Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bawiło mnie to do czasu, aż dotarła do mnie myśl że to prawda, a nie fake czy z przymrużeniem oka :(
0
czytanie miedzy wierszami jest zaiste trudne, tak jak myslenie wiec napisze to drukowanymi.
Okreslenie "prorok stylu" jest szyderstwem z lamentujacych co do ich argumentow w stylu "0 stylu, za Guardioli to bylo", a argumenty sa bardzo dobre, bo pokazuja ze ten ich mityczny styl nie daje nic pewnego, bo sie przytrafia takie mecze i styl to sobie mozna wsadzic.
0
a gdzie j napisalem cokolwiek o druzynie, czy zawodnikach?
0
wymien 1 argument gdzie napisalem ze jest slaby
No hello, mial styl i przegral, a przeciez wygrywanie bez stylu < Przegrywanie ze stylem
1
Dla wielbicieli "stylu barcelony" i proroka tego stylu Guardioli proponujemy:
A) Dwumecz Inter - Barcelona
B) Dwa dwumecze Chelsea - Barcelona
C) 7 ostatnich lat stylu kopiowanego przez proroka do innych klubów.
D) Prześledzić pare mniej znaczących meczów w lidze i pucharach.
O ile wiem że to nic nie da, bo przecież żale w internecie trzeba wylewać 24/7, tak bedę bardzo rad że chociaż troche zniszczyłem tę waszą mityczną utopie i będę dalej mógł patrzeć na wasze lamenty z mieszanką śmiechu i politowania :D
PS. Mam potrójną naddzieje na ten tryplet, żeby lamentujący musieli własny lament połknąć :D
4
Jak czytam wasze komentarze to ma ochote wyslac smsa o tresci pomagam
0
mowisz ze masz lepsza wiedze co do jego stanu fizycznego od waldka? Moze CV wyslij, tam calkiem niezle placa
0
Tak jak Gomes i Turan, a Brozek jest ciagle mlody i ma czas?
0
nie kazdy kto glosowalna pis to stary chlop czy baba ze wsi, czy inne madki co rypia sie byle 500 stow na gowniaka brajanka wziac, ale tez ci co mieli dosc PO (czyt elektorat zacisnietych zebow - jakies 10%), ktory byl podzielony miedzy kukiza a nich, wiec moze spokojnie zabrac pisowi ze 3%
0
W internecie 95%: Je*** lewaków, prawdziwa prawica, wolność gospodarcza, Korwin "krul" !
Wybory: Korwin 3%, reszta 1,2 :D
0
No moze powiesz ze to zly transfer byl?
2
Postapili baaardzo rozsadnie. Uczniow oszczedzili, ale jak we wrzesniu zacznal im strajkowac znowu, i pisowi moze w sondazach poleciec, to dostana i 5k podwyzki. TEraz by nic nie ugrali, bo eurowybory sa malo znaczace, a we wrzesniu jak zrobia taki raban ze pisowi w sondazach poleci to dostana to co chca. (bo pis znowu wymysli rozdawnictwo)
PS. Broniarz to teraz powinien zagadac do tych lekarzy co ostatnio strajkowali i do matek, jak pol polski stanie w strajku to sie pisowcy zdziwia jak te ich miliardy "cuda" dzialaja.
24
powinien powiedziec"Tak bede siedzial i marnowal lata zeby la rambla na fcbarca.com byla zadowolona"?
16
Artyste od liczb w kwestii finansow.... gosciu to niech lepiej przejdzie trening PR`u, bo grubo palnal teraz.
72
Ciekawe gdzie są te płaczki co wyły na niego, że miejsce chce sobie załatwić płaczem w gazetach, a nie postawą na boisku i trzeba zostawić Bravo. Pewnie siedzą razem z hejterami Paulinho :)
0
Pewnie i tak, ale w gigantach to trzeba umiec zarzadzac kryzysem, a ten sezon pokazal ze to mu srednio wyszlo
2
Krotka pilka (sory ze powiem wprost) - jak masz szpetny ryj jak ja to tinder nic ci nie da, szkoda kasy. Jak nie masz to nie potrzebujesz tindera.
1
Słabą kadre? Bramkarz slaby ok, ale maja fajnych obroncow (szkoda ze im lewy wypadl bo to duze oslabienie), ale srodek - Carvalho, Canales, Joaquin, Tello, byl Inui, Guardado - nie jeden sredniak pozazdrosci, no i napastnicy ok (tylko maja solidny dolek) i niepotrzebnie Sanabrie oddali. Na walke o lige europy kadra absolutnie wystarczajaca.
1
Za pare lat po powrocie ze szkoły
-Chodź, trzeba powtórzyć ortografie
- Ale ja nie chce
- No chodź
- Nie, to za trudne dla mnie
- Przestań, nie możesz popełniać takich błędów
- A właśnie że moge!
- Wszyscy sie z ciebie śmieją, bo pisać nie potrafisz....mamo.... :D
3
ta z pewnoscia stanie na srodku i zacznie plakac... argument tak z 4 liter ze dawno takiego nie widzialem. Co on 1 mecz na wyjezdzie zagra? Na Sanchez Pizjuan, Bernabeu, Old trafford, czy innym Stamford on nie gral? Co, spiewali mu psalmy ze gra u rywali?
0
ale jak trafisz w glowe, i bedzie nieprzytomna to juz "na gotowca" jest :D
4
Nie zdziwie sie jak na anfield zagra Vidal w 4-4-2,zeby asekurowac dodatkowo boki.
1
Tylko po co? Ja tam wole jak kretyn jest oznakowany, nie musze sprawdzać czy nim jest.
0
I Real, po tym sezonie :)
0
Swietny grajek, ale wole Martiala bo:
A) Mlody
B) Doświadczony na gre na skrzydle
C) Technika i warunki fizyczne
D) Moze tez grac na 9
E) Nie jest brytyjczykiem wiec klatwa w Hiszpanii nie bedzie obowiazywac :D
0
Tu nie chodzi o wiare, tylko używanie rozumu, a z tym Terlikowi to już całkiem nie po drodze, właśnie przez wiare.
Ksiądz Kaczkowski to kiedyś pięknie wytłumaczył: dla niego ewangelia jest jak światło reflektorów, które były nad nim. Dla niego daje ono światło dzięki któremu on widzi tych co są przed nim (czyt. poprawia jego widzenie), ale dla publiczności to ono jest oślepiające (czyt pogorsza). I właśnie chodzi oto żeby to światło oświetlało, a nie oślepiało, a z Terlikiem to mam wrażenie że to światło to już mu całkiem oczy wypaliło.
0
Znam ten stan, ja o 11. Już niedługo drugie mieszkanie kupuje :D
1
Szanuje typa, mimo że go nie lubie. I nie wymieniłbym jego+ pieniędzy za naszą poczciwą mordkę Paulinho.
3
To co w tym zepole robia Suarez, Messi Busi, Rakitic. No i ten dramat w Europie - topowe ligi zdominowane przez dziadków, Niemcy Lewy, Włochy Ronaldo, Hiszpania Messi, Anglia Aguero, no sam dramat.
0
2x lewo noznych?