Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
maats pelni funkcje kapitana
0
KKto Ci powiedział że po niej sie ma podnieść?
1
Moze i tak, ale patrzac na zachowanie "oskarzonego" wczesniej, nie bylo zadnych okolicznosci lagodzacych, a fakt ze to zapewne recydywa sad postanowil jak w wyzej wydanym orzeczeniu :)
1
0
Ale takiego Lukaku czy Martiala to bym przytulil do skladu jak nic (i tu zaczyna sie hejt "jak to lukaku za gruby, nie umie grac kombinacyjnie")
0
Ja myslalem ze sie awansuje za strzelanie goli (ktore moga byc wynikiem bledow) ale co ja tam wiem.
2
W Chinach już jeden taki był co postępował podobnie
0
Czytać lektury..... nic tylko czekać aż rodzice złożą pozew zbiorowy przeciw szkole za maltretowanie uczniów
0
4
Taki że wyjdą City czy inne PSG, da mu 3x tego co ma i będzie chciał odejść.
No i drugi - dobrych pracowników się nagradza by docenić ich wkład, podnieść motywację itp.
0
Dobrze, że podałes imiona, bo kolega już sie miał o nie pytać :)
0
*Był, i narazie jest bez formy, a nie wiadomo jak ze zdrowiem będzie, a jak nie wiadomo co ze zdrowiem to i z formą. Zatem jeżeli się okaże, że ryzyko operacji (czyli stracenia sporej cześci kolejnego sezonu) jest poważne, to sprzedaż go nie jest wcale głupia (ofc za 80+).
0
oj argumentow braklo :D
7
Real moze spokojnie odpuscic mecz z Heusca. Jego bezposredni rywal w walce o 3 miejsce - Getafe, przegralo w tej kolejce. Niby nic odkrywczego, ale to tak zabawnie brzmi "Walka o 3 miejsce z Getafe" :D
0
w mysl zasady - co raz zostalo zobaczone, nie da sie juz odzobaczyc, nie bede tego ogladal.
0
Ależ checa, dzięki za objaśnienie. Już myślałem że się któras do walki o pas mistrzowski szykuje i to tak dla treningu :D
1
To uczucie, kiedy myślisz że absolutny szczyt kretynizmu został już dawno osiągnięty, a tu ktoś robi walke MMA dupodajki z plastikową celebrytką. Ta planeta naprawde nie zasługuje na to żeby przetrwać.
0
Ohoh jakis ty madry teraz jak juz wszystko wiadomo ze im nie wypalily. Ciekawe jaki madry byles w sierpniu na temat ich transcerow.
8
"A ja tam wolalem gola z...." za 3....2....1....
0
jak oszukalo o czym ty mowisz typie? Kupili Lemara, odzyskali Coste wiec solidnie wzmocnili zespol.
3
DO tych gości akurat nie mam pretensji. Ale ten kto ich zatrudnił na takich warunkach powinien pracować jako (sory) dziwka i odpracować całe ich pensje i drugie tyle, jako nauczka dla kolejnych.
0
TO patrz na to: Arda Turan to ciagle zawodnik Barcelony.
0
No z tymi pewniakami to bym tak nie szalał. Bayern jest na czele bardziej dlatego, że Borusia mocno zwolniła. Do tego dochodzi mocna zmiana pokoleniowa, która różnie sie skończyć może, a do tego nie wiadomo co z trenerem.
Ligą mistrzów też sie raczej nie naje. Według mnie ten+następne 2 sezony Liga mistrzów to pojedynek Barcy, Juve, City.
0
Odsylaja do pomocy zeby zaistalowac dirextx i 2 inne rzeczy ktore juz mam dawno instalowane.
0
oryginał - 15 znaków
0
Miał ktoś z was problem z PES 2019 - biały ekran przy włączaniu, crash i tyle?
0
Kuamiesz ! Jakbys tam mieszkal tyle lat to bys uzywal co 2 slowo po anglikanskiemu, a uzywasz najwyzej co 3 i to jak sie postarasz ! #DemaskacjaLevelHard
0
tych drugich MEssich to juz tu bylo ze 2 - z Bojanami, Haliloviciami czy tym dzieciakiem z Izraela na czele.
0
dawaj na ukraine albo bialorus. Tam sa prze szczesliwi ze nie maja ue.
1
a gdzie jest napisane ze pojechali?