0

@Mr8lack Druzyna rezerw to tez miejsce pracy. To pracodawca dyktuje warunki, a nie pracownik. Nie beda mieli z niego zadnego pozytku to zaczeli wystawiac innych graczy i tyle, oni dbaja o swoje interesy, a Rabiot nie ma zadnego syfu wiec nic mu nie bedzie.

0

@Mr8lack to ty nie rozumiesz, bo co tu ma piernik do wiatraka. Ma umowe, PSG jest jego pracodawca (tak tu wiem szok, ale PSG to pracodawca tak jak Lidl, biedra i inne firmy) i ma obowiazek swiadczyc na ich rzecz prace. Skoro nie przewidzial takich sytuacji to ma za swoje i to sie tyczy kazdego pilkarza na swiecie - przy czym inna sprawa jest jak ten pracodawca sie zachowal wobec niego.

0

@RobsonPL i wedlug tego najwiekszymi autorytetami beda ludzie co spamuje #ValverdeOut i inne bezsensowne, ale trafiajace do wiekszosci komentarze zalezne od chwili.

2

@michal26 gracz tego pokroju to jest ciagle kontuzjowany w najwazniejszej czesci sezonu, mniej wiecej tyle co hejtowany tu dembele, z tym ze dembele juz to jest, i ma szanse stac sie lepszy, ney nie, nie mowiac juz o skandalach ktory jeden generuje, a drugi nie.

0

@Mr8lack jakimi niewolnikami? Dorosli ludzie podpisali umowe na okreslony czas, maja prawny obowiazek ja wypelnic, wiec gdzie jest niewolnictwo?

2

@Mr8lack moze niektorym podoba sie Paryz?
Moze niektorzy nie maja innych ofert z innych klubow?
Moze chca zarobic dobry pieniadz, bo maja duze plany?
Moze jednak wierza ze to PSG to dobry projekt (chyba ze ktos uwaza ze gra z takimi jak Ney, Cavani, Mbappe, Di Maria czy Veratti to jednak poziom granady)?
Ostatecznie jak w tym przypadku - moze sa francuzami i fajnie by wrocic do ojczyzny?

0

To uczucie gdy kupon z kurusem 200 psuje mistrz swiata ze sredniakiem europejskim...

0

@robsesh porownujesz goscia ktory jest filarem druzyn ktore wygrywaly: lige europy, lige mistrzow, 2 miejsce na mundialu, mistrzostwa i puchary hiszpanie
Z mlodym zdolnym jest filarem druzyny ktora wygrala: Mistrzostwo Holandii.....

3

Żarty żarciki. Poziom żartu tak wysoki i wysublimowany, że aż nie wiem czy Karola w przyszłym sezonie zobaczymy jeszcze w TVP, taka konkurencja.

0

@DonAndresFCB to co powiesz o 16 letnim lukaku z anderlechtu? tam juz na 28 wygladal :D

2

@Shad podziwiam cie koles ze chce ci sie marnowac tyle czasu na pisanie tego durnego, trwajacego tu 24/7 lamentu. Ladna pogoda idz moze sie sie dotlen i wrzuc na looz, cisnienie ci zejdzie, a moze zobaczysz jakis pozytyw

0

@Gaucho challenge na dzis - znajdz post pod ktorym nie ma sapania na valverde

0

0

@daniel32778 najlepiej to miec koszulki z usmiechami bombelka. zeby mial kto butelke wody na koniec sezonu podac :D

1

@Coutinho007 Maxi ma klauzule 50, Rodrigo 120. Placac klauzule Maximiliano bedzie on tanszy niz Rodrigo po negocjacjach.
Wiek 22:28.
Bramki w lidze: 13:8
Przy czym jeden w Celcie z Aspas`dependienca, drugi majac kolo siebie np Guedesa.
Szanuje Rodrigo bo to dobry gracz, ale w takich warunkach to nie ma co sie zastanawiac, to trzeba brac.

1

@Azi jak uwazasz ze wszyscy 3 sa slabi to nie jestes warty uwagi, a tym bardziej wdawania sie z toba w dyskusje

0

@mauerinho bo w takiej cenie nie znajdziesz drugiego tak dobrego napastnika, do tego z tej samej ligi, jezykiem itd.

0

@Coutinho007 Paulinho dawal fajny aspekt - mianowicie Suarez mogl sobie zbiegac gdzies poza pole karne, bo Paulinho tam wbiegal, lub ewentualnie byli w nim we 2 (prawie jak dwie 9). Szanuje Vidala, ale on tego nie ma.

0

Luca Jovic w Realu!
Mam nadzieje ze nasi rusza wkoncu po Maxi Gomeza

0

@Tom0VeB zapewne ma racje wkoncu to ksiadz, tak samo jak ma racje ze pedofilia to wina dzieci i tak dalej

0

@macio_944 mozesz podac przyklady:
1. Jak mam myslec
2. Hasla ktore mowi ze mam tak myslec?

1

@Nano22 po 1 nikt nie mowi ze musi Ci sie to podobac, tylko zebys nie hejtowal, nie obrazal itp
po 2 nikt publicznie nie obraza onanistow i innych wiec nie potrzebne sa im parady i inne tego typu rzeczy
po 3 dziwnym trafem jakos mi sie zadna ideologia nie wdziera do zycia (po za ta koscielna co chwile na swieta, glosne msze i wycie starych bab i pare innych)

0

@FanBarcy88 zeby to jeszcze ladne bylo, a to sam plastik, 0 charakteru, totalne nic, ale ja juz stary jestem i przy takim byle co jedyne co mi drgnie, to palec zeby kliknac X i ja wylaczyc

0

Liverpool - Kupili z Romy Salaha - Final
Kupili z Romy Alissona - Puchar.
Moze kupmy Rome i dajmy sobie spokoj z graniem Ligi Mistrzow, bedzie wiadomo kto wygral :D

0

@FanBarcy88 zrobione cycki, dupa, make up - jeb 300k, norma :D

0

Jesli ten mecz to reklama ligi angielskiej, to ja wole ogladac Yanicow Carrasco czy innych Hulkow w lidze chinskiej

1

@Cochise tak jak ludzie nie powinni glosowac na partie ktore daja im 500, zabierajac 589 (wg obliczen jedej z fundacji, kwota przypadajaca na kazdego mieszkanca, czyli para dostaje 6k rocznie na 1 dziecko, placac 21k)

1

@Cochise To wina partii, ktore chca sie miec wladze (po co zostaja powolane) czy ludzi, ktorzy mysla tylko portfelem na juz?

0

@Witekk10 wygra Francja lub Urugwaj. Jako ze nie postawie na to wiec jest jakies 300% szans ze trafie.... tak jak przez MS mowilem ze wygra Francja i wygrali a ja na to nie postawilem :D

1

@BigShaq a teraz "krul" argumentow - a jeszcze niedawno w PES`ie z nim w skladzie wygrywalem LM :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?