Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pluszek wydala 26, 9 moze wydac ale nie musi (kto go tam wie co to za zmienne)
1
@ArcziArtt zakladajac ze to prawda, to jest jeszcze wieksze potwierdzenie jakim dnem by bylo zeby pilkarz zarzadzal klubem, a nie prezydent
1
Dajcie zyc biednemu ojczulkowi. Nie od dzis wiadomo ze jak alko za mocno wejdzie to sie rozne glupoty zdarza palnac np. "Neymar ja ci mowie, zostan kasa nie jest najwazniejsza" albo "PSG to rozsadnie budowany klub" albo "Niemki tez sa calkiem ladne".
0
@Ratamahatta taa, chciałbym zobaczyc to swiete oburzenie gdyby odmowiono druku czegos katolickiego, ah byly by tam pielgrzymki babc, krucjaty rozancowe, egzorcyzmy, ale wiadomo to tylko "rownosc"
7
Szkoda tej jego kontuzji. Nie dosc ze sportowo to i finansowo przez nia spadl bardzo nisko. Na obecny rynek spokojnie moglby byc wart 30-40, a po 2 zerwaniach ledwo 15.
0
@The Game 10 a co klubowi lekarze chca odejsc z braku pilkarzy do leczenia?
0
@DonAndresFCB ale dupa boli ze ktos zarabia.
0
@Gacu95 zyje, i nawet chyba gral rok temu przeciwko polakom w eliminacjach LE
0
@MarcinMistrz1000 wg transfermarkt kupiony za 31,5 sprzedany za 30
James kupiony za 75, sprzedadza kolo 40+13 za bayern
Coentrao, kupiony za 30, wypozyczany, oddany za 0.
Bale za 100+, teraz nie ma kto go kupic bo ma pensje za duza
Mozna by tak wyszukac sporo perelek pereza, ale wiadomo, jeden Llorente im sie udal i juz placz na stronie bo oni sprzedaja za miliardy a my za nic.
0
@ViscaBarca123 Halilovic, to wkoncu mlody zdolny, drugi messi, dawac mu wiecej minut !
0
@VEB931 racja, to niemożliwe. Czyli wychodziło by na to że Couthinho = Neymar +30, bo ten pierwszy przynajmniej grał :D
0
@SuperPatsonFCB bez zmian. Zacznal od jedynki, potem dwojka, i tak dalej. Tak mi sie wydaje ze pojda tym tropem. :D
1
@vangoor dorobi fucha w hollywood
0
@LaSTeR ja to tylko tu zostawie, i absolutnie nic nie sugeruje
http://sieradz.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-pawel-osiewala-z-oficjalnym-poparciem-prawa-i,4704397,art,t,id,tm.html
0
@Pyziol skoro FFP nas nie kara, skoro miescimy sie w budzetach narzucacych przez wladze ligii, skoro z roku na rok (podawany do publicznej wiadomosci socios), skoro stac nas na wzmacnianie druzyny to najwidoczniej jest ok, bo jakos zapowiedzi rychlego upadku nie ma
2
@Pyziol racja, klubowi zaraz styknie miliard budzetu, ale rambla sie lepiej tym zajmuje, wkoncu ma fakultet z fify i menadzera :D
0
@nadachu jest mnostwo takich dobrych zawodnikow, wszystkich sie nie pomiesci. Zainteresowanie bylo 100%, bo tu sie rozwaza mnostwo zawodnikow, ktorzy robia dobry wynik
0
@wachaFCB Chyba jeden z najlepszych postow ostatnich miesiecy :D
0
@Gaucho w pełnej gotowości to on ma byc codziennie, niezaleznie od tego czy gra czy nie, za to mu placa.
1
@Bartek22 jak juz raz powiedzialem, bartomeu jest czlowiekiem kompletnie bez kszty honoru
14
W kwestii rozterek nad Demele:
A) Mozna zaiwestowac w niego troche uwagi i "troski" aby jego talent sie rozwinal, i byl realna opcja do bycia top
Lub
B) Czekac i szukac na rynku kolejnego takiego talentu, no i oczywiscie wydawac kolejne 150mln.
Reasumujac: Moim zdaniem oddanie go za kogokolwiek innego niz Mbappe jest czysta glupota i realizowaniem planu baaaardzo krotkoterminowego.
0
@Adamski69 zadna koszulka realu nie jest fajne ! wlasnie dlatego ze jest realu :)
1
@Avada Kedavra ja tam lubie raz na jakis czas experyment, ale taki https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-z-krotkim-rekawem-fc-barcelona-nrq3gM/AO7530-452?nst=0&cp=euns_kw_pla!pl!goo!csssports!c!!!305377918264&ds_rl=1252249&gclid=CjwKCAjwr8zoBRA0EiwANmvpYBFNVCiLiJa_umNZ2m0Sarpeh1Pg8UvSyEx4xhfwOjaa3EIAXjVvWhoCzy0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds a nie krate.
3
Na bialorusi chyba bieda siegnela ze teraz musi takie bajeczki opowiadac pismakom. Mogl sobie to darowac, badz co badz to byl w klubie ktory dal mu wygrana triplete, wiec takie jego gadanie nie swiadczy o nim dobrze.
1
@Fawrf honor trzeba miec, a pan bartomeu (celowo z malych liter) go nie ma za grosz. To jest tak jakby maz prosil zone, ktora go zdradzala zeby do niego wrocila.
2
@KamQiX porownac te miasta do Miami - chyba dostaniesz order odwagi w internecie :D
0
@wachaFCB ta, postawienie na mlodego ktory zagra w PK z 2 i 3 ligowcami to czysty geniusz
2
@KamQiX te ciemnosci wskazuja ze slonce tam nie chce sie pojawiac wiec zapytam - Radom czy Sosnowiec?
1
@NeroTFP 1500zl ZUS
Na oko jakies 2000zl za najem lokalu (jezeli to sklepik)
Nie wiem (az boje sie pomyslec) koszty energii, ktore dzieki pis znowu wzrosly.
Na dzien dobry typ musi zarobic 3,5tysi zeby moc pracowac.
Czyli tyle ile obrotowe madki dostaja za to ze glosuja na pis. Huraaaa dojna zmiana !
1
@LuckyFCB Ojciec: To moze odejdziemy z PSG
Neymar: No co ty tato
Ojciec: No bo nie odejdziesz
Neymar: Wez sie tato
Ojciec: Odmien "Odejde z PSG do Barcy"
Neymar: Wez sie tato
Ojciec: Ku*** tyle lat dymania na kase, a teraz to wszystko jak krew w piach
Neymar: Ta, krew odrazu