Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wrzuć na looz, to wszyscy wiedza, a takie sformułowanie to tylko skrót myślowy.
4
a jakis przykladd manipulacji TVN podac mozesz czy tylko powtarzasz?
3
Przykład tego jak małość tych co teraz sie dorwali do koryta niszczy szansę Polski.
Lata 80-te - Polskę rozsławia na spory obszar Solidarność razem z Wałęsą. Mamy papieża, więc mamy dwa podmioty, którymi możemy się chwalić na świecie i pokazywać że jesteśmy super, ot takie nasze wizytówki.
Dziś Wałęsa sam zniszczył swoją wielkość, Solidarność stała się przybudówką partyjną, papieża nie ma. Starsi go jeszcze mogą pamiętać, ale nastolatkowie raczej nie. Krótko mówiąc dziś poza Lewandowskim nie mamy wizytówki na świecie (no chyba że kultem jednostki rozsławią biednego Lecha, szkoda mi tego człowieka i tego co z nim robi jego własny brat).
I zamiast wziąć taki WOSP zrobić z niego mega reklamę (w środku zimy zrobić impreze charytatywną na cały kraj, i zagranice tam gdzie są polacy, gdzie zbieramy 3x więcej milionów niż lludzi tu żyje to serio jest epickie) to ci wolą niszczyć, bo nie lubią 1 typa.
Sory takich mamy patriotów....
PS. A co mnie jeszcze najbardziej wkurzyło - rok albo dwa temu, lęzy starowinka na łóżku nowoczesnym z serduszkiem i do kamery (oczywiście zasłaniając twarz, taka odwaga) nadaje jaki to Owsiak zły i jak kradnie.
3
I co mial grac fenomenalny drugi messi zwany munirem razem z czlowiekiem ze stali vermalenem?
1
Trudna lekcja dla ekspertow z rambli ze przepasc miedzy 3 a 1 liga jest spora.
0
Dostały cwaniaczki kupe kasy to wydzwaniaja, sie rachunkow nie boja nicponie ! Morawockiego tam wyslemy to wam podateczek walnie i sie skonczy babci sranie :)
0
do alaves jakos poszedl. Tam chociaz pogra troche.
PS. przeczytaj 1 zdanie to nie bedziesz musial mowic o jakis targach niewolnikow
0
W styczniu masz nawalnice meczów, pod koniec jak już by przewaga w tabeli pozwoliła to mozna rotowac. Jak ma przyjsc i grac cokolwiek to wlasnie teraz.
0
Oddać im w ramach rozliczenia na wypożyczenie Munira (o ile by wszyscy chcieli). Obaj w takiej samej sytuacji więc można by pokminić. Nawet bym im Vermalena dorzucil, juz wole żeby nawet te pare minut łapał młody który sie może rozwinać, już Verma który może sie conajwyżej połamać.
0
Racja, to wcale nie chodzi oto ze:
A) Druzyny przeciwnika zakladaja wysoki presing, bo sie przez 10 lat nauczyly ze to dziala wiec to robia.
B) Moze to byc celowa taktyka, by zaprosic kilku graczy na swoja polowe (bo przy takim wyszkoleniu to mozna robic ze stosunkowo malym ryzyku) zeby Alba nie wchodzil juz na podanie gdzie musi minac 1, a nie 2, gdzie Dembele moze sie rozpedzic i minac 2, a nie 3 itd.
Najwazniejsze ze Valverde jest slaby, a swiety "Pep z Guardioli" byl idealny, tylko kurde aureolke mu dac.
29
Co ma Real do walki o mistrzostwo?:D
*Sam sobie odpowiem: Dystans
0
4. Jak powiedzieć żonie, że jest gruba i brzydka.
19
obys byl dystrybutorem wykalaczek, albo papieru toaletowego, bo jezeli masz prace chociaz troche bardziej odpowiedzialna, to powinienes wylapac dyscyplinarke w zeby i cieszyc sie brakiem prokuratora
0
Akurat jestem po pokrewnych studiach i mam certyfikat negocjacji wiec cos niecos z pracy agentow liznalem
0
Sporo wiesz o ich pracy pewnie musiales duzo md czytac....
Jego praca jest reprezentowanie interesow pilkarza tak jak on chce, a ze czesto pilkarze daja soba manipulowac to juz nie wina agentow.
0
moze dlatego ze taka jest ich praca? Tak jakbys mowil ze kazdy doi kase od pracodawcy
6
Ja bym sie napil pysznej herbatki. Co prawda to nie ma zwiazku, ale zawsze bedziesz jedna herbatke do przodu, a i moze jakas mysl wpadnie :)
0
Czyli transfer do PSG narazie wykluczony, moze im cos to przypominac :)
1
Teraz to juz nie to co kiedys. Dzis wszyscy wiedza ze to zarty, a jak kiedys napisale ze chcce przerwac sezon by spedzic czas z shakira to cala strona czerwona byla od komentow ????
0
No ale sa tacy co sie znaja na tym. Ale moj kolega tez ma ten problem i tez sie zawsze pyta o glowna role zenska :)
4
Alba to od czasow braku Neymara to gra jak skrzydlowy.
Arthura nazwac defensywnym to gruba przesada.
Rakitic ma defensywne zadania, ze wzgledu na balans, ale nazwac go typowym dm tez nie mozna (patrz kto byl 4 strzelcem po msn).
No i ta podla defensywna barcelona ma 2( lub prawie 2) razy wiecej goli w lidze niz druzyny 2 i 4, i o polowe wiecej niz druzyna 3. Niech zyje defensywa.
3
mozesz wymienic ?
0
w takim razie Twoje slowa potwierdzaja moje, i jezeli obaj mamy racje to pokazuje go w jeszcze gorszym swietle.
Neymar nie jest osoba zbierajaca liscie w kolo stadionu, tylko topowa osoba w projekcie (w tamtym okresie) i nie moze sobie pozwolic na takie traktowanie calej organizacji, ktora placi mu pieniadze.
Skoto koledzy wiedzieli, to albo nie wszyscy, albo Pique to pajac z tym jego wpisem.
1
Jestes pewny ze wiedzialy? Jakby wiedzialy to by dembele negocjowany byl wczesniej i by poszedl za 60+. No i ten cyrk z se queda,wiec czy wiedzieli czy nie to byl cyrk
0
Według mnie nie chodzi o pieniądze, bo one są ważne i za takie miliony miliony można zrobić mase dobrego (chociaz wszyscy uwazaja ze oni te pieniadze na wode i dziwki wydaja), ale o styl. Jakby wyszedl nawet na insta czy fejsie, nie robil cyrku 2 miesiace i powiedzial "Sluchajcie, bylo pieknie, ale chce odejsc, bo ten projekt sportowy mi sie podoba, dziekuje za wszystko " itd. to bylby looz.
2
masz racje, dopasowanie do stylu gry zalezy wylacznie od ilosci rodakow.....
2
Czuje w kosciach ze w druga strone pojdzie Denis w zamian.
2
Dragon ball w ankiecie "seriale". Ok dziękuje, ja wychodze.
4
a co w tym dziwnego, skoro kwota transferu wynosi 0? (poza premia dla agenta i zawodnika za podpis)
5
Oficjalnie: Vermalen przewrocil sie na dywan. Klubowi lekarze prognozuja 2 tygodnie przerwy.
Powikłania: Vermalen za mocno zawiazal buta - dodatkowy tydzien.