0

jednak od druzyny LE aspirujacej do ponownego startu w LE mozna chyba wymagac jakiejs regularności, szczegolnie ze zrobili fajne transfery. Niestety nad czym ubolewam bo lubie betis (i oczywiscie dzieki temu 3 kupony mam mniej) raz wygrana, raz przegrana i tak w kolo macieja.

1

i wlasnie dlatego dziwie sie, ze Setien jest wymieniany jako kandydat na trenera barcy. Moze i ma filozofie podobna, ale jego druzyna jest tak mocno nieregularna, chwiejna, ze to jest grube przegiecie wymienianie go na kandydata.

0

Wojtusiowi to ja moge kibicowac w reprezentacji, w klubie zycze mu duzo dobrych interwencji, ale jego klubowi zycze zeby nie wygral, bo chce zeby wygral kto inny :)

0

zglos swoje cv skoro masz wieksze pojecie od nich

0

Z innych równie szokujących informacji podajemy: Jutro jest poniedziałek, dziś jest niedziela 17 lutego, zatem owy poniedziałek wypadać będzie 18 lutego, naukowcy odkryli w wodzie dwie cząsteczki wodoru i jeden tlenu, a 2+2 = 4.

0

chyba musisz usunac komentarz teraz :D

0

i przez polowe rundy byc w strefie LE lub ponizej

7

"Nie wiem kim jesteś, ale cie znajde i wygram z tobą 1:0" - Diego Simeone.

0

owszem jest taki przepis - nazywa sie Niesportowe zachowanie

0

glupszego argumentu juz nie mozna bylo uzyc. I co z tego ze byla na boisku? Jakby tam komus nos nia zlamal albo co gorszego to nic mu nie mozna zrobic bo pilka na boisku? Nie mial szans jej opanowac i w iscie kretynski sposob bez powodu ryzykowal zdrowiem ludzi na trybunie wiec smialo zaslugiwal na czerwien conajmniej.

0

a gdzie ja napisalem ze komisja ma sie tym zajac czy cokolwiek? Powiedzialem ze zasadne jest pytanie "Czemu messi nie dostal zadnej sankcji za tamto zachowanie"

0

kontekst moze i mizerny, ale pytanie zasadne

2

Nie musze czytac komentarzy, juz widze ten placz i rozpacz

0

Po co mialby awansowac w miejsce typa ktory zagral promil ze wszystkich minut sezonu? Nie mowiac ze wroci rafinha( o ile go nie sprzedadza) nie wiadomo co z suarezem.

0

Zapomniales dodac:
Semedo wyslal Lwa Rywina do Michnika
Semedo siedzial w wiezy kontroli lotow w Smolensku
Semedo jest przyjacielem Sowy i lubi nagrywac

a co najgorsze.....

Semedo wie gdzie jest Nemo !

0

Koniec swiata? Ojejku, znowu musze nic nie zrobic wobec tak powaznej informacji.

0

pewnie to prawda, ale spokojnie, za rok tez jest nowa fifa i beda nowe statystyki :D

0

to chyba lepiej ze semedo ich nie zlapal, czy sie myle??

9

Epicki jestes amigo. Wymienil wszystkich pomocnikow i potem aie bedzie chwalil ze trafil sklad ????

1

Bo czyta ramble ktora oczekuje ze zmiennicy szczegolnie z barcy b wygraja 5 0 z sevilla bo to taka zdolna mlodziez

1

Messi najpierw zapuscil brode dla zmiany "imidzu" a dzis chlop wzial i urosl i kolor skory zmienil

0

a mozesz wymienic te bonusy i promocje?

0

wlasnie nad legionem mysle, ale chodza sluchy ze ma spore problemy z grzaniem i halasem, prawda li to jest azalisz przeto?

0

Mam pytanie/problem. Otoz specem nie jestem w dziedzinie laptopow gamingowych, a nosze sie z zamiarem zakupienia. W sklepie pewnie mi beda wkrecac ot byle co najdrozszego/co maja na stanie. Stad moje zapytanie, czy moze ktos polecic jakis dobry laptop?
Budzet: do 4500 zł.

0

Za Ville Henryego Keite Marqueza czy wielu innych tez nie i co ? Tez powiesz ze nie byli warci sciagania?

7

Niektorym szkoda Stuaniego na ławke, ale warto popatrzec na sprawe z jego perspektywy:

1) Ma 32 lata, duzo gry mu nie zostalo.

2) Kontrakt pewnie dostanie lepszy, wiec na domek w Urugwaju odlozy.

3) Co on wygral w karierze? I co wygrac moze z Girona? A tak tutaj pewnie bedzie mial na koncie Mistrzostwo, moze PK lub LM.

4) Jezeli moze stac sie jeszcze lepszym pilkarzem to raczej tutaj, niz w Gironie

5) No i zawsze to lepiej kopac z gigantami i miec mega wspomnienia niz z calym szacunkiem ligowymi sredniakami.

6) Girona na tym straci, ale zapewne nikt w tamtych biurach nie bedzie sie martwil jak im wpadnie 15 baniek.

1

Nowy rok, stare zwyczaje, 1 mecz..... #DziekujeSevilla, 40zl mniej

0

to dlatego były te urodziny w lesiie :D
No tak teraz to sie układa wszystko w logiczna calosc :D

0

Czy ja stwierdziłem że wspieranie Wośpu to jedyny objaw patriotyzmu? Można i wspierać poprzez kupowanie wypieków starowinki dorabiającej do emerytury.
Dyskredytowanie ich to objaw anty-patriotyzmu, bo póki co widać dziesiątki tysięcy sprzętu od nich, a jak narazie żadnego dowodu na to że są nieuczciwi. Czyli robią dobrze, a oskarża się ich o złodziejstwo.

2

A czy to nie oni aby obnoszą się jaki to ważny patriotyzm? Jak wszystko musi sie teraz nazywać narodowe?
To w takich momentach jak dziś wychodzi patriotyzm, a nie w gadanie i nazywaniu wszystkiego patriotycznym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?