktory najlepiej na świecie (jakby to nie brzmialo) pomaga czy to Busiemu, czy obroncy, czy napadziorom, ot pomocnik. Zatem Pogba przy takim Rakiticiu i Busim moglby w pelni sie pokazac w ofensywie. Na odwrot z reszta tez - Pogba na MS pokazal ze potrafi sie schowac ze swoim ego i grac druzynowo.

0

chyba raczej bazował, bo teraz to raczej bazuje na "messi ratuj"

1

Nie ma problemu, dla ciebie wszystko: Polecam.

0

Narzekasz na porownanie, a sam je zrobiles lekko z pupki -
Messi wytargal reprezentacje do finałów, Neymar to finalu z repra nawet nie powachal. Mozna by tak ten watek ciagnac dalej, tylko po co?

7

Tak.
1. Kto wysłał Lwa Rywina?
2. Gdzie jest Wally?
3. 2+3(*4)-5/6=
4. Którędy na grunwald?
5. Czy można używać konserwy turystycznej nie będąc turystą?
6. Czy to prawda, że jak się włoży żarówkę w usta swe to nie można wyjąć?
7. Czy ktoś to jeszcze czyta?
8. Czy jak zrobie siku i "strzepuje" reszte, to jeszcze higiena, czy już masturbacja?
9.Czy jest w tym kraju praca dla ludzi z moim wykształceniem?
10. An iżadnej rzeczy, która jego jest....

0

ttaaaa latwo jest oceniac czlowieka przez pryzmat gazet i portali. O ile wiadomo czesto dawal spore sumy pieniedzy na cele charytatywne, a jezeli prawda jest ze nie robi tatuazy bo nie moglby oddawac krwi (bo to robi) to znaczy ze to dobry czlowiek i nalezy mu sie szacunek (100x bardziej wole 1 Ronaldo, ktory moze byc bucem, ale robi wiele dobrego, niz wszystkich madralinskich z tej stronki)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?