Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pierwsze 45 minut PRE-sezonu, mecz towarzyski, ale medrcy rambli juz wiedza ze dembele jest slaby :D
2
Nic o neymarze? Nic, nawet slowka ze jest strasznie nieszczesliwy? Chyba strony pomylilem
2
@bafi @mrboom pogodze was i powiem: Jakos to bedzie. Jeszcze nie bylo tak zeby jakos nie bylo.
0
NApiszmy petycje zeby grali zawsze w treningowych - te sa chociaz ladne
0
@PieN ale ona inwestowala, a czy pisowcy w cos inwestuja poza glosami na kolejne wybory?
0
@Wawrzyszewski bo ja mowie o tym jak powinno byc, a nie jak grzesiu zapowiedzial :D
6
@Wawrzyszewski to niech bedzie kontynuowany, tym ze:
A) Dla pracujacych
B) Z niskim dochodem na osobe
C) niech wkoncu wprowadza jakis limit socjalu jaki mozna dostawac na miesiac (np 3/4 sredniej krajowej)
0
@zTx bylo by na niego mniej narzekan, gdyby jak za czasow wuefisty czesciej wychodzil do przodu, bo potrafi dac gola jak niegdys prawilna mordeczka Paulihno
6
Skoro tak latwo wierzycie w te "oferty" to mam nadzieje ze w okolicach swiat gazety napisza ze sw. mikolaj istnieje. Bedzie beka jak bedziecie szukac go i czekac czy juz przylecial na saniach :D
0
@Aerox jak to Perez sprzedaje ponizej zakupu, napewno fake :D
0
@ForcaMilosz ale ze tak calkowicie bez odpowiedzialnosci prawnej to tez watpie
1
@MaTt_BarcaFan podziekuj mi, postawilem 1/1,5+. To sie musialo tak skonczyc (oczywiscie kupon przegrany juz w 1 meczu wczoraj :D)
3
@Wawrzyszewski nie wiem jak to jest z tego typu uslugami, ale zycze mu:
A) Zdrowia
B) Zdrowia
C) dobrego prawnika i niech pusci organizatora odpowiedzialnego.
Az strach na to patrzec, a co dopiero leciec tak.
0
@patrykzmc2000 jakie nie ma dla aleni? typ kolo 30 meczow zagral wiec wtf?
0
25-30 to cena dosc niska jak za typa co zrobil takie wrazenie w mlodym wieku, a akurat zaprzyjazniony betis szuka napadziora :)
6
Jak widac powyzej pompowanie balonika jacy to mlodzi sa super zdolni, nowi messi, pique i inni konczy sie srednio. Takze zycze powodzenia w kolejnym pompowaniu na alenie puiqa czy todibo.
1
@czosnekfcb bardzo dobre, skopiowane z demotow, a do tego dzisiaj jeszcze tego nei bylo. Mocne 2/10
0
@Gaucho nie widze zadnego mezczyzny na tym zdjeciu
1
@KidusFCB pelny profesjonalizm pytac na stronie internetowej ludzi ktorzy guzik sie na tym znaja jak szkolic....
9
Taktyka pisowcow : mamy dowody i wkrotce je pokazemy..... 4 lata pozniej: no tak juz wkrotce.
0
Wbrew pozorom transakcja z Cucurella nie jest taka zła.
A) Odzyskujemy pieniadze za wykupienie z wypozyczenia ( o ile getafe go kupi) - 1 sukces ! Nic nie tracimy, nawet sie uda zyskac 50% !
B) Przyszlej ceny nie bedzie negocjowac sierotka marysia bartomeu wiec jest szansa ugrac 40% z powazniejszej kwoty wynegocjowanej przez kogos innego :)
0
@BieVo Motywuje, epickie to jest :D
Wg takich jak ty to oni pewnie siedza jak zombie z residenta, i jezeli trener nie podejdzie i nie powie magicznych formulek motywacyjnych to oni tak zostana :D smiech na sali
0
@BieVo A) Skad wiesz ze owy "bóg" jest płci męskiej, że nazywasz go per "pan"?
B) Skąd założenie, że "bóg" ma ciało materialne, żeby móc podnieść kamień?
0
@student97r mialem z niej beke jak o homo orientacji mowila ze sa jalowi, i nie dadza dzieci i mem z podpisem "60 letnia (wowczas) stara panna, bez dzieci" :D
1
Zakladając, że neymarątko przychodzi za Cou +100, to pierwsza jedenastka i pierwsi wchodzący, a jednocześnie mający tyle samo lub wincyj lat (rocznikowo) co skromny i pokorny brazylijczyk to:
Ter Stegen
Neto
Pique
Alba
S. Roberto
Busquets
Rakitic
Vidal
Messi
Griezmann
Suarez.
Prawie wszyscy będą schodzić z końcem potencjalnego kontraktu neymarątka albo po drodze. Młodzież na poziomie kosztuje już grubo ponad 40 (jak dobrze pojdzie). Już o pensji samego brazola mówić nie ma co. Jedyny plus jego transferu to byłby mus stawiania na szkółkę (i modły żeby się tam znalazły lepsze talenty niż ostatnio).
Także pozdrawiam fanów jego transferu i jednoczesnego odmładzania kadry.
0
@NeroTFP jest to tym bardziej smieszne, ze to barcelona ma problem ze zmieszczeniem sie w budzecie placowym w lidze :D
0
@anton95 najpierw lament ze sie nie trzyma drabinki placowej, a jak sie ja wkoncu trzyma to tez zle?
3
Po tej chamowie ktora zrobil to zasluguje na to zeby po jego wycofaniu pozwow, przeprosinach i innym upodleniu powiedziec mu "yyyy jednak nie, czesc". Z tego klubu odchodzili lepsi, i robili to z wieksza klasa.
1
@Barcelismo bedzie tworzyc trio z Haliloviciem i bracmi dos Santos? to tez miala byc przyszlosc
0
@Mns21 ledwo pojawila sie plota o negocjacjach, a ty juz lamentujesz i meczach alby, i to na podstawie sezonu gdzie nie mial on zmiennika