0

maats pelni funkcje kapitana

0

KKto Ci powiedział że po niej sie ma podnieść?

1

Moze i tak, ale patrzac na zachowanie "oskarzonego" wczesniej, nie bylo zadnych okolicznosci lagodzacych, a fakt ze to zapewne recydywa sad postanowil jak w wyzej wydanym orzeczeniu :)

1

0

Ale takiego Lukaku czy Martiala to bym przytulil do skladu jak nic (i tu zaczyna sie hejt "jak to lukaku za gruby, nie umie grac kombinacyjnie")

0

Ja myslalem ze sie awansuje za strzelanie goli (ktore moga byc wynikiem bledow) ale co ja tam wiem.

2

W Chinach już jeden taki był co postępował podobnie

0

Czytać lektury..... nic tylko czekać aż rodzice złożą pozew zbiorowy przeciw szkole za maltretowanie uczniów

0

4

Taki że wyjdą City czy inne PSG, da mu 3x tego co ma i będzie chciał odejść.
No i drugi - dobrych pracowników się nagradza by docenić ich wkład, podnieść motywację itp.

0

Dobrze, że podałes imiona, bo kolega już sie miał o nie pytać :)

0

*Był, i narazie jest bez formy, a nie wiadomo jak ze zdrowiem będzie, a jak nie wiadomo co ze zdrowiem to i z formą. Zatem jeżeli się okaże, że ryzyko operacji (czyli stracenia sporej cześci kolejnego sezonu) jest poważne, to sprzedaż go nie jest wcale głupia (ofc za 80+).

0

oj argumentow braklo :D

7

Real moze spokojnie odpuscic mecz z Heusca. Jego bezposredni rywal w walce o 3 miejsce - Getafe, przegralo w tej kolejce. Niby nic odkrywczego, ale to tak zabawnie brzmi "Walka o 3 miejsce z Getafe" :D

0

w mysl zasady - co raz zostalo zobaczone, nie da sie juz odzobaczyc, nie bede tego ogladal.

0

Ależ checa, dzięki za objaśnienie. Już myślałem że się któras do walki o pas mistrzowski szykuje i to tak dla treningu :D

1

To uczucie, kiedy myślisz że absolutny szczyt kretynizmu został już dawno osiągnięty, a tu ktoś robi walke MMA dupodajki z plastikową celebrytką. Ta planeta naprawde nie zasługuje na to żeby przetrwać.

0

Ohoh jakis ty madry teraz jak juz wszystko wiadomo ze im nie wypalily. Ciekawe jaki madry byles w sierpniu na temat ich transcerow.

8

"A ja tam wolalem gola z...." za 3....2....1....

0

jak oszukalo o czym ty mowisz typie? Kupili Lemara, odzyskali Coste wiec solidnie wzmocnili zespol.

3

DO tych gości akurat nie mam pretensji. Ale ten kto ich zatrudnił na takich warunkach powinien pracować jako (sory) dziwka i odpracować całe ich pensje i drugie tyle, jako nauczka dla kolejnych.

0

TO patrz na to: Arda Turan to ciagle zawodnik Barcelony.

0

No z tymi pewniakami to bym tak nie szalał. Bayern jest na czele bardziej dlatego, że Borusia mocno zwolniła. Do tego dochodzi mocna zmiana pokoleniowa, która różnie sie skończyć może, a do tego nie wiadomo co z trenerem.
Ligą mistrzów też sie raczej nie naje. Według mnie ten+następne 2 sezony Liga mistrzów to pojedynek Barcy, Juve, City.

0

Odsylaja do pomocy zeby zaistalowac dirextx i 2 inne rzeczy ktore juz mam dawno instalowane.

0

oryginał - 15 znaków

0

Miał ktoś z was problem z PES 2019 - biały ekran przy włączaniu, crash i tyle?

0

Kuamiesz ! Jakbys tam mieszkal tyle lat to bys uzywal co 2 slowo po anglikanskiemu, a uzywasz najwyzej co 3 i to jak sie postarasz ! #DemaskacjaLevelHard

0

tych drugich MEssich to juz tu bylo ze 2 - z Bojanami, Haliloviciami czy tym dzieciakiem z Izraela na czele.

0

dawaj na ukraine albo bialorus. Tam sa prze szczesliwi ze nie maja ue.

1

a gdzie jest napisane ze pojechali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?