Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 zaczac nalezy od przestawienia rafy na prawa strone, bo widac ze chlopak nie umie sie ulozyc pod lewa strone
0
@WildKidzML jego wartosc bedzie malala ale nie dla jana marii, psg i "kibicow bo magja na kamp noł"
0
@ForcaMilosz ze co? klub swojemu zawodnikowi mialby klauzule wyplacac? jak zarabia 20mln x 5 lat, a klazule ma 500mlnn to jaki tu jest sens?
0
@jacobFCB z Ju Gołing Dałn, kiedys mocno krzyczal na niego wiec chyba chce tej walki. Do tego walka w zagranicznej metropoli, to bedzie ogladal caly swiat*
*chyba ze na drugim kanale beda dawax film dokumentalny o drapaniu sie po glowie to wtedy ogladalnosc spadnie do 0
6
Dlaczego piszesie ze to francuzi chca pieniedzy a nie katarxzycy?????
1
@Sysia11 to wlasnie swiadczy o tym ze z ich glowa jest bardzo dobrze, bo nie daja sie dymac, a pan jan maria batolini po raz kolejny bedzie musial przeplacic, bo nie ma pomyslu wiec sra kasa
0
@LuisSalvano szkoda ze antoni jest zajety, napewno by ten spisek wyjasnil raz dwa :(
0
@Phatro niezmiernie bawi mnie to, ze analizuje sie jego pobyt tutaj, ktory zakonczyl sie juz 2 lata temu, a po drodze w pelni profesjonalnie bronil sie przed zarzutami o gwalt, urzedem skarbowym, parał się profesjonalnym turlaniem sie po boiskach, klotniami o karne w swoim cyrku gdzie byl absurdalnie rozpieszczanym. Az dziwne ze znalazl czas na zagranie calych 9 meczow w roku, to pewnie mniej niz malcom.
0
@koksik2700 kapitalne te remixy z g2 robia :D
0
@sidzej vice-minister mowi ze "szef sie ucieszy", ciekawe kto jest szefem vice-ministra? Ale nie, mogl nic nie wiedziec. Wkoncu hitler tez nic o zabijaniu zydow nie wiedzial.
3
@RobsonPL wlasnie tak teraz wyglada @FC1899Barca https://www.liberaldictionary.com/owned/
0
@cycu658 kilku moich kuzynow tam pracowalo. Juz wrocili i stanowczo odradzaja holandie. Bardzo ciezko o posrednika co nie rypie na kase, zapewnia prace, a co do wspollokatorow to coz..... mozesz nazywac ich karyna 1, karyna 2, sebix 1, sebix 2, bo juz sama patola
0
@IronSanHybrid wague rofl :D
0
@Janiama pewnie gdyby on mial zdrowie to coutinho by sie tu nie pojawil.
0
@Cochise Co do Frankiego - nie bylo typowego LS, to co mial robic Frankie, zostawic pusta lewa strone? Rafinha byl ruchliwy, pokazywal sie tez Griezman, naturalne ze ktos musial rozciagac betis.
U AG brakuje mi jego prawej nogi. Mial wiele kontaktow gdzie az za nadto bylo wiidac ze szuka swojej lewej, bo prawej nie czuje dobrze. Ale i on sam i druzyna z czasem pewnie ogarnal podania i ustawianie sie pod lewonozna "9".
0
Vidal wchodzi z lawki i laduje gola na 5:1 realowi, a asystuje mu francuz. Jak mowil skaza : Cos mi to przypomina, tylko gdzie to moglo byc i kiedy ?:)
1
@Messibestplayerintheworld w odroznieniu od innych on sie w tych 3 znalazl
0
@Mesi12 dla mnie rafinha
4
@Krzychu1899 szkoły: różne się kończyło
Praca: Gram w pornosach. Najczesciej meza ktory wychodzi do pracy :(
0
@Mesi12 @Ghandi podobno 50, tylko kwestia czy brutto czy netto. Tak czy siak to bez znaczenia, bo dzieki niemu rozpoznawalnosc i wartosc marketingowa (np przy negocjacjach ze sponsorami) jest tak duza ze klub na nim wiecej zarabia niz placi
0
@QAZ wyrzucaja? Misiu to dobre pol roku sie wozil, dostawal medale zlote (gdy zolnierze walczacy na misjach, z wieloletnim stazem czasem o braz sie musieli latami "dopraszac").
Marek latal sobie jak chcial, tak go wywalili ze dalej bedzie poslem w przyszlym sejmie
Szefu jak widac dalej jest ministrem.
Antek ze swoja komisja co wydaje miliony na badanie puszek i paarowek dalej jest poslem.
Nikogo nie wywalaja, tylko cofaja zeby widac nie bylo.
0
@YoungMan takis powazny ze mam ochote czarny garnitur ubrac zeby ci powaga dorownac lordzie. Spiesze z tlumaczeniem lordzie ze znaki zapytania pojawiaja sie wowczas, gdy z telefonu piszac uzywa sie emotikonow, ktorych strona nie obsluguje. Mam nadzieje ze unikne i twego gniewu albowiem nie chce lezec w jednym grobie z mosci panem janem maria bartolini
0
@YoungMan uuu jak uzytkownik fcbarca.com stracil cierpliwosc do zawodnika to juz nie ma odwrotu. Bartek pewnie bedzie nocki teraz zarywal zeby zyskac laskawosc twa i nie dopuscic do gniewu ????
1
Ta strona dodaje mocy ze wszyscy tak umia czytac w myslach i wiedza co messi czuje, a co nie?
0
@Criss18Barca kibicujmy legii, niech dalej wypina 4 litery przed amatorami z panstwa mniejszego od naszych miast. Kibicujmy druzynom ktore oprocz zalosnych poziomem kopaczy pilki wysylaja na mecze kiboli, ktorych nie specjalnie chce sie u nas zwalczac. Kibicujmy lidze w ktorej jak sie wprowadzi sensowna zmiane dot. mlodych to wielkie oburzenie. To tak jakby karynie kibicowac zeby szla wincyj po 500+
1
@Rewolucja123 czyli trener, i najdrozszy transfer w historii, e tam drobnostki
40
Niech dostanie szlaban jak dziecko, 0 kompa, 0 konsoli, tylko do nauki :D
1
@SeeleyBooth lepiej nie wspominaj ze z upadajaca wisla juz 11 lat nie mozemy wygrac
4
@BarcaInfo takich wlasnie mamy tu "kibicow" - nie podoba sie? foch, nie zasluguje na szacunek. Nie daje 500 goli? Foch, jest slaby itd. 0 wiary, 0 wsparcia, foch foch foch
3
@Ratamahatta sadzac po bardzo duzej ilosci komentarzy to tutaj nie ma kibicow, tylko dzieciorow co wyladowuja swoje frustracje tu bo sobie znalezli kozlow typu EV, Dembele i inni